התלבטות בין ארבעה ספקי כוח למערכת גיימינג. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין ארבעה ספקי כוח למערכת גיימינג.

מירו

Recommended Posts

שלום לכולם :]

אני מתלבט בין ארבעה ספקי כוח שונים למערכת גיימינג בתקציב של 4.6K, אשמח אם תייעצו לי למה אני די בדילמה. המחיר לא משחק כאן כ"כ תפקיד, אם יש הצדקה לקחת את הספק היקר יותר - אז אני מעדיף. גם ככה הההפרש הוא לא משמעותי כך שלא מפריע לי להוסיף עוד 50 ש"ח.

אז הספקים הם:

ספק כוח:

[..] CORSAIR 750W TX - זמין במלאי ₪455

ספק כוח:

[..] OCZ Z-SERIES 550WATT ₪449

ספק כוח:

[..] SEASONIC S12II 620W BRONZE - RETAIL - זמין במלאי ₪413

ספק כוח:

[..] SEASONIC M12II 620W BRONZE - MODULAR - RETAIL - זמין במלאי ₪449

שוב - המחיר לא משחק תפקיד, כך שההפרשים לא כ"כ משנים לי. הכי חשוב שהספק יהיה האיכותי ביותר מביניהם ויחזיק ברמה טובה את המערכת - ושישאפשר שידרוג והוספה של הארדסיקים לדוגמא, כלומר שהW לא יהיה גבולי.

מבין השניים האחרונים, עדיף האחרון לא? כאילו זה אותו ספק כמעט חוץ מזה שהאחרון הוא מסדרה M שהיה יותר טובה מהסדרה של האחד לפני האחרון - S. או שמא אני טועה P:? בכ"ז שמעתי מחבר המלצה ממש טוב על הOCZ Z 550W וכי הוא עכשיו במחיר פצצה. אז האם הוא עולה על כל השלושה האחרים?

והמפרט:

מעבד:

[..] INTEL CORE i5 S1156 2.8GHz 760 - TRAY ₪903

לוח אם:

[..] GIGABYTE GA-P55A-UD3 - זמין במלאי ₪670

זיכרון:

[..] KINGSTON 4096MB (2048MBX2) DDR3 1333MHZ - זמין במלאי ₪353

כרטיס מסך:

[..] SAPPHIRE HD6870 1GB GDDR5 - RETAIL - זמין במלאי ₪1253

צורב DVD:

[..] LG DVDRW GH-24NS50 X24 - BLACK - SATA - זמין במלאי ₪114

מארז:

[..] LANCOOL PC-K60B w/o PSU ₪454

קרור למעבד:

[..] COOLERMASTER HYPER TX3 ₪104

דיסק קשיח:

[..] SAMSUNG F3 1TB SATA2 ₪286

הרכבת מחשב:

[..] הרכבה + בדיקות יציבות (מוזל מ3000ש"חּ או ברכישת מ.הפעלה) ₪45

מחיר סופי: ₪4631

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק של באמת היותר מומלץ מביניהם (ה OCZ )לא ברמה שלהם בכלל חח

(הספקים של SEASONIC גם כן מצויינים בכללי ).

בקשר לצורב ,מניסיוני ה אצלי במחשב בין 3 שנים ועדיין עושה את העבודה (קצת רועש זה נכון אבל עובד ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לצורב ,מניסיוני ה אצלי במחשב בין 3 שנים ועדיין עושה את העבודה (קצת רועש זה נכון אבל עובד ).

לי היה צורב והוא עבד 5 שנים, ולא התקלקל =]

שים לב שלא אמרתי שהוא מתקלקל. אמרתי שהוא עושה רעש איום.

ונמאס לי מהרעש, אז החלטתי לנסות את כל מה שיש בחנות :)

וה- ניצח. בצורה משמעותית.

לגבי צורב רק LG היה לי זה בא דפוק, כל דבר שאני קונה מהם דפוק כולל הלוח אם שלהם.

האמת שיש המון צדק בדבריך.

אני אישית לא אוהב את , הלוחות שלהם הם זבל של איכות, מתקלקלים מהר, בלי שיהיה לך מושג אפילו איך לתקן.

גם שלהם, מעוצבים יפה מאד, אבל בפנים המוצר זבל.

לכן אני בחיים לא אגע במוצר שלהם,

למעט הצורב.

LG היו טובים פעם בצורבים, אבל זה נראה שמישהו נרדם שם קצת במחלקת .

הם שאננים מידי, אולי כי הם מרגישים שהשוק שלהם.

בכל אופן, למכור ללקוחות צורב שמרעיש בעוצמה כזו, ועוד בקריאה.. אתה שם דיסק רק בשביל להעתיק כמה קבצים והחדר שלך נשמע כמו איזה מפעל רועש..

זה לדעתי טירוף.

לא מוכן להתעסק עם זבל.

אז מי שרוצה, שינסה את מה שאמרתי..

ויראה שלא אמרתי סתם (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASUS לא טובים? לא שאני מתווכח איתך כי אני לא מבין אבל איך תסביר את העובדה שבארה"ב יש עליהם ביקורות מדהימות ולא מעט

טכנאים אומרים שהלוחות אם שלהם הם בין הטובים בעולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASUS לא טובים? לא שאני מתווכח איתך כי אני לא מבין אבל איך תסביר את העובדה שבארה"ב יש עליהם ביקורות מדהימות ולא מעט

טכנאים אומרים שהלוחות אם שלהם הם בין הטובים בעולם?

קניתי את הלוח אם הכי טוב בעולם מהם של פלטפרומת ה-I7, קוראים לו (RAMPAGE III EXTREME), הלוח עולה 400$ וה-IOH (גשר צפוני) מגיע ל-80 מעלות גם על מינימום מתח וגם עם מאורר, אתה יכול להתווכח אבל זה יותר כמו ASSus פשוט זבל של מוצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך תסביר את העובדה שבארה"ב יש עליהם ביקורות מדהימות ולא מעט טכנאים אומרים שהלוחות אם שלהם הם בין הטובים בעולם?

אני לא מתיימר להסביר..

אני אומר מה הנסיון אישי שלי ושל חברים.

האם הנסיון הזה הוא התשובה האמיתית המוחלטת המלאה והנכונה?

לא בהכרח..

אבל מהנסיון שלי, אני לא אגע בשום מוצר של , למעט הצורבים, ששם זה נראה שיש להם מחלקת נפרדת, שיש בה קצת אינטליגנציה.

(מה שבמחלקת הפיתוח של הצורבים של , כבר מזמן אין. איזה מין מוכשר מוציא לשוק מוצר כל כך מרעיש?)

דרך אגב

יש לאחרונה מוצרים של חברת "ASRock".

שימו לב שזה גם ..

איך נחמיה שטרסלר אומר:

"שלא יעבדו עליכם !" :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הספקים האלה הם טובים קודם כל.

במקרה שלך הייתי לוקח SEASONIC S12II 620W BRONZE

אם בא לך להוסיף עוד כמה שקלים ולקחת את ה 750TX גם אפשר אבל אתה כנראה לא תעשה שימוש בהספק שהוא נותן לך.

מצד שני קח בחשבון שלא מומלץ לספק כוח שיעבוד באופן סדיר בהספק הנמוך מ 20% מהקסימום המוגדר, מטעמי יעילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הלוח אם הכי טוב בעולם מהם של פלטפרומת ה-I7, קוראים לו (RAMPAGE III EXTREME), הלוח עולה 400$ וה-IOH (גשר צפוני) מגיע ל-80 מעלות גם על מינימום מתח וגם עם מאורר, אתה יכול להתווכח אבל זה יותר כמו ASSus פשוט זבל של מוצרים

אני לא מתכוון, זאת פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה עליהם לכן רציתי לדעת על מה אתה מבסס את זה. יש לך עוד נסיון איתם? אולי הלוח שלך בעצם פגום...?

פשוט קשה לי להאמין למה שיהיה להם כזה מוניטין מצויין אבל מי יודע מוניטין זה לא הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרבה אנשים יש נסיון רע עם .

אבל דרך אגב, על דבר אחד צריך לתת להם קרדיט.

אני חושב שהם בערך יצרו את המהפיכה של מחשבי Netbook.

ה-EEE שלהם יצר ממש קטגוריה שלמה של מחשבים ניידים חדשים, דבר שאח"כ כולם העתיקו מהם.

(מזכיר קצת את מה שתמיד קורה עם .. סוףסוף משהו בשנים האחרונות שפרץ לשוק ולא בזכות אפל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון, זאת פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה עליהם לכן רציתי לדעת על מה אתה מבסס את זה. יש לך עוד נסיון איתם? אולי הלוח שלך בעצם פגום...?

פשוט קשה לי להאמין למה שיהיה להם כזה מוניטין מצויין אבל מי יודע מוניטין זה לא הכל.

דבר ראשון לגבי הלוח תהנה:

http://bit.ly/c127T6

לגבי הצורב כן התקלקל יום אחרי שקניתי אותו.

אני אישית לא נוגע יותר בהם, ואני מודע לזה שהם אחת החברות היותר חזקות בתחום החומרה לכן קניתי את הלוח אבל מה לעשות פעמיים יחידות שרכשתי מהם פעמיים נדפקתי, לגבי אחריות בארץ לכל חברה יש תרוץ אחר אף אחת לא עזרה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...