Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 171 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איךאתם עושים את ה GUN GAME כל כך מהר :P האקדח הראשון חרא וגם ה 2 האחרונים קשים :P עכשיו הצלחתי לנצח למרות שדקרו אותי פעמיים, 3 פעמים פגעתי עם החץ במישהו, פעמיים הרגתי פעם אחרת מישהו אחר פוצץ אותו לפני שהחץ הרג אותו :lol:

אחרי כמה משחקים עם דגדגן ב GUN GAME התוצאה היא ברורה, הוא ראשון אני שני ו ILeeI שלישי :lol: רק משחק אחד יצא שלא הלך לי טוב והייתי אחרון :-\

במשחק האחרון 2 דקות אני רץ עם הסכיו המחורבנת הזו ולא מצליח להרוג אף אחד :lol: רק בשביל לחזור למקום שני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איךאתם עושים את ה GUN GAME כל כך מהר :P האקדח הראשון חרא וגם ה 2 האחרונים קשים :P עכשיו הצלחתי לנצח למרות שדקרו אותי פעמיים, 3 פעמים פגעתי עם החץ במישהו, פעמיים הרגתי פעם אחרת מישהו אחר פוצץ אותו לפני שהחץ הרג אותו :lol:

עשינו עכשיו סשן של לא מעט סיבובים, היה כל כך כיף ,אני , SONIC ופה ענק, היה מטורף, שחקנים מעולים.. למרות הכל ,קיבלו בראש :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסדנו הפסדנו...מקום שני ושלישי זה לא שווה :silly:

למראת הכל זה מוכיח שאין עלינו אנחנו שקנים מעולים,הייתי רוצה לראות את הקלאן מתפקד כקלאן פעם.

שלושה משחקים ראשונים אני הייתי הקורבן של הבאליסטיק KILLCAM של DAGDEGUN :kopfpatsch: :kopfpatsch:

איזה מטריד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים , למרות שאני קורא פה את רוב הדברים עוד לא הבנתי איך מעלים סרט.

אנחנו צריכים מדריך או משהו.

אוקי זה הקלטתי בעזרת FRAPS את הסרט שרציתי , עכשיו יש לי ארבעה קבצים כל אחד באזור ה-4 ג'יגה.

מה עושים עכשיו? Virtual Dub? ואם כן איך מאחדים את הכל לחתיכה אחת?

אני מניח שזה עדיין יהיה גדול מידי בשביל להעלות ל- YT , אז מה עושים?

בקיצור , אשמח לקבל הדרכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למראת הכל זה מוכיח שאין עלינו אנחנו שקנים מעולים,הייתי רוצה לראות את הקלאן מתפקד כקלאן פעם.

אחח, איזה צ'ונג :)

איפה הימים ש-S6 היה מביא ל-XTRA בראש בדומ (ז"א, לפני שהם החליטו להפעיל צ'יטים)?

:hat: ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

על זה אין שמץ של וויכוח :'(

אני זוכר שאני ועומרי היינו יושבים ומשחקים SND 10 שעות רצוף חחחחח, חרשנים מטונפים,

אבל תמיד אפשר להיכנס לכמה סיבובים שם :D

אם תהיה פארטי גדולה אז הפינגים יהיו שלנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...