Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלך?

ד"א אני רמה 35, ו tactical insertion מאוד, מאוד, מאוד עוזר ב CPF. מסתנן מאחורי הדגל שלהם עם ghost (לאחר שמישהו מהקבוצה שלי לקח להם את הדגל והם עסוקים בלרדוף אחריו), ואז אני לוקח את הדגל ומתחיל לברוח באטרף (מרתון, לייטוויט). אם אני מת-אין בעיה, עושה את אותו הדבר שוב.. שיטה מעולה.

אני גם ממש אוהב את הרובה קשת. כמו מטול אבל פיצוץ קטן וצריך לדעת לכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עדיין לא שחיק.. אפילו לא שיפור קטן. STUTTERING ברמות מטורפות ללא הפסקה, לא משנה איזה פקודה אני אתן בקונסולה ולא משנה מה אני אכבה ומה אני אעשה לCLOUD של סטים.

אשחק לי קצת COD4... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עדיין לא שחיק.. אפילו לא שיפור קטן. STUTTERING ברמות מטורפות ללא הפסקה, לא משנה איזה פקודה אני אתן בקונסולה ולא משנה מה אני אכבה ומה אני אעשה לCLOUD של סטים.

אשחק לי קצת COD4... ::)

מזל ,באמת מזל שיש לי המון המון עבודה, אני עושה מאזנים כמו מטורף אז אין לי זמן להתעצבן/להתבאס על המשחק.. ממש טיימינג מצוין לעבודה מרובה, אפשר לומר שזו הפעם הראשונה שאני שמח שיש לי המון עבודה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זרקו את המשחק -גרסו אותו :silly:

לבנתיים שיחקתי רק בסינגל - ואווו, ממש ממש נחמד, רק יש קטעים שחברי הצוות שלך לא מגבים אותך וסתם עומדים כמו בוק.

מצטרף לתודה לסיימון על המחיר שסידר לנו :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לעדכן שאם לעוד מישהו המשחק נתקע איך שהסרטון נגמר פשוט עדכנתי את הדרייבר של הכרטיס מסך ועכשיו זה עובד חלק :)

לא יודע מה איתכם לי יש בקושי לאגים.. כאילו יש טיפה כן? אבל לא כמו שאתם מתארים את זה..

עוד לא התחלתי את הסינגל אבל בינתיים המולטיפלייר ממש נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...