הרגו גם את הכדורסל -"ערב הכדורסל של ישראל "-עבר ל5+ LIVE - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגו גם את הכדורסל -"ערב הכדורסל של ישראל "-עבר ל5+ LIVE

stone cold

Recommended Posts

אחרי הרצח של הכדורגל בערוצי התשלום הגיע זמנו של הכדורסל

פאקינג הליגה הישראלית שאין לה יותר מידי צופים

גם זה הלך לערוצי התשלום נוסף :pissed: :pissed: :pissed:

ומה בשעות האלו יש ב5 ו5 + אתם שואלים ? -שידורים חוזרים בפאקינג פריים טיים :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לאנשים במדינה הזו היה שכל זה היה נעצר כשהוקם ערוץ 5+ הראשון...

אבל בגלל שהמון מטומטמים שילמו על הערוץ הזה אז למה שלא יפתחו עוד ערוצים?

זה מה שאמרתי בזמנו

אבל יש יותר מידי מטומטמים\חארות שקילקלו להרבה מאוד אנשים

בהתחלה הרגו את ערוץ 5 הרגיל לטובת 5+ אז חארות שילמו על 5+

עכשיו כבר הרגו את 5+

לי בכלל יש כבלים אנלוגי וגם זה רק בגלל האמא

גם ככה אני כימאת לא צופה בשיעמום שמשדרים היום בארץ

אבל פאקינג כדורסל -גם מזה אין אפשרות להנות ?

מקרה קלאסי של נדידת תכנים.

בונים ערוץ, יוצקים לתוכו תוכן. כשלוח השידור מתמלא, לא מרעננים את התוכן, אלה פותחים ערוץ חדש, בתשלום כמובן.

פשוט גניבה.

צודק -שאני חושב על ההתחלה של הכבלים בעבר -נתנו לנו כל כך הרבה -יחסית לזמנו ביותר זול

ערוץ 5 היה ערוץ מאוד טוב

ערוץ 3 היה מלא קומדיות

אפילו ערוץ הילדים היה טוב ולא האשפתון שיש היום

וגם היו ערוצי רכש טובים בלי אף תשלום נוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה במדינה שלנו.

זה קורה כמעט בכל תחום.

בהתחלה, חושבים מה הלקוח צריך ומה אפשר לתת ללקוח תמורת הכסף שלו בלי להפסיד.

אחר כך, מחפשים לדחוף עוד מוצרים לאותו לקוח, אפילו שהוא לא ממש צריך אותם, בשביל לקבל עוד כסף.

מגדילים את העסק לתחומים לא ממש קשורים ונחוצים.

ובשלב האחרון פשוט מעלים מחירים, מבלי לספק יותר שירותים או שירות יותר טוב, רק בשביל לכסות את ההוצאות של החברה ואת השכר המופרז של הבכירים בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים ת'טלוויזיה בזבל (בעצם שים את הממיר בזבל, אם אני זוכר נכון יש לך קונסולות מחוברות אליה, אז חבל). ברמת השירות והתכנים בימינו, כבר עדיף לשחק טאקי. פעם בכמה שבועות אני חוזר לבית של ההורים ומגלה שהוט משדרים סדרות בדיוני בנות עשור, שידורים חוזרים של כל אחת משלוש סדרות הCSI וכמה סרטי זבל בערוצי הסרטים, איפשהו בין לבין אפשר למצוא בערוצים המסחריים חדשות 7 פעמים ביום עם 7 הפסקות פרסומות שבכל הפסקה יש רק 7 פרסומות (בלבד!!!11).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור שחוזר על עצמו כל כמה שנים.

בהתחלה זה היה רק ערוץ 5 ולאחריו הקימו את ערוץ 5+ שהיה אז בתשלום, לשם העבירו את כל התוכן המעניין והשידורים הישירים. אני כמובן סירבתי לשלם ובארץ קמה צעקה גדולה. במקביל לצעקה הגדולה רוב האנשים שילמו על הערוץ תוך כדי שהם ממשיכים להתלונן. ואז היו את שידורי המונדיאל בתשלום. שוב כל הארץ רעשה והאינטרנט הוצף בעצומות, מחאות והרבה מאוד רעש אבל כולם דאגו לשלם בזמן ואצל הזכיין לא נרשמו הפסדים. אני לא ראיתי את המונדיאל באותה שנה.

לאחר מכן עלה במוחם של ראשי ערוץ הספורט רעיון גאוני נוסף: להקים עוד שני ערוצים בתשלום (אחד מהם מיותר לחלוטין ומרוקן מתוכן) ולהעביר לשם את כל השידורים המעניינים והישירים. הארץ געשה ורעשה, אנשים התלוננו, מועצת הכבלים והלווין אסרו על ראשי הערוץ להעביר את כל התוכן המעניין לערוץ בתשלום אבל ראשי הערוץ המשיכו בשלהם והמון אנשים התחילו לשלם. אני כמובן עדיין מסרב לשלם.

את הטריק הזה ימשיכו לעשות לכם כל כמה שנים ואתם כמובן תמשיכו לשלם. אז נחשו מי אשם בסיפור הזה?

זוכרים את המשפט הידוע: "פראיירים לא מתים, הם רק מתחלפים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שנאמר על זליגת תכנים בספורט נכון.

אבל במקרה הספציפי הזה זה לא לגמרי מדויק.

קודם כל משחקים בערוץ בתשלום משודרים כבר מספר שנים. לרוב בימי ראשון היה משודר משחק 1 ועוד "פריצות" (כמו שהם כינו את זה בעילגות מה) למשחקים האחרים שמשוחקים באותו יום. זה לא ממש איפשר לראות את המשחקים הללו גם ככה. המשחק או שני המשחקים הנותרים (בימים שבת ו/או שני) שודרו, עד כמה שאני זוכר, בשנים האחרונות בערוץ בתשלום.

נכון לעכשיו כל שבוע משודרים שני משחקים בערוצים "פתוחים" (אם מחשיבים את ערוץ 5 לפתוח).

ביום ראשון משודר משחק בערוץ 1. אני מניח שלרוב ישדרו שם את המשחק של הפועל ירושלים.

ביום שני משודר ה"משחק המרכזי" בערוץ 5.

המשחקים של מכבי ת"א (לפחות לרוב, אולי במקרים מסוימים ישודרו בערוץ 1 או 5) משודרים באמת בערוץ 5+ Live והשנה גם שני המשחקים הנותרים מאותו מחזור משודרים בצורה כזאת או אחרת שם.

זה לא סותר את מה שנאמר על זליגת התכנים והבעיתיות של כל הנושא, אבל זה לא שלגמרי אין שידורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...