HP ENVY 14 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HP ENVY 14

mazinya

Recommended Posts

לאחר מספר התלבטויות החלטתי שאני מעוניין במחשב הזה. הבעיה כמובן שבארצינו המחירים פשוט לא שפויים, ובבדיקה בזאפ יש די מעט חנויות שמופיעות שמוכרות את המחשב והמחירים שהחנות מבקשת לעומת המחיר באתר הרשמי של בארה"ב (כ-1050 דולר)... איך נאמר.. שהחנויות בישראל יחפשו אותי בסיבוב כי אין שום סיכוי שאני אתן לחנות כזאת או אחרת להתעשר על חשבוני.

והשאלות שלי הן כאלה:

1. האם יש בכל זאת חנות כשהי בארץ שלא מופיעה בזאפ ושהיא אמינה ואתם יודעים שהיא מוכרת את ה ENVY במחיר שפוי שקרוב כמה שניתן למחיר שלו בארה"ב? עדיין הייתי מעדיף אופציה זו גם בגלל האחריות וגם בגלל המקשים בעברית (שזה פחות קריטי אבל עדיין הייתי מעדיף)

2. במידה והתשובה לשאלה הראשונה היא "לא". מה האפשרויות שלי? האם כדאי לי לקנות את המחשב מאיביי ולעשות משלוח לארץ שיעלה כנראה בין 100-200 דולר?(אני מאוד מעוניין לשלם דרך פייפאל ככה שכל מקום שניתן לשלם פה עם פייפאל יהיה מעולה בשבילי)

3. על איזה אפשרות אחרת הייתם ממליצים. ואנא פרטו עד כמה שניתן אם זו לא טרחה גדולה מדי.

המון תודה על כל עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שתשלם על יבוא של מחשב envy 14 מחו"ל יהיה כ-1250 שח לפני מס, כלומר כ-5500 שח

(במידה והכל ילך חלק, בלי עיקובים במכס וכו' ובתנאי שלא תרכוש ביטוח למשלוח - מומלץ להשקיע עוד 200 שקל בזה)

עריכה: המחיר הוא לגרסה הבסיסית ביותר - מעבד i3, רזולוציה 1366x768 ודיסק 320gb.

קח בחשבון שיכול לקרות והאחריות בארץ לא תכובד במקרה הזה, תברר מול HP מה עושים במצב זה.

אם אתה מוכן לבדוק עוד מחשבים מקבילים פרט ל-envy יש מספר אופציות בארץ שיהיו מקבילות במחירים סבירים:

ל-Lenovo Y460 מפרט מקביל ל-envy, והוא יעלה בארץ כ-5900 שח

דבר עם החנות ואולי אפילו ניתן לבקש 5 אחוז הנחה על מזומן ואז הסכום יהיה 5600 שח.

אופציה שניה, הוא ה-Y450 של לנובו, עם מפרט מהדור הקודם (אבל עדיין טוב) במחיר של 4150 שח בלבד.

http://www.zol.co.il/Product.aspx?ProductID=369

בכל מקרה, מחשבים מאיביי מומלץ לקנות לדעתי רק מ-Top-rated sellers ולבטח את המשלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי חיפושים מצאתי את זה. עם המעבד I5 ולא ה I3

http://www.bhphotovideo.com/c/product/735617-REG/HP_Hewlett_Packard_XG978UA_ABA_ENVY_14_1110NR_14_5_Notebook.html

האתר עפ"י מה שאני יודע הוא אמין (אלא אם כן יש עליו דעות אחרות הייתי מוכן לשמוע)

המחיר די הפתיע אותי וכולל משלוח לישראל דרך UPS יוצא $1134 שזה 4082 שקל כולל משלוח ואחרי מע"מ אמור לצאת בערך 4740 (אם אני לא טועה בחישוב) . ההתלהבות שלי עלתה עוד יותר שראיתי שאפשר לשלם דרך פייפאל אבל מיד ירדה כיוון שזה רק לתושבי ארה"ב, קנדה ואנגליה.

אשמח לשמוע דעות על המציאה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר אמין, חבר שלי קנה ממנו.

גם לקנות מאיבאי זה אמין כי יש הגנות אם יעבדו עליך(ואני קונה משם המון ועד עכשיו קיבלתי מה שקניתי).

וממש לא חובה TOP SELLER, כל קנייה שתעשה מבוטחת אם המוכר שיקר, אם ש לו מעל 50 פיידבקים חיוביים אז לי אישית זה מספיק טוב. מה גם שבדר"כ ה TOP SELLER מוכרים במחיר גבוהה יחסית למה שאפשר למצוא (אולי הם בונים על זה שאנשים יבטחו בהם יותר..)

לגביי ביטוח של המשלוח, כל משלוח אקספרס, UPS מבוטח אוטומטית.

בעיקרון אל תשכח להוסיף למחיר :

16% מעמ (על המחיר כולל המשלוח)

אם זה נשלח באקספרס של הדואר, אז עוד איזה 150 שקל לדואר ישראל(גנבה), ואם זה UPS אז כנראה שזה יהיה אפילו יקר יותר (בערך 250 על שירות עמילות מכס).

חריטה של עברית על המקלדת - 150שח, יש אפשרות גם לקנות מקלדת מקורית עם עברית לחלק מהדגמים - אפשר לברר מול היבואן.

כבל חשמל 30 - 40 שח

קיצר אחרי כל זה עדיין יוצא הרבה יותר זול מחול בדר"כ, וזה לא משהו חריג - המון אנשים מביאים את הנייד מחול, אז תרגיש בנוח..

רק הכי חשוב כמו שאמרו זה לברר אחריות למוצר, ותתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

הייתי בטוח שבארץ רק יקחו ממני את ה 16% מע"מ. המחשב נשלח דרך UPS וכבר עלות המשלוח נכנסה לחישוב. פיספסתי משהו?

לגבי כבל חשמל.. זה לא אוניברסלי? כלומר היתי בטוח שצריך רק מתאם לחשמל ב 5 שקל וזהו..

אגב, לגבי הלנובו Y460. אני לא פוסל אותו אבל הבנתי שהוא מתחמם ואורך הבטריה קטן מאשר ה HP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הזה מפתה אותי חבל על הזמן! ממש מדיר שינה מעייני :lol:

אנ מחכה שיגיעו גרסאות יותר בסיסיות שלו. ראיתי אחד בזאפ ב7200 שח עם מעבד i5-460 נדמה לי. יש עוד שלושה מתחתיו אז בתקווה שהם יותר זולים, נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

הייתי בטוח שבארץ רק יקחו ממני את ה 16% מע"מ. המחשב נשלח דרך UPS וכבר עלות המשלוח נכנסה לחישוב. פיספסתי משהו?

לגבי כבל חשמל.. זה לא אוניברסלי? כלומר היתי בטוח שצריך רק מתאם לחשמל ב 5 שקל וזהו..

אגב, לגבי הלנובו Y460. אני לא פוסל אותו אבל הבנתי שהוא מתחמם ואורך הבטריה קטן מאשר ה HP

כן צריך רק מתאים, לא יודע לי הוא עלה 40 בהום סנטר(זה לא כבל קומקום, לא מצאתי במקום אחר פשוט..)

לגביי התוספת למחיר, זה לא מעמ, זה שירות עמילות מכס.. UPS מוציאה לך את המחשב מהמכס, ולוקחת לך על זה כסף, תברר מול UPS כמה זה יעלה.

הדרך היחידה להמנע מתשלום לחברת שילוח בארץ זה להזמין ב priority, אבל זה משלוח איטי של 10-15 יום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן צריך רק מתאים, לא יודע לי הוא עלה 40 בהום סנטר(זה לא כבל קומקום, לא מצאתי במקום אחר פשוט..)

לגביי התוספת למחיר, זה לא מעמ, זה שירות עמילות מכס.. UPS מוציאה לך את המחשב מהמכס, ולוקחת לך על זה כסף, תברר מול UPS כמה זה יעלה.

הדרך היחידה להמנע מתשלום לחברת שילוח בארץ זה להזמין ב priority, אבל זה משלוח איטי של 10-15 יום..

שוב תודה על התגובה.

אני רוצה לוודא שאנחנו מתכוונים לאותו דבר לגבי הכבל חשמל. מה שאני מתכוון זה שלפי מה שאני מבין, המתח הוא אוניברסלי (110-220) ולכן כל מה שצריך לקנות זה מתאם מפלסטיק שמתחבר לשקע החשמל וזה עולה לא יותר מ 5-10 שקל בלחץ. הכוונה למשהו כזה. איפה שאני גר זה עולה 5 שקל ולא 25.

http://www.ra-k.com/Product.aspx?ProductID=2664

לפי מה שהבנתי ממך, אתה אומר שצריך בכלל לקנות כבל חדש לחלוטין?

לגבי העמילות מכס, לא ידעתי. תודה על המידע. בכל אופן, עם העמילות מכס עדיין יוצא הפרש של יותר מ 2000 שקל במחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה על התגובה.

אני רוצה לוודא שאנחנו מתכוונים לאותו דבר לגבי הכבל חשמל. מה שאני מתכוון זה שלפי מה שאני מבין, המתח הוא אוניברסלי (110-220) ולכן כל מה שצריך לקנות זה מתאם מפלסטיק שמתחבר לשקע החשמל וזה עולה לא יותר מ 5-10 שקל בלחץ. הכוונה למשהו כזה. איפה שאני גר זה עולה 5 שקל ולא 25.

http://www.ra-k.com/Product.aspx?ProductID=2664

לפי מה שהבנתי ממך, אתה אומר שצריך בכלל לקנות כבל חדש לחלוטין?

לגבי העמילות מכס, לא ידעתי. תודה על המידע. בכל אופן, עם העמילות מכס עדיין יוצא הפרש של יותר מ 2000 שקל במחירים.

להזמין מחול תמיד יותר משתלם במחשבים ששווים מעל 800$ לפחות..

אתה יכול לחבר מתאם כזה, אבל למה כל הבלאגן, תחבר כבל ישירות לשנאי..

כזה: http://www.sollan.co.il/sale.asp?pid=3432&salenum=#topnews

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...