Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 160 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

קנה COD4

גם אופציה, אבל לא יודע, אני נוטה להתקדם קצת, בלאק אופס אומנם נראה ומרגיש כמו ציצי מנותח בשלבים ראשונים לעומת MW2 ו COD4 שמרגישים כמו ציצי מלוטש וטיבעי.. האמנם?

לא יודע, הבחירה היא קשה.. אבל לדעתי BO ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי אין מצב שהפינג בזמן סיבוב נמוך מ110.

וזה מטריף אותי כי אני היחידי עם מעל 100 בכל פאקינג שרת שאני מוצא.

ללא ספק משחק שלא שווה ת'כסף.

אני נשבע לכם אני לפעמים מתעצבן כמו הילד הגרמני הזה. ואני בדר"כ לא כזה שמתעצבן ממשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אמנם לא ראיתי שום AUTO RECOVERY אבל חיפוש קצר באינטרנט הוביל אותי לתיקייה הTEMP של VEGAS, ושם ראיתי משהו שנקרא

000000000.recovery, נכנסתי לזה והינה העבודה שלי:)

לי יש בעיה יותר מוזרה עם הפינגים, כשאני מת יש לי פינג 50-70 כשאני חיי הוא קופץ ל 80-110...אם הפינג הנמוך הוא באג בחישוב שקורה כשמתים אז סבבה, אבל אם זה באג שמקפיץ את הפינג במהלך המשחק אז נדפקתי :P

יש את זה לכולם

בקרוב גם אני אעשה סרטון חדש, אין לי כוח לעשות למשחקים בודדים, אוסף משחקים טובים ומאחד אותם לסרטון אחד. כרגע יש לי 4, 2 שהם DOM ו 2 שהם TDM. היו עוד אבל כרגיל הם לא מופיעים ברשימה של המשחקים הקודמים או שפספסתי אותם (או שפשוט ניראה לי מוגזם להראות 80 משחקים מניוק טאון). כרגע רק הקטנתי את הסרטונים לגודל סביר (בין 600M ל 1G לכל משחק), לא יודע אם אני אוסיף עוד משחקים או אתחיל לערוך את אלה והמשחקים הבאים יבואו בסרטון הבא.

צריך אינטרו?

וכרגע אני דיי בלחץ עם הלימודים, אינטרו של ציאניד, אולי עוד אינטרו, צריך גם לשחק, יש לי גיימפליי לסיים, כל יום אסיים אחד (הגיימפליי מחולק לPART 1 PART 2)

אחרי שירד לי הלחץ אני אתחיל לעבוד על (OUTRO (SUBSCRIPE, RATE, COMMENT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלבט בין MW2 לBO, לא שיחקתי בשניהם, עם כל הבאגים שאני שומע עליהם אולי עדיף לקנות משחק מלוטש יחסית כמו MW2

ולהנות ממנו כמו שצריך מאשר להוציא 225 שקל על BO ולהתעצבן מכל התקלות, מה אומרים?

קח בחשבון שלמרות ארבעה פאטצ'ים (או כמה שלא יצאו עד עכשיו) המשחק עדיין לא שחיק, או שחיק בקושי, להרבה מאוד שחקנים (וזה לא קשור בכלל לדרישות המערכת). אצלי למשל המשחק עדיין עושה בעיות וזה לפעמים ממש סיוט לשחק במולטי.

אם כבר אז בהחלט עדיף ללכת על COD 4. הטוב ביותר בסדרה ללא ספק, גרפיקה טובה מאוד גם היום, וכמות גדולה של שחקנים בעולם.

עוד אפשרות זה ללכת על BAD COMPANY 2 שעכשיו בסטים במבצע של 10$ בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לשחק דום 2 ולא bc2.

משחק נוראי. בכל אופן. אני עדיין ממליץ על Bo.

אפשר להמליץ על BO, אבל חייבים להזכיר שהמשחק עדיין לא שחיק אצל הרבה מאוד שחקנים, למרות כל הפאטצ'ים שיצאו עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ייאומן עד כמה המשחק הזה מתוכנת בצורה על הפנים.

החלפתי את ה-460gtx שלי ב-HD6950, וה-fps ירד לאיזה 20-30...

כמובן שבכל שאר המשחקים ובתוצאות מבחני הביצועים, הכרטיס פועל יופי טופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

:screwy:

תראו מה נשאר מהמשחק "Server disconnected - connect failed"

אצלי בכל אופן!!

כל שרת שנכנסתי, חיפשתי משחקים במשך שעה בערך... יצאתי, עשיתי restart למחשב, עשיתי איחוי לקובצי המשחק, עשיתי את התהליך שהוא מחדש את כל הקבצים ומוריד מחדש מה שצריך cache files משהו, לא זוכר בדיוק, לא עזר כלום :D

:nixweiss:

אז מה??

BC2 ב 10 דולר וזהו? שניתן לו צ'אנס?

אני וסיימון קנינו אותו ,הוא בהורדה בינתיים ,נראה מה יהיה.. מקסימום, לא הפסדנו יותר מידי.

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי למה BO רץ אצלי על 30 fps עם HD6950.

הוא פשוט מסרס את הכרטיס מסך. תדרי הליבה והזיכרון מופעלים על בקושי רבע ממה שהם צריכים לפעול.

למי שיש fps נמוך, שיבדוק אם המשחק מפעיל לו את הכרטיס מסך בתדרים הנכונים. אולי זה גם הגורם לstuttering אבל לא בטוח כי לי אין (איזה כיף...).

אין לי ברירה אלא לפרוש עד שיוציאו פאצ' או דרייבר או לא יודע מה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...