Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 161 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

איזה דרייבר יש לך? תוריד את 10.12. זה בעיה בהגדרה בדרייבר שגורמת לו להשאר על תדרי מנוחה (בשביל שבמנוחה ההספק שלו יהיה נמוך ככל האפשר), תנסה לעבור על ההגדרות בדרייבר אולי אפשר לסדר את זה משם, תנסה גם להגדיר לו להשאר כל הזמן על התדר הרגיל שלו. אם זה לא יעבוד יכול להיות שיש גם בעיה בכרטיס עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא חושב שדרייבר יעזור. לי יש בכלל כרטיס מסך של אנווידיה (עם דרייבר אחרון מותקן) והמשחק עובד בצורה נוראית.

יש לי לאגים אפילו בתפריט הראשי של המשחק, קרה לי כבר שהמשחק נתקע בתפריט הראשי כשבחרתי באפשרות מסוימת למשך חצי דקה!

לפי מה שהבנתי הבעיה היא שהקישור של המשחק לסטים פשוט "חונק" את המעבד וזה מה שהופך את המשחק לכל כך כבד. עדיין לא ברור למה זה קורה אצל חלק מהשחקנים ואצל חלק לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, אנחנו לא באולימפיאדה.. :P

הכל בנימה צינית כמובן אל תתיחס ברצינות רבה מדי.

יש כאלה שחושבים כך כשהם שמים את דגל ב-emblem :)

ביום שבו אני שם דגל במקום כלשהו שמייצג אותי האנושות תבין שדת זה גרעין כל הרועה בעולם,שהשכל האנושי חזק מכל אמונה אפשרית ושכל אחד ואחד מאיתנו בוחר לעצמו את הדרך והאמת שלו ולא סיפור דימיוני כלשהו.

עד אז אני משאיר פינה קטנה בלב לMOTHER RUSSIA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי להתווכח!

ג'וני תבין מה רוצים ממך.

אם אתה רושם משהו שלא כל כך קשור,כמו כמה נשאר לך לסיום תעשה את זה כדרך אגב למשהו שקשור בנושא.

אני רואה ריב מתחיל פה של עוד 3 עמודים של ספאם,תפסיקו ליפני שיתחיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Super Sonic אתה צודק, אני לא רוצה להסית את הדיון.

ג'וני, פשוט ביקשו ממך כבר קודם להפסיק עם הודעות על הסרטונים (והסטטוס של ה-CPU שלך ברגעים האלה).

זה דיון על המשחק (והבעיות/פתרונות) ולא על הסרטונים המרתקים שלך או של אחרים.

בבקשה להשאיר את זה ככה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Super Sonic אתה צודק, אני לא רוצה להסית את הדיון.

ג'וני, פשוט ביקשו ממך כבר קודם להפסיק עם הודעות על הסרטונים (והסטטוס של ה-CPU שלך ברגעים האלה).

זה דיון על המשחק (והבעיות/פתרונות) ולא על הסרטונים המרתקים שלך או של אחרים.

בבקשה להשאיר את זה ככה.

תודה.

אתה צודק בגישה ,אבל נסחפת טיפה עם הדרך, תירגע ,take it easy , אין חובת התנפחות ..

תודה,

דרך אגב, הסרטונים הם חלק מהעניין ,יש מצב תאטרון, זה שג'וני מעדכן על כל BAR שהסוני שלו מתקדמת זה משהו אחד, אבל זה שאנשים רוצים לנצל את הדבר הנפלא הזה שנקרא תאטרון זה משהו אחר,

תחזור בבקשה לדיונים שאתה מתמחה בהם, וג'וני, תפסיק לעדכן כל שנייה ,תפרסם קישור וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...