האם מספיק 3 מאווררים במחשב AMD? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מספיק 3 מאווררים במחשב AMD?

Real_Me

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש וממתין כבר כמעט חודש לקבל אותו. לא חסרות סיבות, חלקן מוצדקות וחלקן פחות. היום, סוף סוף,

זה מגיע והנה צצו שתי בעיות חדשות. מסתבר שלא שמרו את אריזת כרטיס המסך כי לא ביקשתי... כל מה שהיה בה אמנם

נשמר ואני יכול להסתכל על הכרטיס לצורך זיהוי או להשתש בתוכנה כמו סנדרה אבל זה הפתיע אותי. דבר נוסף מרגיז הוא

שהזמנתי מארז TSUNAMI 350W עם שני מאווררים והנה מסתבר שמלבד אלה של המעבד ושל הספק יש רק אחד נוסף

ונאמר לי שהמאוורר שבספק הוא המאוורר השני. וזאת לא היתה כוונתי. כמו כן אמרו לי שאין מקום במארז הנ"ל למאוורר נוסף.

האם זה נכון והאם כדאי לי להתעקש על המאוורר הרביעי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, רק עכשיו קראתי את ההודעה שלך... ;D

במקרה שלך, "אפס" מאוווררים לא יספיקו, כי אתה מחשיב את הספק בספירה...

כמובן שאתה חייב מאוורר בספק, זה בכלל לא קשור ל"מאוורריי המארז", ונראה לי שמישהו מנסה לעבוד עליך.. (אתה יודע.. "עיניין של הגדרה"..)

אבל חוץ ממנו, לא צריך בכלל מאווררים במארז.. אתה יכול בשקט להישאר עם המאוורר היחיד שיש לך, או אפילו להיפטר ממנו.. (למרות שאם כבר יש לך, והוא לא מרעיש, תשאיר אותו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

למה יש לי הרגשה שהוא קנה את המחשב מאיזה חנות קברים והיא מנסה לקבור אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, רק עכשיו קראתי את ההודעה שלך... ;D

במקרה שלך, "אפס" מאוווררים לא יספיקו, כי אתה מחשיב את הספק בספירה...

כמובן שאתה חייב מאוורר בספק, זה בכלל לא קשור ל"מאוורריי המארז", ונראה לי שמישהו מנסה לעבוד עליך.. (אתה יודע.. "עיניין של הגדרה"..)

אבל חוץ ממנו, לא צריך בכלל מאווררים במארז.. אתה יכול בשקט להישאר עם המאוורר היחיד שיש לך, או אפילו להיפטר ממנו.. (למרות שאם כבר יש לך, והוא לא מרעיש, תשאיר אותו..)

העניין הוא שיש לי כרגע מאוורר במחשב אינטל (מלבד הספק והמעבד) וחשבתי של- צריך יותר. אז אני מניח שפשוט

אעקוב אחר הטמפרטורה ואסיק מסקנות בהתאם. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...