רשות השידור השתגעה: מס על פורנו ופייסבוק - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשות השידור השתגעה: מס על פורנו ופייסבוק

david11

Recommended Posts

רשות השידור השתגעה: מס על פורנו ופייסבוק

מדינת ישראל מצאה דרך מבריקה לקחת מאיתנו עוד כסף בלי לתת שום דבר בחזרה: להגדיר מחשבים בתור כלים לצריכת תוכן טלוויזיוני, ולחייב כל בעל מחשב באגרת טלוויזיה. מה השלב הבא? אגרת סמארטפונים?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3973009,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי הם יודעים שהרבה היום לא מחזיקים ולא משלמים אגרה

ככה זה במדינה המושחטת שלנו וזה אחת הסיבות שאני רוצה לרדת מהארץ

פשוט לא נותנים לאזרח לנשום

כל פעם שמישהו מוצא אלטרנטיבה מתחת לרדר של המיסים מוצאים איזה חוק או משהו לדפוק את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש מצב שיקחו מס על השימוש במחשב ( על מחשב כבר לוקחים מסים שונים ) המס ודאי יגבה דרך יקור השרות .

לידיעתכם כבר מספר של שנים שגובים את האגרה גם דרך רשיונות , ( האם תהיתם מדוע חידוש הרשיון השנתי על הרכב כל כך יקר ? נכון , כי אתם משלמים סכום כסף לא מבוטל שעובר לרשות השידור בגלל הרדיו שיש לך באוטו :pissed: )

היום שמעתי את השר כחלון שבכלל אומר שרשות השידור צריכה להיות גוף נפרד מהמשלה , קרי גוף עצמאי ולא צריך שר שיפקח עליו אלא רגולטור ממונה .

(זה ניהול לקוי של הרשות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20101021_1194517

כמו כן מוסבר כי מטרת שינוי החוק היא "לאפשר לרשות השידור מקורות תקציביים להמשיך להתקיים ולהגשים את מטרותיה", ולכן "אגרה שנתית תשולם בגין האפשרות לקליטת שידורי אף אם לא באמצעות מקלט טלוויזיה". לפי הצעת התיקון, השר הממונה על רשות השידור יורשה להחליט על מי הוא מחיל את ההוראה.

נראה לי עוד מוקדם בשביל לצאת ולשרוף פחים ברחוב :silly:

באופנוע אין רדיו ותראה כמה אתה משלם עליו בשנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום שמעתי את השר כחלון שבכלל אומר שרשות השידור צריכה להיות גוף נפרד מהמשלה , קרי גוף עצמאי ולא צריך שר שיפקח עליו אלא רגולטור ממונה .

(זה ניהול לקוי של הרשות )

הבן שלו לומד איתי בשכבה. רוצה להעביר מסר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בר כחלון באמת בשכבה שלי :x

ואם הרבה אנשים כועסים עליו לא אכפת לי להפיל עליו איזו שקית מים עם השם שלכם עליה :)

השביעיסטים עושים את זה הרבה, אפחד לא יחשוד בי, מוהאהאהא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...