שאלה בנוגע לחוקיות מניעת כניסה מחנות ציבורית - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לחוקיות מניעת כניסה מחנות ציבורית

Titan123

Recommended Posts

אם זו הטקטיקה שהוא נוקט איתנו ( חברי הפורום שלו שמנסים לעזור לו והוא מצידו מסתיר מידע ומנסה "לדפוק" מישהו ) אז בטח הוא לא תמים כלכך , אבל היי לך תדע , עדיף שירים צילצול למשרד המסחר והתעשיה במקום לטחון את הפורום הזה בחצאיי מידע ואמיתות סובייקטיביות .

( אלכס אין לך תמונה לזה ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טעות

הוא חייב למכור לך !

אם הוא לא , פשוט תדווח ותגיש תלונה למשרד המסחר והתעשיה . ( תרים אליהם צילצול ותשאל שם - תודיע לנו מה הם אמרו )

בעל עסק חייב לתת שרות לכולם , חד וחלק !

זה נקרא חוק הממכר תשכ"ח 1968

הינה קישור לחוק המכר

http://www.tamas.gov.il/NR/exeres/3A01B56B-7C5D-45D1-9F3E-C8E80BDC3FBF.htm

אתה מוכן לספר לי היכן רום שם "הוא חייב למכור לך"?

החוק הזה מדבר אך ורק על מה שקורה ברגע שסוכמה על מכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@אלכס

:lol::yelclap:

@ ירח

תבדוק בהודעות שלי לפני כן "תקנתי" הבהרתי את עצמי , מוצר בר פיקוח , ( אינני יודע כרגע מהו המוצר אותו מבקש ה"נמר" לרכוש )

אבל כמו שתראה גם אם חלק מהעיסוק של המוכר הוא מוצר בר פיקוח הוא חייב למכור , זה גם קשור לחובה לכבד את המטבע של המדינה וגם לחובה של הקימעוני שמציג עצמו כקימעוני ועוד למספר דברים שאוסרים על מניעה / עצירה של הכלכלה , שים לב , החוק / תקנה אינם תקפים לאדם שרוצה למכור חפץ או שרות בצורה חד פעמית אלו תקפים ל"קמעוני" . תעיין בהגדרות שם וכו' .

צרפתי לך את סעיף 28

28. איסור לסרב לעשיית שירות בר-פיקוח

(א) מי שעסקו, או חלק מעסקו, הוא עשיית שירות בר-פיקוח לא יסרב סירוב בלתי סביר לעשיית אותו שירות, ואם ניתן עליו צו לפי סעיף 27, לא יסרב סירוב בלתי-סביר לעשות את השירות בעד השכר שהוצג כאמור באותו סעיף.

חוק הפיקוח על מצרכים התשי"ח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי הבלתי משפטנית בעליל:

חנות היא תחום ציבורי כמו כל מקום המשרת את כלל הציבור ואשר לכלל הציבור יש אפשרות להיכנס אליו לקבלת שירות המסופק בדרך כלל באותו מקום.

זה בכלל לא משנה שמדובר שרכוש נדל"ני פרטי שמשלמים עליו דמי שכירות. זה בסופו של דבר פתוח לכלל הציבור.

(או משהו בנוסח דומה שקראתי פעם בספרי החוק).

אם אדם יתפשט בחנות יעצר באשמה של מעשה מגונה במקום ציבורי.

בעל חנות חייב במכירה לציבור ללא אפליה לכל מי שנכנס ומבקש לקנות ולשלם את המחיר הנדרש.

היכן מתלוננים אם סירב? במשרד התמ"ת.

מה ייצא מזה? כלום.

למה בכלל להיכנס אליו אם יש ביניכם ריב אישי? לא ברור.

אתה תיכנס, הוא יטען שהתחלת מהומה בחנות וחיבלת בסחורה והפלת לארץ את הקופה וניסית לשדוד אותו. עכשיו לך תוכיח כי כבר רשום במשטרה שהגשת נגדו תלונה, אז הוא יטען שבאת להמשיך במלאכת ההתנכלות לו. בשביל מה לך? לא ברור.

קראתי באיזה מקום: שפופרת סופר-גלו, התזה לתוך המנעול במקום אליו נכנס המפתח. באישון לילה ומהר כשמוודאים שאטין מצלמת בפתח החנות.

לא כתבת איזו חנות זו ובמה עיסוקה אבל יש עוד דרכים יותר חוקיות. לא להפסיק, להתמיד בהגשת תלונה על כל איום ולצבור אישורים על הגשת תלונות, לציין שאתה רוצה לקבל תשובות על הטיפול בתלונה. כשיצטברו מספיק תלונות יש מקום להמשך טיפול.

זה אם יש לך עודף זמן פנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוזמנים בבקשה להפסיק לקשקש וליצור לי תדמית כאילו אני פה האדם הרע? תודה!

עברתי באיזור החנות עם מוצר של מתחרה לשימוש אישי שלי בלבד ונאמר לי מצד המוכר בחנות לא לעבור פה ולהכנס מאיזור אחר.

אמרתי לו עזוב אותי מהשטויות שלכם אני לא מוכר לאף אחד כלום ולא מפרסם כלום. (אני בכוונה לא אומר מה המוצר כי אוטומטית זה יצמצם את האפשרויות ויכול להיות שידעו מי החנות המדוברת.)

הוא התקשר לבעלים שבא אליי באיומים שהוא ישבור לו את העצמות אם הוא יראה אותי עובר פה שוב עם ה"מוצר" של המתחרה.

הגשתי תלונה על איומים.

ואז לאחר תקופה הייתי צריך לקנות משהו שיש רק לו כי הוא היבואן(נצא מנקודת הנחה שרציתי לקנות אצלו בגד) ואמר לי לצאת לפני שיזמין לי משטרה.

עכשיו מידי פעם שאני עובר ליד החנות והוא חושב שנכנסתי כי ראיתי שהוא לא רואה אז באים שוב איומים.

יש לציין שהאיזור הזה הוא כמו בית שני ואני הרבה פעמים בשבוע נמצא שם וגם כל החברים שם כך שנמאס לי לשמוע אותו מאיים עליי אז רציתי לדעת אם הוא עובר על החוק בזה שהוא מונע ממני להכנס לחנות ולקנות משהו. זה הכל.

למיטב ידיעתי הבלתי משפטנית בעליל:

חנות היא תחום ציבורי כמו כל מקום המשרת את כלל הציבור ואשר לכלל הציבור יש אפשרות להיכנס אליו לקבלת שירות המסופק בדרך כלל באותו מקום.

זה בכלל לא משנה שמדובר שרכוש נדל"ני פרטי שמשלמים עליו דמי שכירות. זה בסופו של דבר פתוח לכלל הציבור.

(או משהו בנוסח דומה שקראתי פעם בספרי החוק).

אם אדם יתפשט בחנות יעצר באשמה של מעשה מגונה במקום ציבורי.

בעל חנות חייב במכירה לציבור ללא אפליה לכל מי שנכנס ומבקש לקנות ולשלם את המחיר הנדרש.

היכן מתלוננים אם סירב? במשרד התמ"ת.

מה ייצא מזה? כלום. למה?

למה בכלל להיכנס אליו אם יש ביניכם ריב אישי? לא ברור. ככה.

אתה תיכנס, הוא יטען שהתחלת מהומה בחנות וחיבלת בסחורה והפלת לארץ את הקופה וניסית לשדוד אותו. עכשיו לך תוכיח כי כבר רשום במשטרה שהגשת נגדו תלונה, אז הוא יטען שבאת להמשיך במלאכת ההתנכלות לו. בשביל מה לך? לא ברור. שטויות במיץ. אני יבוא עם עדים וגם יש מצלמות.

קראתי באיזה מקום: שפופרת סופר-גלו, התזה לתוך המנעול במקום אליו נכנס המפתח. באישון לילה ומהר כשמוודאים שאטין מצלמת בפתח החנות.

לא כתבת איזו חנות זו ובמה עיסוקה אבל יש עוד דרכים יותר חוקיות. לא להפסיק, להתמיד בהגשת תלונה על כל איום ולצבור אישורים על הגשת תלונות, לציין שאתה רוצה לקבל תשובות על הטיפול בתלונה. כשיצטברו מספיק תלונות יש מקום להמשך טיפול.

זה אם יש לך עודף זמן פנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה הזוי אתה.

הוא לא רוצה שתיכנס לו לחנות, או שתקנה משהו מהחנות שלו. אז אל. מה הסרט?

ציטוט של ציטוט:

למה בכלל להיכנס אליו אם יש ביניכם ריב אישי? לא ברור. ככה.

/ציטוט של ציטוט

ככה? אין ספק שאתה נשמע בחור תמים והוגן.

אני באמת מנסה לחשוב על מצב שאני בנעליך ולא מצליח לחשוב על סיטואציה הגיונית(שבה אין לי חלק בכל העניין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש להבין? נמאס לי שהוא מאיים עליי!!! כל כך מסובך לקלוט שהוא מציק ומעצבן??

אז מה לעשות שעלתה לי מחשבה לפעול נגדו כי חשבתי שהוא עובר על החוק בכך שהוא לא נתן לי להכנס לחנות.

בקיצור תנעלו את הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה לחצו קצת אז הינה לך בבקשה גם החוק וגם התקדים

http://www.moit.gov.il/cmsTamat/InternalPage.aspx?FRAMELESS=false&NRNODEGUID=%7BEBFD934C-F664-499A-9767-E61B1B749220%7D&NRORIGINALURL=%2FNR%2Fexeres%2FEBFD934C-F664-499A-9767-E61B1B749220.htm&NRCACHEHINT=Guest

.הטעית הצרכן, עבירה על סעיף 2 לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

2.סירוב למכור מצרך, עבירה על סעיף 22 לחוק הפיקוח על מצרכים ושירותים,

התשי"ח-1957.

לך תתבע אותו "נמר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דויד,דויד , אתה בלבלן שכל שיודע רק לחפש בגוגל....

את סעיף 2 לחוק הפיקוח על מצרכים ושירותים קראת?? אז זהו שלא - בבקשה:

2. תחולת החוק

חוק זה לא יחול אלא בתקופה שקיים במדינה מצב של חירום בתוקף אכרזה לפי סעיף 9(א) לפקודת סדרי השלטון והמשפט, תש"ח-1948.

בקיצר , תפסיק לרשום דברים בלי סימוכין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...