ישראל ביתנו והעבודה נגד כסף לאברכים: 'אפלי&#14 - עמוד 34 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל ביתנו והעבודה נגד כסף לאברכים: 'אפלי&#14

klayton

Recommended Posts

• תגובות 522
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון שאתם מתים על זה?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3987865,00.html

"הרבה רבנים בכירים ביותר פוסקים שמותר לגנוב מהמדינה", מגלה עסקן חרדי מוכר בירושלים, בן למשפחת רבנים מפורסמת, "זה ידוע".

גורם חרדי אחר אף הסביר את הנימוקים ההלכתיים: "ראשית, אנשי המכס נקראים 'גזלנים' מאחר שהם גובים כסף מהציבור על-פי חוק, אך לא מכוח ההלכה. לפיכך מותר גם לקחת את זה בחזרה. חוץ מזה, על-פי התורה תלמידי חכמים בכלל לא צריכים לשלם מסים, אלא לקבל פטור. כיום, גם על מה שהחרדים כבר משלמים הם לא מקבלים תמורה - אז אין שום בעיה לרמות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה התגובה המובנית של רוני לכל דבר רע שכותבים על החרדים אי פעם:

מישהו עדיין מאמין לשקרים שיוצאים לו מהפה?

אני חייב להגיב על זה, אפילו אם קצת באיחור:

אין לי אפילו ספק קל שבקלים שרוני לא משקר. הוא לא אומר לכם דברים שהוא יודע בוודאות שאינם נכונים, הוא פשוט מאמין בזה באמונה עיוורת, שלטעמי זה חלק מהבעיה. רוני באמת מאמין בדברים שהוא אומר בלי יכולת לקבל משהו אחר רק כי גדולי התורה אמרו כך ולא משנה כמה טענות תעלו כנגד.

לכן אני לא חושב שיש מקום לתגובות המוגזמות הללו. אני כן חושב שהוא צודק בזה שאתם (או לפחות חלק מכם) מתרגזים כי לעיתים קשה לכם לסתור דברים שהוא אומר או סתם בגלל שהוא מתעקש על אמונותיו (בין אם נכונות ובין אם לאו). זה לא אומר שהוא צודק, זה פשוט אומר שהוא עשה את שיעורי הבית שלו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפילו ספק קל שבקלים שרוני לא משקר. הוא לא אומר לכם דברים שהוא יודע בוודאות שאינם נכונים, הוא פשוט מאמין בזה באמונה עיוורת, שלטעמי זה חלק מהבעיה. רוני באמת מאמין בדברים שהוא אומר בלי יכולת לקבל משהו אחר רק כי גדולי התורה אמרו כך ולא משנה כמה טענות תעלו כנגד.

לכן אני לא חושב שיש מקום לתגובות המוגזמות הללו. אני כן חושב שהוא צודק בזה שאתם (או לפחות חלק מכם) מתרגזים כי לעיתים קשה לכם לסתור דברים שהוא אומר או סתם בגלל שהוא מתעקש על אמונותיו (בין אם נכונות ובין אם לאו). זה לא אומר שהוא צודק, זה פשוט אומר שהוא עשה את שיעורי הבית שלו. ;)

קודם כל, אולי לך אין ספק בכך שרוני לא משקר. לי אין ספק שהוא כן משקר.

ואין לי כוח לנבור בדיון "דת ואמונה" הארוך להחריד בשביל להביא לזה הוכחות.

מה שכן - אולי הוא לא משקר (למרות שזה לא נכון לדעתי), אבל הוא בהחלט מגיב רק כשמאוד נוח לו להגיב.

אם תיכנס למשל לדיון דת ואמונה, רוני הביא שם סרטון ש"עונה ובגדול" לסרטון אחר שמוציא את הרב זמיר כהן (ועוד כמה מחב"ת)

מפגר ברמה עולמית. לאחר מכן מישהו הביא סרטון תגובה לכך וציטט ממנו את החלקים החשובים שמראים

שהסרטון שרוני הביא הוא שטויות במיץ עגבניות במקרה הטוב, ושקר גס במקרה הרע.

כמובן שאין צורך לציין שרוני לא טרח לענות לטענות האלה, כי פשוט אין לו מה לכתוב עליהן

ומעבר לכך, ה"תגובה" של רוני שכתבתי אינה מוגזמת, כי היא תואמת במדויק את מה שהוא כתב בעבר.

כמובן שהוא יכול להמשיך לטעון את טענותיו על כך שזה "רק מיעוט" וש"הרבנים בכלל מתנגדים לכך",

אבל במציאות, הטענות האלה לא מחזיקות מים, ולדוגמא:

נכון שאתם מתים על זה?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3987865,00.html

עריכה:

והנה, עוד דוגמא קטנה להתנהגות "שומרי המצוות" הנחמדים שלנו:

http://news.walla.co.il/?w=/1/1758244

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד שאתה חושב שאיני משקר, אך אני מבסס את דבריי, אם דנו על הרמב"ם כדוגמה [ החברה משמאל מצטטים אותו כאילו נגד -ורוצים ללמד בכך את אלו ששקועים בלימודם מה הוא כן אמר ומה לא -הראתי את שקרם +בכלליות : ההלכה למעשה נפסקת אחר רוב הפוסקים ,אממ את זה לא בדקו -לכן שבאים להתריס חובה לעשות קצת שיעורי בית ] ביססתי וכו' וכו'..

אין שום אמונה עיוורת, אתה בכלל מדבר על אדם מבית חילוני - שגדל כחילוני ,שלא חסר לו שום דבר וגם נראה מעולה, אך בחר ללכת לדבר הכי אמיתי שמצא לנכון.

וכן מכיר הכל גם במציאות - זהו ההבדל בין שנינו ,אני מכיר במציאות את החברה החרדית -בני תורה בכלליות ויודע לראות את רובה השפוי לבין קיצוניות, ואתה לא.

אם אתה לוקח כל כתבה בוינט כאמת מוחלטת [מדור "יהדות" -אנו יודעים מהו האג'נדה של האתר הזה ]-זאת בעיה שלך.

והנה כאן חברה שנופלים . אין שום היתר בהלכה לגנבה וכל שכן של חילול ה' כזה .

יצא הרב עמר [הרב הראשי ] להסביר על האיסור של כך וחילול ה'.

http://www.kikarhashabat.co.il/הרב-עמאר-על-סערת-הכוללים.html

בלי קשר שזה דבר פסול.

1. זה חשד ועדיין לא נחקר וניתן הדין 2 . שראיתי כאלה כוחות משטרה -ידעתי שמדובר בעיקר בקיצוניים -ולכן מדובר במשפחות של 'תולדות אהרון' -זרם קיצוני במיוחד =שכנו של 'נטורי קרתא'

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99_%D7%A7%D7%A8%D7%AA%D7%90

בקשר לגדולי -

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=478119.190 [ מי ששומר תורה או מכיר בה - רואה שיש להם סמכות מהתורה עצמה , אך הם לא רשאים לעשות מה שבא להם --גם לפסוק הלכות -יש כללים ברורים. ]

עכשיו, מדוע אני לוקח את התורה כטקסט או יותר נכון ספר אלוקי? זה כבר דיון למקום אחר ,ואם אתה מעונין לשמוע -אתה מוזמן ]

הם פוסקים תהלכה שבכל דור ודור [למשל קידמת הטכנולוגיה -אז מה הדין של דבר זה וזה ]

הם הכי בקיאים בתורה ובעלי מוסריות שיוצאת דופן וכו'.. -הם השומרים של מסורת .

בלי קשר אליהם, כתבתי רבות וביסוסים מדוע כן מגיע לאברכים תקציבים .

אני אמונה עיוורת? אחרי שהשבתי לכל דבריו של' iakovl ' בטעם וריח ,אבל הוא הולך ראש בקיר -כי הולך אחר אמונתו - אם באמונתו הוא נגד חרדים אז לא משנה היכן הם כן צודקים והיכן לא, הוא יהיה תמיד נגד.

אני אראה לך שקר, שנתן לנו שקט מאותו בחור לכמה שבועות, אך חזר וממשיך להטיף.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=478770.msg4094316#msg4094316

וסוף דברייך אתה צודק, ואני צריך ליישם זאת , אני לא צריך מתחילה להתדיין עם חברה כאלה- אם אין כבוד הדדי [גם ב'כנסת' יש דעות שונות בין אחד לאחד או קבוצה ,אבל מחוץ לכנסת רובם חברים זה לזה -ככה צריך להיות -דוגמא בסוף הסירטון http://www.youtube.com/watch?v=R7b7suuviT8&feature=player_embedded#! ] , וכל שכן כאלה שבאים רק להתריס בשביל להוציא את מה שיש להם בבטן .-זה אינו דיון.

עריכה: ראה הודעה אחריי -זאת שנאה גדולה יותר לאויבנו מבחוץ .

וכן בכל ההיסטוריה קמו אימפריות מבחוץ ומבפנים להשמיד, החרדים בני- תורה אמיתיים, תמיד שורדים והשאר נעלמים -אז בלי לאיים בבקשה.

את "החרדים" המקולקלים וכן הקיצוניים יש להילחם - אך מי שמכליל על כולם ורוצה להילחם - דיונו הפסד -כמו בכל ההיסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג רוני - בעתיד יקרה אחד מהשלושה:

או שאתה ושכמותך תבינו (בטוב) שאי אפשר נהל מדינה עם שני מערכות חוקים נפרדות לציבורים שונים ושאין זה צודק או מעשי שציבור אחד יממן את האחר, למשל בגלל צדיקים בסדום כמו אמסלם (סבירות: 5%), או שהחילונים לאט לאט ינטשו את המדינה וישאירו אותך ושכמותך להסתדר לבד, ואז נראה ממה החרדים יחיו, מי ישמור עליהם ומי יסלול להם כבישים (סבירות: 20%), או שהחילונים יתאחדו ויתבעו בכוח את עלבונם מהדוסים ומאנשים כמוך, על כך שבמשך עשורים הם הכתיבו להם חוקים, סחטו מהם כספים, השוו אותם לבהמות, ירקו עליהם ודרשו שיאמרו שזה גשם - וכשאני אומר "יתבעו" אני מתכוון לריצוץ ראשים באלות ושחיטה כשרה בחוצות העיר של הגנבים העיקריים, והרעבה של כל השאר (לפחות מי שלא יצליח לכלכל את עצמו בכוחות עצמו, בלי קצבאות ובלי שנור). סבירות? 75%, ולו כי זה כבר מתחיל... הסמל הזה אומר כאן משהו למישהו?

1_a.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני , אתם לא יותר טובים מהאחרים והשיטה שלכם לחיים היא שיטה מחורבת יותר מהשיטות של אנשים אחרים , תפנים ,

המילים היפות שקיבלת בתרד זה דוגמה לשיטה המחורבת שלכם , שיטה שכל מטרתה היא להפריד ולחלק את העם , אתם ההפרדה מצויה בסיס השיטה שלכם ,

וכן זה שאתה לא עושה "ובערת את הרע מקרבך " העוון עלייך אתה , אתה מגן על הגנבים והפושעים בזה שאתה מצדיק אותם ,

האברכים היקרים שלך מזייפים תעודות זהות כדי לגזול את קופת המדינה כדי לחיות על חשבון המדינה , כבר נאמר :" דמי כלב ואתנן זונה לא תביא אל בית מקדשי " ממש כבוד גדול לבני התורה שלומדים ואוכלים גזל וגניבה , איזה תורה הם לומדים שם תגיד לי ? זה בסדר , אל תגיד , כולם כבר יודעים , אתם אלו שמוציאים שם הכי גרוע ליהודים .

בתורה יש מצוות עשה ומצוות אל תעשה , ואתה חייב לעשות כאן ולגנות את המעשים האלו , אתה לא יכול לא להגיב כאשר אתה חייב להגיב , אתה חייב להודות באנושיות שלכם , אתם בני אנוש כמו כולם - תפנים , אתם לא צדיקים ובטח לא קדושים ובטח ובטח לא מעל התאוות ומעל הרצונות והפחדים , אתם כולה בני אדם כמו כולם , תפנים , אתם גם טועים ( והרבה מאוד לדעתי ) ואתם חוטאים כלפי אלוהים ואדם ולא יעזור אם תפלל ותבקש סליחה , אולי כלפי האלוהים שלכם , אבל זה לא יעזור לך כלפי בני אדם שאתם פושעים נגדם .

מלחמת אזרחים זה מה שהכת שלך תגרום במדינה הזו ,חורבן וגלות נוספת .

( חכה , לפתח חטאת רובץ , בזמן שיהודים ילחמו אחד נגד השני יצוצו מתחת לאדמה האוייבים מבחוץ :evil_laughterperple: )

אלוהים יעזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרור זה טרור זה טרור.

אז זהו שלא - או לפחות כך מוכיחים לנו החרדים עצמם פעם אחר פעם. מתי לאחרונה שמעת שעצרו, שפטו והרשיעו חרדי שהצית חנות לא כשרה, או חבר משמרות הצניעות שהכה אשה (דתיה) כי היא לא "צנועה מספיק", או ארגון חרדי בעל חותמת כשרות שעוסק בסחיטה באיומים של עסקים כי הם רוצים (או חייבים, אם מדובר על אולם ארועים למשל שעיקר פרנסתו היא חתונות) תעודת כשרות, ולמרות שהכל בעסק כשר הם מתנים את התעודה בהעסקת "משגיח כשרות" פיקטיבי במשרה מלאה? האם ל"דמוקרטיה" הישראלית יש כלים להאבק בהם? האם לך, כאזרח שומר חוק ופעיל פוליטית (נניח) יש אמונה שבהצבעה הבאה בבחירות תוכל להפסיק את העברת הכספים שנעשית מתחת לשולחן לעמותות החרדיות השונות? האם זה יצמצם את ריבוי הילדים החרדים שאינם לומדים שום דבר מלבד גמרא וכמה שהחילונים הם בהמות?

יש דברים שנפתרים רק בדם. לך רק נותר לבחור האם זה יהיה הדם שלך (כשהחרדים ישתלטו כאן על הכל ויחוקקו חוקים בגינם ילקו אותך על שהעזת לצאת לרחוב בלי שטריימל) או שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...