טמפ' AXP 1600plus - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפ' AXP 1600plus

TheWizard

Recommended Posts

שאלה לי אליכם (פעם ראשונה לזיכרוני שאני שואל משהו ;D, כמה נחמד).

בכל אופן חיברתי לבן-דודי היקר אתמול או שלשום XP 1600 plus ללוח (לא שזה קשור) ......H plus ומאוורר ספייר (החדש).

החום שלו (מעבד) על ההפעלה ועם דלת פתוחה, רק בביוס (כלומר כשהוא לא עושה כלום) הוא 49 מעלות צלסיוס.

עדיין לא יצא לי לבדוק את זה "חיי" בווינדוז או בבנצ'מרק כי המחשב מכובה ומוחבא עד שהוא (בן-דוד) שלי חוזר מהצבא כדי לראותו (שששש... הפתעה).

האם החום הזה נורמאלי, בהתחשב בהיטסינק ה...מעפן? (ד"א הוא לא כ"כ רע, 0.71 C/W לפי דן הכה אהוב עלי).

:hat:

סתם כבד"א, זה אתר (דן) האהוב עלי ואני בו לפחות פעם ביום בשנה-וחצי שנתיים האחרונות, אם אין משהו חדש אז אני קורא שוב משהו ישן, הבחור (והניסוח כמובן) מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אמממ .... זה לא סוף העולם , 49 מעלות , זה סביר לחלוטין

תיקח בחשבון גם שזאת לא טמפרטורה מדוייקת , היא יותר גבוהה ב2 או 3 מעלות מעל האמיתית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למסכנה שהטפמרטורה לחלוטין לא הגיונית ולכן כזב (נו, איך אני אגיד Bogus בעיברית).

וזה כנראה בגלל שהחיישן שלו נוגע במעבד (כלומר ככה זה צריך להיות תיאורתית אבל כמעט בכל הלוא"מים החיישן למטה בתחתית הסוקט) בקיצור אני אעדכן את הביוס ל F3 (מגיע איתו F2) ואם זה לא משתנה אז זה (כמעט) בטוח בגלל זה.

מה אתם חושבים?

:hat:

נ.ב. אגב, גם פרוטו' אמר לי באייסי שהג'יגהבייט מזייף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, זה יותר שייך לפה.

מה זה - לאף אחד אין את'לון 1600???

כתבתי את זה בהודעה אחרת אבל רלבנטי לכאן. קבלתי 1700+ וטמפרטורה היה 48 ב-IDLE. עכשיו,

בבדיקת מאמץ 100% CPU במשך שעתיים, הטמפרטורה עלתה מ-46 ל-50. אז השנוי כנראה סביר

אבל אני לא בטוח שהטמפרטורה עצמה לא יכולה להיות נמוכה יותר. מה שמעניין, זה שעם הדלקת מחשב,

כבר מופיעה טמפרטורה של 34 מעלות. האם זה הגיוני שאחרי כמה שניות זו תהיה הטמפרטורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...