MDaemon מול Dyndns.org - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MDaemon מול Dyndns.org

Mentally ill

Recommended Posts

שלום חבר'ה,

לאחרונה נתקלתי בתוכנה המדוברת, MDaemon exchange server for , בעיקרון, לוקח תחנה רגילה ויוצר ממנה תחנת ניהול דואר.

הפיתרון הנ"ל הינו חינמי ואני רוצה ליישם אותו באתר של לקוח ספציפי.

מישהו יודע כיצד להגדיר אותה באופן תקין?

אני הסתבכתי לצערי,

לא מצליח לגשת לשרת, מה גם שאת הדומיין של dyndns.org לא ניתן להכניס.

למען הסר ספק,

הנתב מוגדר עם client של dyndns.org שמאפשר לו להיות זמין בכל עת דרך כתובת url.

המלצות?

תודה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חבר'ה,

לאחרונה נתקלתי בתוכנה המדוברת, MDaemon exchange server for , בעיקרון, לוקח תחנה רגילה ויוצר ממנה תחנת ניהול דואר.

הפיתרון הנ"ל הינו חינמי ואני רוצה ליישם אותו באתר של לקוח ספציפי.

מישהו יודע כיצד להגדיר אותה באופן תקין?

אני הסתבכתי לצערי,

לא מצליח לגשת לשרת, מה גם שאת הדומיין של dyndns.org לא ניתן להכניס.

למען הסר ספק,

הנתב מוגדר עם client של dyndns.org שמאפשר לו להיות זמין בכל עת דרך כתובת url.

המלצות?

תודה ושבת שלום.

מה בדיוק עשית? הגדרת MX Records? בכל מקרה הבן אדם לא יצליח לשלוח מיילים ללא smtp forwarding מול הספקית, הסאבנטים הרגילים מופיעים בBHL של כל ספק מייל בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, אני קצת בור בעולם השרתים.

ההבנה שלי לוקה בחסר כאשר מתייחסים לשרתים כלשהם.

בגדול,

אני רוצה להשתמש ב-Dyndns כדומיין שלי.

האם אני צריך להזין בשם הדומיים את כל השם או חציו? (למשל User@dyndns.org או User@Userindyn.dyndns.org)

האם אני לא יכול להוות הספק pop ו -smtp בלי קישור כלשהו לספקית אשר מספקת את השירותים?

עדיין לא עשיתי הגדרות משמעותיות בתוכנה, אני לא מצליח להבין כיצד אמורה לפעול ההגדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להגדיר מי שרת הMX של הדומיין שלך בספק הDNS שלך.

בשרת אתה לא צריך להגדיר כמעט כלום, אלא אם יש לך ריבוי דומיינים.

בקליינט אתה צריך להגדיר את היוזר ואת הכתובת של השרת(תלוי איך אתה מתחבר אליו, RPC over HTTPS, POP3/SMTP או MAPI).

וכן אתה לא יכול להיות שרת דוא"ל עם כתובת IP בסאבנט שמוגדר כסאבנט של משתמשים, בכל העולם הכתובות האלה נכנסות אוט' לרשימות BlackHole/SpamList.

בנוסף לזה עד כמה שאני יודע dyndns לא מאפשרים MX דינאמי(בנוסף לזה בכלליות זה לא יעבוד טוב) הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא בעזרת mail forwarding מהספקית(ובשביל שתוכל לשלוח ולא רק לקבל מיילים זה חובה). שוב אין לזה שום קשר לשרתים, זה סה"כ איך email עובד.

בשביל לבדוק אם אתה יכול להשתמש בכתובת הIP שלך בשביל MXים אתה יכול לבדוק את זה פה http://www.mxtoolbox.com/blacklists.aspx

בנוסף לזה כל ספקי הDNS הדינאמיים גם הם נמצאים ברשימות השחורות, אז אם אתה רוצה מייל נורמאלי אתה צריך לקנות דומיין, לפנות לספקית ה-DNS שלך לבקש שיוסיפו רשומות MX של הדומיין שלך לIP שלך(רובם גם היום תומכים בקליינט של DynamicDNS כלשהו, בכל נורמאלי אתה יכול להוסיף הגדרות ידניות של שרת DDNS כי בסופו של דבר זה תקן), ולפנות לספקית שלך שתאפשר לך לעשות forwarding החוצה דרך שרתי הדוא"ל שלה(זה לא אמור לעלות כסף), בנוסף לזה מאוד ממולץ שגם הIN וגם הOUT יהיו דרך הספקית כיוון שאם השרת או חיבור האינטרנט יפלו ההודעה תשאר בשרת של הספקית שלך לכמה ימים לפחות עד שהשרת שלך יחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...