מבצע למכשיר דמוי דרמל בחצי מחיר לצורך MODDIN - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע למכשיר דמוי דרמל בחצי מחיר לצורך MODDIN

prince amir

Recommended Posts

היום בהום סנטר מוכרים מכשיר קופי כמו דרמל כפול חלקים וכפול ציוד בחצי מחיר + 128 אביזרים

קניתי אחד , כל החלקים מסביב מתאימים גם לבעלי מכשיר דרמל .

במבצע, ממש כדי וזה רק היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בהום סנטר מוכרים מכשיר קופי כמו דרמל כפול חלקים וכפול ציוד בחצי מחיר + 128 אביזרים

קניתי אחד , כל החלקים מסביב מתאימים גם לבעלי מכשיר דרמל .

במבצע, ממש כדי וזה רק היום

מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

בסניפי הום סנטר , וזה עלה עד כמה שאני זוכר בין 200 ל300 שקל

אין לי מושג עד מתי המצבע .

אתה יכול לרכוש את המקורי בכ500 שקל , או לקנות אותו עם סט יותר גדול ב600 שקל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אוקיי

1. דרמל וחבריו

2. מסור חשמלי , מקדחה , מקדחי כוס למיניהם , בגדלים שונים , עקרונית אתה צריך להתאים את הכלים למוד שאתה מתכוון לעשות .

לדוגמא , אם אתה הולך לעשות חלון , אתה יכול להשתמש גם בדרמל וגם במסור החשמלי , אבל מבחינת נוחות עבודה ומהירות , עם המסור זה יהיה הרבה יותר מהר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

1. דרמל וחבריו

2. מסור חשמלי , מקדחה , מקדחי כוס למיניהם , בגדלים שונים , עקרונית אתה צריך להתאים את הכלים למוד שאתה מתכוון לעשות .

לדוגמא , אם אתה הולך לעשות חלון , אתה יכול להשתמש גם בדרמל וגם במסור החשמלי , אבל מבחינת נוחות עבודה ומהירות , עם המסור זה יהיה הרבה יותר מהר .

לפי מה שרואים באתר זה מן כמו משחיז כזה ואפשר לעשות עם זה רק חלון עגול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אתה יכול לעשות איתו הכל , חיתוך , חריטה , ועוד 1000 ואחד דברים שאני לא מצליח לחשוב עליהם כרגע .

צעצוע מאוד שימושי , לא יזיק כזה בבית . הנה , היום חתכתי איתו ברגים , שעם מסור היה לוקח לי פי 3 זמן לעשות את זה , ולא היה יוצא כמו שאני צריך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...