REBOOT בחלונות XP עם מערכת חדשה- די קריטי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

REBOOT בחלונות XP עם מערכת חדשה- די קריטי

Spider1

Recommended Posts

שלום לכולם,

קניתי מעבד I5 + לוח GYGABITE לI5 , זכרונות קינגסטון 2*2GB + כרטיס מסך HD5750 של ספיר הכל חדש.

הרכבתי הכל , עלה מעולה הכל בסדר, הריץ בסדר הBIOS הכל זוהה. מה שישן זה רק הדיסקים הקשיחים והמארז של HEC (ספק חדש 550 של צ'יפטק).- הדיסקים האלה לא גרמו לבעיות במערכת הקודמת ועבדו בלי בעיה 72 שעות עד שכיביתי המחשב בכל רוטינה.

א. נוכחתי לדעת שהרכבת גוף הקירור מעל המעבד כרורכה בכך שגוף הקירור מעט משוחרר אמנם די צמוד למעבד אבל עדיין זז אם מזיזים אותו0 גם רשום בMANUAL, בכל אופון הI5 על 45 מעלות פיקס אז לדעתי הכל בסדר איתו.

ב. התקלה : התקנתי עותק נקי של WIN XP PRO 32BIT בעברית SP2 ויש לי בלי סוף ריטסרטים- הכל משלב הגדרת ההתקנים במערכת ההפעלה(עוד בהתקנה בשלב של הגדרת התקנים)- עברתי את זה איכשהו וסיימתי ההתקנה, ומאותו שלב - המון חלונות WINDOWS EROR שקופצות ונותנות לי לשלוח דו"ח תקלה על מערכת ההפעלה עצמה, ולאחר כמה דק' שוב בום- ריסטרט. וזה הלך וגדל בתדירות מאז שהתקנתי SP3.

ג. השאלה: האם יש בעיה ידועה עם מערכת הפעלה XP 32 BIT עם מעבדים בעלי DUAL ומעלה?

ד. מה לעשות? ייתכן בעיית חומרה עם הרכיבים?

אודה לעזרתכם המהירה

שבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

מדובר בשגיאה בחלון קטן בכותרת, ואז הוא רושם שהתכנית ביצעה שגיאה והיא תסגר ואז הוא נותן אפשרות לשלוח דו"ח שגיאות.

הריסטרטים הם פתאומיים- אין התראה כלשהיא לפני ביצוע ריסטרט, קיבלתי מסך כחול רק פעם אחת ממש בהתחלה בדיוק אחרי סיום התקנת כשהיא עלתה בפעם הראשונה.

[br]פורסם בתאריך: 21.11.2010 בשעה 08:36:52

OKKKK

עשיתי את מה שביקשת והבנתי הכוונה שלך .

הפעלתי נמערכת כמו שאמרת ורק לחצתי בצד על העידכוני אוטומאטיים ואני מקבל השגיאה הבאה במסך כחול:

"

IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL

בלה בלה רגיל

TECHNICAL INFORMATION

STOP 0x0000000A (0xC0006000,0x00000002,0x00000000,0x80511918)

begining dump of physical memory

physical memory dump complete.

contact your sysytem ..........

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

קניתי היום עוד WIN7 RETAIL - בונה מחדש מחיצות,מפרמט , מתקין על נקי - ואם זה עוד פעם אחת יעשה לי ריסטרט אני שם לKSP את המחשב על הראש.

פעולות אלה בעצם ישללו בעיית תוכנה כלשהיא נכון?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

לאחר נסיון התקנת WIN7 חדש נקי- בעת הגישה לדיסק לביצוע פרמוט מערכת נתנה הודעת שגיאה 0x0000005A וההתקנה נעצרה תוך הנחיה לבדוק את ההתקן.

החלקים הישנים היחידים שנותרו הם הדיסקים הקשיחים, בודדתי אחד אחד (יש שלוש והאמת לא מזמן המחשב הישן נפל איתם והיה בום רציני אבל הXP שהיה מותקן בו עבד ללא שינוי) ועם כל דיסק שניסיתי להתקין אני מקבל הודעת שגיאה דומה בשלב זה או אחר בהתקנה.

בדיסקי SATA מייד שהוא מתחיל בהתקנה אחרי שלוחצים NEXT אחרי בחירת דיסק להתקין עליו, ובIDE היחיד הוא ניתקע לאחר פעולת חילוץ הקבצים שהוא ניתקע בה במצב 0.

דיסקים קשיחים???

אני כבר בפשיטת רגל עם המחשב הזה - הצילו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוד השגיאה האחרון 0x80511918 לא הביא לי הרבה תוצאות בגוגל (שלוש) וזה מוזר שזה כל כך נדיר. בכל מקרה, אחד שהתלונן על בעיה דומה קיבל המלצה לבדוק את הזכרון ואכן גילה שיש לו טעויות כאשר הוא מריץ memtest. לפני שאתה מחפש בעיות תוכנה והתקנה ומה לא, עדיף לבצע בדיקת memtest מ cd ולבדוק האם בסיס המערכת תקין. בעיות בזכרון/מעבד/לוח יכולות לצוץ כבר בשלב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...