6850 CROSSFIRE או GTX 480 ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6850 CROSSFIRE או GTX 480 ?

gilboag

Recommended Posts

מה עדיף 2 כרטיסי 6850 ב CF או כרטיס יחיד GTX 480 ?

א. הביצועים בכל הביקורות די דומים עם יתרון קל (3-5%) ל CF

ב. מחיר הכרטיסים זהה - 1950 ל GTX ו כנ"ל לשני 6850 ! (בלי להתחשב בהוצאה ללוח תומך CF)

השאלה היא מה נראה לכם יותר נכון לשים למפרט חדש (ואנחנו בונים כאלה לאנשים די הרבה...) עם כל היתרונות והחסרונות של כל שיטה (באופן כללי ולא דווקא למקרה הזה)

* חסרונות הCF/SLI שבד"כ ידועים ומדוברים הם בעיקר בכל הקשור בקירור לא מספיק טוב לכרטיסים ב מערך CF/SLI וכן התמיכה הלא מושלמת בחלק מהמשחקים...

* מצד שני ה GTX480 די נחשב ככרטיס "חם" וזללן חשמל - למרות שלפי כל המדידות זה יוצא בערך שווה ערך למערך CF של 6850...

*משום מה נראה לי לא הגיוני לבנות מפרטי SLI/CF באזור המחירים שלה 5-6K (מה שהפך לטרנד בזמן האחרון..) כשאפשר לקבל אותו הדבר בכרטיס יחיד ועוד אולי לחסוך בלוח שלא חייב להתאים ל CF/SLI - ובמקרה של מעבדי שזה מצריך מעבר ל P55 UD4 ומעלה שיקרים בכ300 מה UD3 / USB3 ואפילו הרבה יותר מלוחות H55 פשוטים...

האם יש לכם דעה בעניין או משהו להוסיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מסך יש לך בכלל ?

ואם כבר חכה ל GTX 570 שיצרוך פחות חשמל וחום (הערכות מדברים על TDP זהה ל 470), יעלה פחות, ויהיה באותם ביצועים של GTX 480 (הכרטיס יושק בחודש הבא).

לא הבנת אותי נכון ! אני בונה מפרטים לאנשים (ומרכיב לחברים - כתחביב..) והשאלה הזאת רלוונטית לעכשיו כי זה מה שיש עכשיו - כשיהיה ה 570 אז אולי ההתלבטות תהיה אחרת...

* וד"א הולכים לצאת גם סדרת ה 69XX HD...- יהיה מעניין !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמובן מכיר את הביקורת שלהם ל בCF הזה - אבל כמו שאמרתי ההבדל די זניח (2-3%) ומול החסרונות של CF (ומחיר תואם) לא עדיף פתרון של כרטיס יחיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מרכיב מחשבים אז כנראה מבין יותר ממני.

הדעה שלי לא מקצועית ש CROSSFIRE זאת פלטפורמה זולה ונפוצה שלא דורשת השקעות נוספות כמו . לגבי צריכת החשמל ופליטת חום נראה לי שאפילו HD 5970 לא יכול להתחרות פה עם האלוף שלנו GTX 480. פשות רוב הסקירות אומרות שכרגע לא שווה להשקיע ל 2 6850, אך לקנות אחד ולחקות שמחיר ירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CF לא משתלם אים לקנות 2 כרטיסים עדיף לקנות כרטיס אחד משתלם.

בנוגע לCF הוא עדיף רק אים אתה מתכנן שידרוג עתידי ואז יצאת יותר בזול במידה והכרטיס ירד משמעותי

ואז הצלחת להשיג אותו 2 כרטיסים ב1000 במקום 1800 סתם לדוגמא(המחיר סתם לדוגמא).

לעומת זאת גם כרטיסים אחרים ירדו של ניוודיה ולכן אני לא יודע אים משתלם CF אלא אים נגיד עושים הנחה

כרטיס אחד עולה 1000 אז קח 2 ב1400, ואז זה הופך אותו למשתלם(שוב סתם דוגמא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...