רשות השידור השתגעה: מס על פורנו ופייסבוק - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשות השידור השתגעה: מס על פורנו ופייסבוק

david11

Recommended Posts

נקודה למחשבה - מאחר והתיקון המוצע לחוק יהיה תקף על כל מי שמסוגל לצרוך את שידורי של הערוץ הראשון,

כולל כל מי שמחובר לאינטרנט, מה דעתכם שמדינת תגבה תשלום מכל מי שיש לו חיבור לאינטרנט בעולם?

זאת דרך להרוויח כסף!

וחוץ מזה, כבר פתחו דיון אחר על הנושא... אולי כדאי לאחד אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל בר כחלון באמת בשכבה שלי :x

ואם הרבה אנשים כועסים עליו לא אכפת לי להפיל עליו איזו שקית מים עם השם שלכם עליה :)

השביעיסטים עושים את זה הרבה, אפחד לא יחשוד בי, מוהאהאהא...

הוא מסתובב בלי שומרי ראש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מסתובב בלי שומרי ראש?

אל תדאג, יש עליו לווין 24/7 שמשדר את התמונה שלו לחדר מצב של משרד הביטחון... למה לעזאזל שבן של שר יצטרך שמירה? יש אנשים הרבה יותר חשובים שמסתובבים בלי שומרי ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, יש עליו לווין 24/7 שמשדר את התמונה שלו לחדר מצב של משרד הביטחון... למה לעזאזל שבן של שר יצטרך שמירה? יש אנשים הרבה יותר חשובים שמסתובבים בלי שומרי ראש.

תחשוב לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטקסט הזה לא ראוי לתגובה. חוץ מהתלהמות של ילד בן 3 אין פה שום דבר. מה הקשר לפורנו בכותרת חוץ מלייצר עוד כמה קליקים?

רשות השידור הם גוף שהיה צריך לנער ממזמן אבל זאת לא הדרך וזה לא הדיון. דרך אגב, אולי באמת צריך להפוך את תקציב רשות השידור למשהו מהמיסים הכלליים כי הצריכה של התוכן היא היום כבר בכל מיני מקורות. אבל הטור הזה כזה ילדותי ומפגר שאתה רואה שהוא נעשה רק בשביל למשוך תשומת לב, קליקים וטוקבקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מספיק אנחנו משלמים אגרת רדיו ( כל אדם שיש לו פרטי האגרה נכללת בכל שנה בחידוש רשיון )

משלמים על האינטרנט (ספק + תשתית )

משלמים גם לכבלים בטלוויזה

מה עכשיו נשלם גם על אופי השימוש שלנו באינטרנט הלו כבר שלימנו עליו

או שמה אני תועה ובשני מילים רק - בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירגיעו קצת. מה שהם מציעים זה כמו שאני אשלם מס לאיזה סופר כי אני עלול ללכת לספריה ולקרוא א הספרים שלו, ספרים סוג ג שממש לא מעניינים בכל מקרה

אם זה יעבור ניתן יהיה לפתוח רשתות WIFI פתוחות - זה שלמישהוא אין חשבון ספק לא אומר שאין לו , לך תמצא את האנשים שגולשים ב WIFI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם דרך ריאלית לוודא למי יש מחשב כמו שאין להם דרך ריאלית לוודא למי יש טלויזיה[br]פורסם בתאריך: 26.10.2010 בשעה 18:10:00

במחשבה שניה, אם הם ינסו ליצור פיקוח אל מחשבים לדעתי המטרה היא פיקוח אל מחשבים לצורך פיקוח אל היכולות של אזרחי המדינה (מי מרים שרתי TOR וכדומה) ורשות השידור היא סתם תירוץ
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מספיק אנחנו משלמים אגרת רדיו ( כל אדם שיש לו פרטי האגרה נכללת בכל שנה בחידוש רשיון )

משלמים על האינטרנט (ספק + תשתית )

משלמים גם לכבלים בטלוויזה

מה עכשיו נשלם גם על אופי השימוש שלנו באינטרנט הלו כבר שלימנו עליו

או שמה אני תועה ובשני מילים רק - בישראל

לבאס עוד קצת אל תשכחו שעל כל מס שאנחנו משלים יש מס נוסף שהוא מע"מ ככה שאנחנו משלמים מיסים כפולים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...