חלוקת העומס ל3 מסילות 12V - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלוקת העומס ל3 מסילות 12V

gilboag

Recommended Posts

הזמנתי GTX460 1GB וספק TRIO 550W שבא עם 3 מסילות 12V

מבחינת W כולל ב 12 V אין בעיה (504W בספק) השאלה היא איך אני יודע שאני לוקח את החיבורי 12V (לפי המפרט הבנתי שיש שם שני חיבורי 6פין )ומחבר לכ.מ שדורש שני חיבורי 6פין ושזה לא על אותה מסילה של ה CPU ?

או שאין לי אפשרות לטעות ויציאות ה8פיןן בכל מקרה לא יושבות על מסילת ה12V שהולכת למעבד ?

* מדובר על I3 חסכן - אבל עדיין חשובה לי חלוקת העומס...

תודה מראש על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לספק לדאוג לזה. לרוב לא מפרסמים איך מתחלקים החיבורים בין המסילות, אך ספק עם 2 מסילות 12V לרוב מחולק שמסילה אחת היא ה12V למעבד, והאחרת היא כל השאר. כך שבכל מקרה, המעבד וכרטיס המסך לא יהיו על אותה מסילה. בחלוקה לשלוש מסילות ייתכן שבחרו לשים את המעבד על מסילה אחת, את חיבורי הPCIE על אחרת, ואת שאר החיבורים על השלישית, למרות שיותר הגיוני יהיה לפצל את שני חיבורי הPCIE בין שתי מסילות שונות (זה מה שאני הייתי עושה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לספק לדאוג לזה. לרוב לא מפרסמים איך מתחלקים החיבורים בין המסילות, אך ספק עם 2 מסילות 12V לרוב מחולק שמסילה אחת היא ה12V למעבד, והאחרת היא כל השאר. כך שבכל מקרה, המעבד וכרטיס המסך לא יהיו על אותה מסילה. בחלוקה לשלוש מסילות ייתכן שבחרו לשים את המעבד על מסילה אחת, את חיבורי הPCIE על אחרת, ואת שאר החיבורים על השלישית, למרות שיותר הגיוני יהיה לפצל את שני חיבורי הPCIE בין שתי מסילות שונות (זה מה שאני הייתי עושה).

תודה על התגובה !

גם לי נראה שהכי הגיוני (לצרכים שלי) ששתי מסילות ילכו לPCI ואחת למעבד ולכל השאר !

נראה לך שיש איזה דרך לבדוק את זה בלי לפרק את הספק ולחפש לאן החוטים מחוברים (אם זה בכלל אפשרי...)

או שאני סתם מודאג ?.... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מודאג כנראה. ספקים עם מסילות מפוצלות קיימים בשוק כבר שנים, ואם התכנון שלהם היה לקוי, היית שומע על קריסות תחת עומס חדשות לבקרים.

אתה יכול לפנות במייל לתמיכה הטכנית של , ייתכן שזה יגיע למישהו ממחלקת ההנדסה שיוכל לענות לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מודאג כנראה. ספקים עם מסילות מפוצלות קיימים בשוק כבר שנים, ואם התכנון שלהם היה לקוי, היית שומע על קריסות תחת עומס חדשות לבקרים.

אתה יכול לפנות במייל לתמיכה הטכנית של , ייתכן שזה יגיע למישהו ממחלקת ההנדסה שיוכל לענות לך.

תודה אבל אני לא עד כדי כך מודאג ... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...