מה לקנות - 470GTX או HD6870 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לקנות - 470GTX או HD6870

SuBeX

Recommended Posts

אני מתלבט, הביקורות די צמודות ואני לא יודע אם ה- והפיסיקס באמת עושים הבדל משמעותי בביצועים הסופיים כאשר שוקלים את המחיר.

דרך אגב, אני קונה את הכרטיס בארה"ב - למישהו יש המלצה לחנות טובה וזולה מלבד NEWEGG?

קראתי הרבה בנצ'ים אבל רציתי חוות דעת אישית אם מישהו מוכן לנדב.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב לסרטון הבא שמדגים את הפיזיX

אני אישית העדפתי את ה 470 לעומת 6870 למרות הערכתי הרבה לחברת ,

ההבדל ביניהם לא משמעותי מבחינת ביצועים מדובר על הבדל של 2-3% ה 6870 צורך כמחצית מצריכת החשמל של 470 אולם בבדיקה שעשיתי

ראיתי הבדלים משמעותיים ברזולוציות גבוהות ובמיוחד במשחקים חדשים לטובת ה 470

אם חום וצריכת הספק גבוהה לא מפריעים לך קח את ה 470

אם כן....קח את ה 6870

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל במשחקיות הוא מטורף בין הכרטיסים?!?!?

אין לAMD שום פתרון בשרוול לפיסיקס? עניין הצריכה והחום כן חשוב לי, אבל הביצועים והמשחקיות גם.

דרך אגב, יש חברה מומלצת שכדאי לקנות את הכרטיס שלה(MSI, ,GB וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים ה 6870 ו GTX470 זהים, כל זה עם ראשוניים ל 6870, סביר שיקבל עוד בוסט בהמשך...

הצריכת חשמל עדיפה בהרבה אצל ה 6870, שים לב ש GPU PHYSX תומך ברשימה דיי מצומצמת של משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר ב 470 המשחק יראה יותר מציאותי מה עוד שיש לך יכולת להפוך הכל ל 3D בלחיצת עכבר מה שאין ב 6870

אין חשיבות לחברה של הכרטיס אותו תקנה והסיבה היא פשוטה ערכת השבבים היא של והיא אותה ערכת שבבים שנמצאת בכל כרטיס 470 מהזול ביותר ועד ליקר ביותר כמו כן החברה המייצרת עומדת בסטנדרטים מחמירים אותם קובעים ב הדבר היחידי בו יכולות לשחק החברות המייצרות הוא הזכרון והקירור

לכן אין חשיבות, קירור אתה יכול להחליף לבד...

לוקחים את הזול ביותר במשפחה שבחרת (470 6870 וכו וכו)

כמובן שליקרים יש טוב יותר שניתן לעשות לו יותר OC אבל ההבדלים מינוריים... 100 -200MHZ לטובת היקרים יותר לא בטוח כמה זה משפיע על הביצועים של הכרטיס מה ההבדל אם זה 3800 MHZ לעומת 4000 MHZ זה נשמע כאילו תרגיש בהבדל ? לא נראה לי...

כנ"ל לגבי ערכת השבבים של AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3D כרגע זה חרא - עושה כאב עיניים ובכל מקרה הGTX470 לא מספיק חזק כדי להריץ אותו על FPS סביר.

אני הייתי הולך על 6870 - יותר קר , פחות חשמל , יכולות מדהימות בCF (אם בעתיד תרצה עוד כרטיס לא תצטרך לשבור קופת חיסכון כדי לקנות ספק) והכי חשוב - יהיה חזק יותר מה470 תוך חודשיים שלוש עם הבשלת הדריברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...