איך הראוטר tplink1043nd יעבוד עם תשתית ngn של בזק? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הראוטר tplink1043nd יעבוד עם תשתית ngn של בזק?

asi1998

Recommended Posts

מניסיון, לנתבים אין בעיה עם התשתית של כי חייגן PPPOE שמשתמשים בו ב-DSL הוא סטנדרטי בכל העולם, בשונה מחייגן L2TP של הכבלים.

לי יש את הנתב הזה עם תשתית 8 מגה והוא עובד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון, לנתבים אין בעיה עם התשתית של כי חייגן PPPOE שמשתמשים בו ב-DSL הוא סטנדרטי בכל העולם, בשונה מחייגן L2TP של הכבלים.

לי יש את הנתב הזה עם תשתית 8 מגה והוא עובד מצויין.

תודה, אתה חושב שכדאי לי לעבור לבזק מהוט? נגמרה לי ההתחייבות מהוט ושמעתי רק דברים טובים על הngn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חזרתי לבזק מהוט אחרי שהתייאשתי מהניתוקים ומלגרום לחיבור L2TP לעבוד עם מספר נתבים שניסיתי.

הספק שלי הוא בב"ל ואצלם לפחות בחיבור ללא חייגן ההורדות איטיות בטירוף ואם רוצים לקבל מהירות נורמלית או רוצים תעדוף חייבים לעבור לחיבור עם חייגן.

אני עכשיו בבזק ומאוד מרוצה. עדיין מחכה שיגיע ה-NGN לאיזור שלי, אבל בינתיים לפחות יש לי 8 מגה שעובד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חזרתי לבזק מהוט אחרי שהתייאשתי מהניתוקים ומלגרום לחיבור L2TP לעבוד עם מספר נתבים שניסיתי.

הספק שלי הוא בב"ל ואצלם לפחות בחיבור ללא חייגן ההורדות איטיות בטירוף ואם רוצים לקבל מהירות נורמלית או רוצים תעדוף גיימר חייבים לעבור לחיבור עם חייגן.

אני עכשיו בבזק ומאוד מרוצה. עדיין מחכה שיגיע ה-NGN לאיזור שלי, אבל בינתיים לפחות יש לי 8 מגה שעובד טוב.

זאת בדיוק הסיבה שאני רוצה לעבור מהוט, הספק שלי הוא גם בב"ל ואני עם גיימר שם. איפה שאני גר יש ngn אז ניראלי שיהיה לי אחלה חיבור .

הציעו לי 10 מגה ב60 שקל לשנה בממוצע זה שווה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...