Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 167 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

FN FAL רחוק מלהיות אחד הנשקים הטובים, הדיוק שלו גרוע, הוא חצי אוטומתי, בכללי אני לא אוהבאותו כל כך. אבל כל אחד והבחירה שלו :nixweiss: יש לנשק הזה מפות שהוא יכול להיות בהן טוב אבל בכללי ברוב המקרים נשקים אחרים יעשו עבודה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשק זה בהחלט דבר אינדיבידואלי לחלוטין, תלוי מי מפעיל, תלוי מתי מפעיל ותלוי איפה מפעיל.. אני אישית לא אוהב אותו,

סתם שאלה, מזה הLOW FPS הזה?? הקלטת על גרפיקה גבוהה מידי? כי העלאה אחרת לא תעשה לך LOW FPS ,היא פשוט תאט את זאת ואת עצמה, תחלק את המהירות בין שתי ההעלאות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשק זה בהחלט דבר אינדיבידואלי לחלוטין, תלוי מי מפעיל, תלוי מתי מפעיל ותלוי איפה מפעיל.. אני אישית לא אוהב אותו.

דברי חוכמה!

ההקשר של הטורנט המופעל היה בנוגע לזמן העלאה ליוטיוב,LOW FPS כזה נובע ממחשב חלש לאומת ההגדרות הגראפיות המוגדרות.

או שהוא חזק אבל היה עומס רב אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את זה ,מה הקשר בין הורדת טורנטים ל LOW FPS? :nixweiss:

זה לא בדיוק FPS נמוכים , כמו שג'וני רשם , הוא צילם את זה מהTHEATER ומאחר ואתה מוריד את הסרט וצופה בו , ייתכנו לאגים/FPS DROPS...

זה קרה לי גם כשצילמתי סרטון ותוך כדי זה הורדתי משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק FPS נמוכים , כמו שג'וני רשם , הוא צילם את זה מהTHEATER ומאחר ואתה מוריד את הסרט וצופה בו , ייתכנו לאגים/FPS DROPS...

זה קרה לי גם כשצילמתי סרטון ותוך כדי זה הורדתי משהו...

מעולם לא קרה לי דבר דומה פעם ראשונה שאני שומע דבר שכזה,זה מוזר בצורה חולנית,הרי שאתה רואה את הסרט אחרי ההורדה שלו ולא בזמן ההורדה זה כמו לראות סרט שיש לך על הארד דיסק ולהשתמש בטורנט באותו זמן.

תקנו אותי אם אני טועה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך כדי משחק ללא הקלטה יש לי בערך שמונים פריימים לשניה, אבל הפראפס מוריד את זה לסביבות שלושים. בקיצור, זה סתם לאגים. אני מחזק גם את.

התגובה של היוגמאוט.. תיכף.דגדגן יצוץ ויגיד שהמשחק מת :P

Btw I'm using my phone atm, so I can't really combine English and hebrew. I meant hugemouth if you didn't understand.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך כדי משחק ללא הקלטה יש לי בערך שמונים פריימים לשניה, אבל הפראפס מוריד את זה לסביבות שלושים. בקיצור, זה סתם לאגים. אני מחזק גם את.

התגובה של היוגמאוט.. תיכף.דגדגן יצוץ ויגיד שהמשחק מת :P

פראפס אוכל פריימים ידוע :P

אבל עם מחשב חזק מספיק זה לא קורה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...