Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 168 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעולם לא קרה לי דבר דומה פעם ראשונה שאני שומע דבר שכזה,זה מוזר בצורה חולנית,הרי שאתה רואה את הסרט אחרי ההורדה שלו ולא בזמן ההורדה זה כמו לראות סרט שיש לך על הארד דיסק ולהשתמש בטורנט באותו זמן.

תקנו אותי אם אני טועה :xyxthumbs:

יש הבדל בין שזה צפייה תוך כדי העברת נתוני הסרט לבין צפייה בסרט שהורדת ושמור לך ע"ג הכונן הקשיח.

פה אני לא סגור על זה לחלוטין, אבל ממה שיצא לי להתעסק עם זה, המשחק מוריד את ההקלטה תוך כדי צפייה. אומנם זה לא סטרימינג, אבל זה מוריד תוך כדי.. ע"מ לחסוך עומס על השרתים. אתה צריך להבדיל בין סרט שהורדת, שזה קובץ לבין הRECORD במשחק, שזה בעצם הורדה של נתוני מיקום של שחקנים ואירועים במפה, שמאפשרים לך לצפות מכל זווית במה שהתרחש באותו רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FRAPS לא אמור לעשות בעיות היום, ההבדל בלי ואם קטן מאוד עם מחשבים חדשים.

מישהו הצליח להבין למה מידי פעם יש שרתים שעוברים ל SLOW MOTION?

היום זה הפעם הראשונה שנתקלתי בתופעה,וזה מרגיז :s07:

Toxin II - תודה על המידע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FRAPS תמיד מחלק את הFPS ל2.

היום, הקלטתי משהו מGTA3, משחק מ2002. רץ חלק ביותר. לשנייה לא ירד מ60! אבל איך שהפעלתי את ההקלטה, זה ירד לאיזה 30-27.

GO FIGURE

ולהלקיט על HALF SIZE זה לא פיתרון טוב. זה יותר מדי קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FRAPS תמיד מחלק את הFPS ל2.

היום, הקלטתי משהו מGTA3, משחק מ2002. רץ חלק ביותר. לשנייה לא ירד מ60! אבל איך שהפעלתי את ההקלטה, זה ירד לאיזה 30-27.

GO FIGURE

ולהלקיט על HALF SIZE זה לא פיתרון טוב. זה יותר מדי קטן.

אל תגיד תמיד תגיד אצלי.

ממש לא תמיד,אני יכול להקליט קרייסיס על 59 FPS חופשי ללא נפילות חלק לגמרי,הכל טלוי בכמה המחשב שלך חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגיד תמיד תגיד אצלי.

ממש לא תמיד,אני יכול להקליט קרייסיס על 59 FPS חופשי ללא נפילות חלק לגמרי,הכל טלוי בכמה המחשב שלך חזק.

לא נו, אל תסחף, 59 פריימים קרייסיס? בהגדרות הכי גבוהות? אני חייב לראות את זה.. אני מבטיח לך שגם בלי הקלטה אתה לא מקבל 59 פריימים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נו, אל תסחף, 59 פריימים קרייסיס? בהגדרות הכי גבוהות? אני חייב לראות את זה.. אני מבטיח לך שגם בלי הקלטה אתה לא מקבל 59 פריימים..

אתה צודק טעיתי,לאחר בדיקה:

31 - 34 במקומות פתוחים לגמרי.

48 - 58 במקומות סגורים יחסית,מקומות עם מבנים ופחות נוף.

בהקלטה זה לא משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו מאוד מפגר בספירה ב GUN GAME, אם דוקרים אותך ובזמן שאתה מת אתה הורג מישהו אתה בכל זאת חוזר אחורה :pissed: זה אפשרי עם החץ וקשת, ובגלל זה הייתי עכשיו מקום שלישי ולא שני או ראשון :P

נ.ב.

DagdeGun היה כתוב לי שאתה נמצא בשרת הזה של ה GUN GAME אבל לא ניראה לי שבאמת היית שם...לא יודע למה אבל מידי פעם כתוב לי שאתה או סיימון משחקים ואתם בכלל לא במשחק :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחילו להבין מה המשמעות של הודעות פרטיות. תפסיקו לזהם את הדיון הזה בפוסטים לא שימושיים

שרק מאריכים אותו ומאריכים אותו והופכים אותו לפח זבל מכולה של שטויות לא שימושיות, פליטות פה של אותו הרגע

ראו הוזהרתם, אזהרות והרחקות יחולקו למצטיינים בזיבול.

מישהו מוכן לעזור? ???

נרשמת לך אזהרה בגין הקפצה, להבא קרא את חוקי הפורום שאוסרים על כך עד מצב שבו אין מענה ב24 השעות הראשונות אחרי ההודעה.

זאת האזהרה השביעית שלך לאחר מיוט ובאן זמני, תטופל משמעתית בהתאם.

HEBREWMAN, יש לך מיוט לשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי בשלב שבו נלחמים בLZ אתה דוחף דלת ותפאום הכל שחור. שומעים ולא רואים - מה קורה עם זה?

אם אתה מתכוון ללוחמה ברחוב, כשיש את הקטע שצריך ללחוץ F כדי לעזור לפתוח את הדלת:

לאחר שפתחת אותה, תחפש את המדרגות בחדר ותעלה לקומה השנייה, יש שם כמה אויבים שיורים לרחוב- תנקה אותם ותמשיך משם.

לא אמור להיות חושך או כל דבר שמונע ממך להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...