ספקית: 012 או בזק? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקית: 012 או בזק?

FroggeR

Recommended Posts

שלום, אני עושה חיבור 12 מגה דרך HOT, וצריך ספקית.

מבחינת הורדות נטו,(אני לא משחק במשחקי רשת כמעט), מי עדיפה 012 או בזק?

השאר לא רלוונטיות עבורי בגלל התחייבות ל012, פשוט לבזק יש מבצע טוב לסטודנטים, ואז זה יצא אותו מחיר אם אני אעשה ב012 או ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך התחייבות ל 012 כיצד אתה מתכוון להתנתק מהם?

לשאלתך. הייתי לקוח 012 משנת 2005 ועד לפני חודש בערך. בהתחלה הם היו באמת מצוינים - הזולים ביותר ונותנים חיבור איכותי. אבל בזמן אחרון הם על הפנים. אם

אתה רק גולש ובודק מיילים, אז תוכל להסתפק במה שהם מספקים לך. אם אתה או מוריד כבד, אז עדיף בזב"ל. אני עברתי ומרוצה מאוד.

כמו כן, רציתי להוסיף ש 012 מופיעה ברשימה השחורה של ספקיות שמגבילות טורנטים.

http://wiki.vuze.com/w/Bad_ISPs

לכן, נראה לי בזב"ל עדיפה, אבל גם לא אידאלית. בין שתי רעות חולות, אזי יש לבחור את הרע במיעוטו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שאני בהתחייבות ל2.5 מגה ואני משלם 27 שקל בחודש לחצי שנה

במבצע של לסטודנטים אני אחסוך בערך 20 שקל לעומת 012 ויש פחות התחייבות ככה שזה יצא אותו דבר לאורך זמן.

אני עכשיו עם 012 ונראה לי שהם מגבילים אותי בRS, ב טורנטלייצ לא הרגשתי האטה עכשיו, למרות שלפני שנה ככה הם עשו לי בעיות גם שם, אבל עכשיו זה לא ככה.

אתה יכול לפרט לגביי הסעיפים שמפורטים באתר שהבאת מה המשמעות שלהם?

בקיצור לא יעשו לי את השטויות האלה? או שגם הם עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוריד מ RAPIDSHARE, גם לא חבר ב TORRENTLEECH.

אבל אני מוריד מטרקר פרטי אחר (I LOVE TORRENTS) אם שמעתה ותמיד מקבל 1.2 MB/S שנראה לי בסדר.

הטבלה שצירפתי היא כל מיני מניפולציות שספקיות עושות על מנת לעשות TRAFFIC THROTTLING לטורנט שלך. בקיצר, 012 עושה את זה. 014 ידוע על זה שלא מגבילה טורנטים, לפחות עד עכשיו היא לא עשתה את זה.

איך הורדות מ RS אני לא יודע, כי אף פעם לא הורדתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 היא ספקית נוראית, הגרועה ביותר בישראל לדעתי.

היא הדרדרה עם השנים, אך אם תבחר לך נקודת זמן כלשהי ב7 השנים האחרונות תראה שתמיד הייתה מהגרועות ולא מהטובות. בקיצור, לא מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...