Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 164 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי מה הייתה מטרת "הפירסום" שלך , כבר ידענו שיוצאת חבילה ראשונה... :nixweiss:

הם כל כך שמחים לבשר לנו שהם יגזרו עוד קופון פחות מחודשיים מההשקה שזה מרגיז אותי :angryfire:

"Treyarch is happy to announce that the Call of Duty: Black Ops First Strike downloadable content pack will launch worldwide"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניין של כסף או משהו. אבל מה נסגר עם החברה האלה ??

מה הם עוד רוצים מאיתנו ?? מה השלב הבא ?

אני מרגיש כבר ממש מבוזה. אני בטוח שהם אומרים לעצמם ״למה שלא נהיה כאלה מלוכלכים ? הרי יש המון סמרטוטים. ״ (צרכנים).

:pissed:

לגבי ביטא, אם תשאלו אותי מדובר באלפא ניסיונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניין של כסף או משהו. אבל מה נסגר עם החברה האלה ??

מה הם עוד רוצים מאיתנו ?? מה השלב הבא ?

אני מרגיש כבר ממש מבוזה. אני בטוח שהם אומרים לעצמם ״למה שלא נהיה כאלה מלוכלכים ? הרי יש המון סמרטוטים. ״ (צרכנים).

:pissed:

לגבי ביטא, אם תשאלו אותי מדובר באלפא ניסיונית.

השלב הבא הוא שבמשחק שתקנה ב60$ תוכל להשתמש רק באקדחים. רוצה להשתמש גם ברובים? תקנה את חבילת ההרחבה "בלאק אופס 2: רובי סער!" ב 15$ בלבד. רוצה להיות צלף? תקנה את חבילת ההרחבה "בלאק אופס 2: רובי צלפים!". רוצה PERKS? תקנה את חבילת ההרחבה "Perks!" ב 15$ בלבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה יהיה עד כדי כך קיצוני, shantax,

אבל אני בהחלט מאמין שהשלב הבא הוא תשלום חודשי סטייל WoW,

כפי שפורסמו לאחרונה ברחבי האנטרנט שמועות לגבי תוכנית כזו של .

כבר אמרו שזה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיה מהלך כזה אז זה יהיה עם BUNGIE.

בקשר לזה שלא ניראה לכם שזה יגיע למצב כזה קיצוני, תקראו על MORTAL KOMBAT החדש. המשחק ניראה מדהים ונשמע מדהים אבל לפני כמה זמן הם הודיעו שחלק מה fatalities יהיו אקסלוסיביים לחנויות מסויימות וחלק יהיו זמינים לקניה בשלב מאוחר יותר. בקיצור אם אתה רוצה לעשות מהלך מסויים או שתקנה את המשחק ממקום מסויים או שתקנה את המהלך בעתיד אם הוא יהיה זמין (וזה בנוסף לבונוס לעלי PS3 שיוכלו גם לשחק עם KRATOS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלב הבא הוא שבמשחק שתקנה ב60$ תוכל להשתמש רק באקדחים. רוצה להשתמש גם ברובים? תקנה את חבילת ההרחבה "בלאק אופס 2: רובי סער!" ב 15$ בלבד. רוצה להיות צלף? תקנה את חבילת ההרחבה "בלאק אופס 2: רובי צלפים!". רוצה PERKS? תקנה את חבילת ההרחבה "Perks!" ב 15$ בלבד...

חחמ מישהו אמר סימס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...