חשד: חרדים הציתו כנסייה במרכז ירושלים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד: חרדים הציתו כנסייה במרכז ירושלים

klayton

Recommended Posts

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/172/394.html?hp=1&loc=3&tmp=64

על פי חקירה ראשונית של כוחות הכיבוי ומשטרת

מחוז ירושלים, עולה החשד כי מדובר בהצתה של אנשים הנמנים על הקהילה החרדית בעיר. עוד נודע כי בעבר הכנסייה התלוננה על איומים מצדם לפגוע במקום.

:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזוב Yoav, הדעות של LEV קבועות בדיוק כמו רוני בכמה מהנושאים

יהודים שרפו כנסיה...

1. שימצאו וישפטו אותם כמו כל בני האדם הרגילים

2. הטענה של"גם לנו מגיעה" זה הרמה הכי נמוכה שאפשר להגיע אליה

3. חופש הדת בארץ נועד להיות בדיוק זה, הזכות של כל אדם להאמין את אמונתו בשקט, מה לעשות שישראל זה המרכז של 3 הדתות הגדולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היא לא, היהדות זו דת נישה חבל"ז. פחות מ 100 מליון מאמינים בעולם, ויש מצב שגם פחות מ 50.

ולגבי חופש הדת/החופש מדת- גם ככה זה משהו שמעולם לא נאכף ואני בספק שאי פעם יאכף. זה יותר כמו המלצה, או במצב הנוכחי של היום, בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היא לא, היהדות זו דת נישה חבל"ז. פחות מ 100 מליון מאמינים בעולם, ויש מצב שגם פחות מ 50.

ולגבי חופש הדת/החופש מדת- גם ככה זה משהו שמעולם לא נאכף ואני בספק שאי פעם יאכף. זה יותר כמו המלצה, או במצב הנוכחי של היום, בדיחה.

ישנם ~15 מליון יהודים ברחבי העולם, למיטב ידיעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היהדות היא דת קטנה בגלל המאפיינים הייחודיים שלה והקושי בהמרת הדת ליהדות.

בכל מקרה איזה שטות לרשום שבגלל שהנוצרים שרפו בתי כנסת לאורך ההסטוריה ועשו ביהודים פרעות זה מכשיר את הקרקע לפעולות דומות. כולי תקוה שכל הקיצוניים האלה, בכל דת שהיא ייעלמו מהעולם. הם אחראים לרוב הרעות החולות שיש לנו כאן.

בנוגע לחופש מדת, קיים דבר כזה בארץ? (למען הסר ספק, אני אדם מאמין, אבל יש דברים פשוט מקוממים בשימוש לרעה שנעשה בדת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש חופש מדת. אחת הזכויות הבסיסיות שלך כאזרח במדינה דמוקרטית היא הזכות לא להשתתף בטקסים הדתיים שלא מתאימים לך לפי תפישת עולמך. אתה יכול לבחור גם לא להשתייך לאף דת בכלל - מה שלא פוסל את האמונה, מן הסתם. דת היא המבנה החברתי סביב האמונה, ואילו האמונה היא התחושה עצמה. אני בספק שאלוהים ישלח אותך לגיהנום רק בגלל שאתה מסרב לקחת חלק בתחלואות המעוותות של הדתיים בארץ, כל עוד אתה מאמין בו בלב שלם.

חוצמזה שהיהדות היא דת קטנה משום שהיא פרימיטיבית וההגיון בה מעוות מאוד. בנצרות לפחות יש משיח הגיוני יותר... בכל אופן גם אם תפתח את הדלת לכל העולם שיתגייר, יחסית מעט מאוד אנשים באמת יעשו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...