מחפש לוח אם חדש לאינטל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לוח אם חדש לאינטל

Adir88

Recommended Posts

טוב אז לאחר הפסק חשמל ולאחר שהספק שלי הלך קניתי ספק חדש.

עכשיו מתברר לי שגם הלוח אם שלי הלך.

אני צריך לוח לא יקר שיתאים למפרט הנל עם אופציה לשדרוג בעתיד הלא רחוק. (כנראה אשרג בעוד כחצי שנה).

אוברקלוק לא מעניין אותי.

תודה מראש לעוזרים.

E6300

GA-945P-US2U

GEGORCE 5700 GT

WD 250GB

AUDIGO 2 ZS

צורב דיודי עם חיבור ATA ישן.

kingstorm 1024*2 667MHZ

ENERMAX thomaock 405W

COMPUCASE 6A19

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר שדרוג למה אתה מתכוון?

כל לוח לתושבת 775 שנמכר כיום יתאים לך. תעבור על המפרטים ותבחור בזול ביותר שעונה על כל הצרכים שלך מבחינת כמות וסוג חיבורים (SATA, מספר חריצי וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה לשדרוג מעבד, זיכרונות כרטיס מסך ודיסק קשיח. גם אז אני לא מתכוון להשקיע יותר מידי (2000-2500).

הכווונה היא שלוח יתאים גם למעבד שיש לי היום וגם שבעתיד כשאני ארצה לקנות מעבד וזכרונות חדשים שלא תיהיה לי מגבלה של הלוח אם.

מבחינת חיבורים לא ניראה לי שתיהיה בעיה. אין לי הרבה רכיבים כמו ששמת לב.

מכיוון שאני לא ממש בעניינים לאחרונה הייתי שמח לקבל דגם ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תוכל לשדרג מעבד לאחת מהסדרות החדשות של Intel (Core ix) אלא רק למעבדים אחרים בתושבת 775. אם בשדרוג זיכרון אתה מתכוון להוספת זיכרון, אז תוכל אם תבחר בלוח בעל ארבעה חריצי זיכרון, את תהיה מוגבל לזיכרון .

בגלל שאני מניח שאתה רוצה לשמור על אפשרות להוסיף זיכרון לוח די מומלץ יהיה GA-EG41MF-US2H.

אפשר גם לבחור בלוח זול יותר שמכיל רק 2 חריצי זיכרון, אבל זה אומר שבעתיד תצטרך להחליף את הזיכרון הקיים שלך (אפשר למכור אותו) ולהחליף אותו ב-4-8GB של זיכרון.

אם המחשב הוא לשימושים משרדיים, HTPC, לא רואה למה תצטרך יותר מ-2GB בתקופה הקרובה. אם השימושים תובעניים יותר אז גם ככה סביר להניח שתרצה לשדרג פלטפורמה בעתיד הנראה לעין ולכן אני אישית חושב שלא צריך לפסול לוח עם שני חריצי זיכרון בלבד.

לוח פשוט יותר יכול להיות לוח כמו GA-G41M-ES2L של .

עריכה: !_NIKE_! הקדים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימושים שלי הם מוסיקה ואינטרנט בעיקר.

המחשב הנוכחי קצת "כבד" ולכן חשבתי להחליף בעתיד הקרוב אבל אם אין לוח שיתמוך גם ב iCORE

אני כנראה ילך על G41M-ES2L עכשיו וכשנרצה להחליף נקנה כבר הכל חדש.

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...