המלצה למקלדת נוחה שתשמש גם למשחקים ~300 שקל - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למקלדת נוחה שתשמש גם למשחקים ~300 שקל

--Shadow--

Recommended Posts

LYCOSA מקלדת מעולה!!! אולי אפילו הטובה ביותר לטעמי.

יש אותה לחבר שלי, ואהבתי אותה אף יותר מהטראנטולה שלי (פשוט כשקניתי את שלי LYCOSA עוד לא נולדה)

KSP בקושי נותנים לגעת במוצרים... איך תבדוק?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק היום קניתי מקלדת חדשה, התלבטתי בין 4 הבאים:

Logitech G110

Razer Lycosa

MIcrosoft SIdewinder X6

Logitech G15 אמנם אותו לא בדקתי, כי הוא פשוט גדול מידי בשבילי.

Razer Lycosa נראתה לי בהחלט האפשרות הכי טובה ממבט ראשון, אבל לאחר מחקר רב באינטרנט ראיתי שהוא מאוד לא אמין, פתאום מקשים לא עובדים, פתאום יש לאגים, והאמת שזה נשמע לי הגיוני כי יש לי עכבר שלהם Deathadder והוא באמת נכנס ללאגים מידי פעם (והעבר של ה20 שקל הקודם שלי היה חסר לאגים)אז בעקבות הניסיון האישי שלי עם העכבר שלהם וביקורת הגולשים על המקלדת הזאת החלטתי לוותר.

בסוף נשאר G110 וSIdewinder X6, שתיהם נראו מקלדות טובות, אבל SIdewinder משכה אותי יותר,

- כפתורי המולטימדיה (לי אישית) היו הרבה יותר טובים.

- 90 כפתורי מאקרו, אמנם אני לא הולך להשתמש ב90 כנראה (כרגע רק ב7 :P), אבל המיקום שלהם לדעתי מאוד נוח.

- (הרבה יגידו שזה גימיק) את הפאנל של המספרים (בצורת הטלפון) אפשר לפרק ולחבר בשתי הצדדים, או פשוט לשים בצד, לי אישית מאוד נוח לשים את זה בצד.

- כפתור מחשבון מאוד חשוב לי :P

- כפתור cruise control שממשיך ללחוץ על הכפתור האחרון שלחצת עליו (מאוד שימושי נגיד במשחקים שאתה רוצה להמשיך לרוץ)

בקיצור, אני כמה שעות עם זה כבר ואני מאוד מרוצה, ההלקדה מאוד נוחה (המיקום של כמה כפתורים היה שונה, אבל לקח לי 5 דקות להתרגל), המאקרואים מאוד שימושיים, ולבנתיים מרוצה.

המקלדת הקודמת שלי הייתה Wave שגם היא לא רעה, אבל בשבילי SIdewinder הרבה יותר שימושית בגלל האפשרויות שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...