מחפש קהילות משחקים לסימולטורי טיסה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קהילות משחקים לסימולטורי טיסה

xgamer

Recommended Posts

טוב אז אני מאוד מתעניין בטיסה וכל זה אז רציתי לקנות משחק של סימלוטור משהו טוב :P

עכשיו אני שונא לשחק בסינגל אני משחק בכל משחק רק במולטיפלייר אז אני רציתי לדעת איזה משחקים

משחקים היום ברשת ואם תוכלו לתת לי כמה לינקים לאתרים של סימולטורים ...

אני מבקש אתרים ישראלים ;)

תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תלוי מה אתה מעדיף, אזרחי או קרבי:

אזרחי: סדרת הפלייט סימולטור (FLIGHT SIMULATOR) המאוד מפורסמת של מייקרוסופט, כוללת עשרות אזרחיים, המחשק בעל רמת ריאלזים מאוד מאוד גבוהה, אם אתה לא שועל סימולטורים וותיק כדאי לך להתחיל משהו קל ולהתקדם לאט לאט. ראוי לציין שהמשחק הזה דורש מחשב מאוד מאוד חזק וכרטיס מסך מהשורה הראשונה.

ניתן לשחק בפלייטסימולטר באינטרנט, אבל אתה צריך לדעת איך טייסים מדברים ולהשתמש בתוכנה ROGERWILCO כדי לשוחח עם הפקחים.

קרבי: הייתי ממליץ לך על לו-מאק (Lock-On: Modern Air Combat), כנ"ל, משחק מאוד מאוד ריאלסטי שדורש מחשב (ובעיקר כרטיס מסך) חזקים מאוד (לפחות Ti4200),

המשחק עוסק במלחמה עתידית בין (לא בטוח) רוסיה כנגד אירופה וארצות הברית (גם אנחנו מעורבים D:), גם במקרה הזה כדאי לך להתחיל עם משהו קל יותר.

כעקרון, לפלייט סימוליטור יש אלפי אתרים ברשת, והמון בעברית, באתר יש קהילת סימולטורים, תבקש שם עזרה ואתרים והם יעזרו לך ;)

נ.ב.

יש את המשחק FALCON 4.0 שכרגע, הוא המשחק הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי ריאלסטי, הוא מדמה ב95% את האוויוניקה של הF-16 בלוק 52, ה5% הנותרים הם מערכות מסווגות שמין הסתם לא הכניסו אותם למשחק, אי אפשק למצוא/לקנות אותו מכיוון שהוא משחק ישן מאוד. דרך אגב, רק הMANUAL שלו שוקל חצי קילו.. (יש לי את המשחק).

עריכה: את שתי המשחקים אפשר ומומלץ מאוד לשחק ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני אני יותר רוצה ללכת על הסימולטורים הקרביים ...

הבנתי שזה דורש כרטיס מסך טוב אז ככה אני יוכל לנצל את ה 9700 שלי D:

אוקיי אני באמת יברבר באתר של ...

תודה רבע על התשובה המהירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...