The Matrix Revolutions *ספוליר* - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Matrix Revolutions *ספוליר*

.AloN

Recommended Posts

אני רק מחכה שיצא מארז של רביעיית הנוסע השמיני

כנ"ל, רק ששמעתי שמתכוונים להוציא מארז שכזה כשהוא יכלול את alien vs. preditor שאמור לצאת באביב הבא.

מה שדי מצער כי אני בספק אם הוא ישתווה לארבעת האחרים וחבל סתם לשלם עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקוואדרולוגיה (כלומר 4 חלקים) היחידה ששווה מבט

היא הרביעייה של "הנוסע השמיני" כלומר Alien.

כל חלק מחדש משהו (הראשון יצא ב 1979 !!!)

כל חלק עשוי מבוים וכתוב כראוי.

כל חלק לא מתיימר להיות משהו שהוא לא. ולא קופץ מעל הפופיק.

כל אחד יצא ברווחי זמן נורמליים.

ועוד ועוד.

לא דיברתי בכללי, דיברתי על המצב העכשוי.

ואל תשכח את מת לחיות, אהבתי את שלושתם, טרילוגיה משעשעת.

להוא שדואג בקשר לavp, אל תדאג, זה יהיה סרט טוב.(אני מקווה ממש חזק, כבר כמה חודשים.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להשוות אחרים למטריקס,לפי דעתי שר התבעות לא מיתקרב אפילו למטריקס (לא הולך לראות את החלק השלישי בקולנוע כי בחלק השני נירדמתי),לפי דעתי מלחמת הכוכבים (האורגינל כמובן) אוכל את כל הטרילוגיות,אבל זה פשוט נשמע שטותי,כל אחד וה kick שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני שמתי לב לגניבה הענקית מ Dune Messiah?

בן-אדם עם כוחות על בא לשחרר את העם שלו מתעוור יכול עדיין לראות וקוראים לו בכינוי Blind Messiah?

משהו כאן לא בסדר...

מה לא הבנת? הוא יכול לראות רק את החלק שקשור למכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה מה אתה לא הבנת?

אני הבנתי את זה טוב מאוד ופשוט אמרתי שזה בדיוק כמו הקטע שפול-מואדיב (הגיבור של חולית) מתעוור אבל יכול עדיין לראות בערך והוא בעצם המשיח העיוור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רוב אם לא כל הדיאלוג בסרט היה מצוץ מן האצבע,כל הדיבורים על אהבה והגסיסה הארוכה ביותר בתולדות עולם הקולנוע- יש 4 זרועות של משהו תקועות לה במקומות שונים בגוף-איך היא מספיקה לדבר כ"כ הרבה למען השם?! שתמות וזהו.

בחלק הזה דפקתי את הראש בכסא מרוב תסכול.

חבל שלא הרחיבו קצת על שרף,דיבורים על כנפיים והכל עודדו אצלי צפייה שמתישהו בסרט מישהו יגיד על מה לעזאזל מדובר-וגם יותר סצנות אקשן איתו. לדעתי אחת הדמויות היותר מגניבות בסרט-חוץ מאיך שהוא הולך,נראה כאילו תקוע לו משהו איפה שהשמש לא זורחת.

הנק' אור היחידה בסרט הייתה האקשן,הוא היה עשוי היטב לדעתי. קצת קצר אבל עשוי היטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניו חי

אחרי שניו כביכול מת רואים את עיר המכונות כמו שניו רואה אותה, באש.

וגם הנביאה אומרת לילדה שהם עוד יראו את ניו כמו שהיא אמרה לה שהיא עוד תראה אותה לפני שסמית נכנס בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא הרחיבו קצת על שרף,דיבורים על כנפיים והכל עודדו אצלי צפייה שמתישהו בסרט מישהו יגיד על מה לעזאזל מדובר-וגם יותר סצנות אקשן איתו. לדעתי אחת הדמויות היותר מגניבות בסרט-חוץ מאיך שהוא הולך,נראה כאילו תקוע לו משהו איפה שהשמש לא זורחת.

אני לא ראיתי את כל ה Animatrix אז אולי שם מרחיבים יותר על שרף אבל בכל מקרה שרף זה הרי אומר מלאך ולשרף הזה אין כנפיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...