הרגו גם את הכדורסל -"ערב הכדורסל של ישראל "-עבר ל5+ LIVE - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגו גם את הכדורסל -"ערב הכדורסל של ישראל "-עבר ל5+ LIVE

stone cold

Recommended Posts

כל מה שנאמר על זליגת תכנים בספורט נכון.

אבל במקרה הספציפי הזה זה לא לגמרי מדויק.

קודם כל משחקים בערוץ בתשלום משודרים כבר מספר שנים. לרוב בימי ראשון היה משודר משחק 1 ועוד "פריצות" (כמו שהם כינו את זה בעילגות מה) למשחקים האחרים שמשוחקים באותו יום. זה לא ממש איפשר לראות את המשחקים הללו גם ככה. המשחק או שני המשחקים הנותרים (בימים שבת ו/או שני) שודרו, עד כמה שאני זוכר, בשנים האחרונות בערוץ בתשלום.

נכון לעכשיו כל שבוע משודרים שני משחקים בערוצים "פתוחים" (אם מחשיבים את ערוץ 5 לפתוח).

ביום ראשון משודר משחק בערוץ 1. אני מניח שלרוב ישדרו שם את המשחק של הפועל ירושלים.

ביום שני משודר ה"משחק המרכזי" בערוץ 5.

המשחקים של מכבי ת"א (לפחות לרוב, אולי במקרים מסוימים ישודרו בערוץ 1 או 5) משודרים באמת בערוץ 5+ Live והשנה גם שני המשחקים הנותרים מאותו מחזור משודרים בצורה כזאת או אחרת שם.

זה לא סותר את מה שנאמר על זליגת התכנים והבעיתיות של כל הנושא, אבל זה לא שלגמרי אין שידורים.

OK צודק באמת שמו משחק בערוץ 5 היום (יום שני)

בשנים האחרונות משחקים כאלו שודרו בימי ראשון בערוץ 5

בעניין ערוץ 1 -שמח על היוזמה אבל הוא לא ערוץ של הכבלים בכלל

בכל מיקרה התוכן בכבלים הרגילים רק הולך וקטן מבכינת תכנים מענינים

יותר ויותר דברים עוברים לערוצי תשלום -חבל שלמדינה אין ביצים לחיב אותם למכור ערוצים בנפרד במחיר סביר כדי לקבל זיכיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתרתי את מה שאתה אומר, להיפך, אני מסכים איתך.

רק אמרתי שבמקרה הספציפי הזה יש כן שידורים. נכון שערוץ 1 הוא לא ערוץ של הכבלים אבל שידור יש.

זה אפילו קצת יותר טוב ממה שהיה בשנים האחרונות לדעתי. אם אני לא טועה משחק אחד (ו"פריצות") שודר בערוץ 5 בימי ראשון, ומשחק נוסף (ולפעמים שניים אחרים) שודרו בערוץ בתשלום (באותו יום או ביום שונה, בדרך כלל של מכבי ת"א).

עכשיו לפחות יש שידור של שני משחקים בערוצים "פתוחים", אבל את השידור עצמו של "ערב הכדרוסל של ישראל" הם באמת העבירו בימי ראשון לערוץ בתשלום.

בכל מקרה זליגת התכנים היא בהחלט בעייתית ומרגיזה. לא אני מנסה להגן על החברות ולדעתי חלק גדול ממה שהן עושות הן עושות במודע לרווחתן שלהן בלבד למרות שאפשר אולי גם אחרת, אבל אם בכל זאת רוצים להסתכל על התמונה המלאה גם מנקודת מבטן של החברות, אז יש גם אילוצים כספיים. מודל של "שלם לפי ערוץ ושלם רק עליו" פשוט לא יכניס להן מספיק (כי רוב האנשים צורכים באופן שגרתי לא יותר מ-3-5 ערוצים). מה שיקרה כנראה הוא שכמו עם חברות הסלולר המחיר לכל ערוץ יהיה כל כך גבוה שעבור רוב המשתמשים ישתלם כבר יותר לקנות "חבילה" באותו מחיר, או שהם ימצאו דרכים חדשות לפזר את התכנים ואז תאלץ לקנות כל מיני ערוצים מוזרים ולשלם עליהם מחיר מלא.

ללא ספק המצב בעייתי. לדעתי כדאי להפנות אצבע מאשימה גם לעבר מנהלת הליגה שאחראית על מכירת זכויות השידור וגם לאיגוד הכדורסל שלמרות שלא מנהל את הליגה אמור (וכולנו יודעים כמה איכפת להם) לדאוג גם לקידום הכדורסל. אפשר (אולי, אני לא באמת יודע, רק משער) ששני הגופים הללו יכלו אולי לסבסד חלק מהעלויות או לדאוג בצורה אחרת לכך שהמשחקים ישודרו בערוצים פתוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...