אכזבה קשה ממסך סמסונג!! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אכזבה קשה ממסך סמסונג!!

azaz

Recommended Posts

אין לי מילים.

לפני חצי שעה קניתי מהחנות מסך מחשב של סמסונג דגם 23 LCD FULL HD דגם P2370MS.

אני ינסה לקצר.

המסך הולך לרוחב(הוא לא מרובע) וזה מה שהכי מפריע לי וחוץ מיזה הצבעים ואיך שרואים לא כמו המסך הקודם שהיה לי(המסך הקודם שהיה לי נשרף אחרי 3 וחצי שנים- גמר את הסוס)

וחוץ מיזה המסך גם גדול מידי ואני לא צריך כזה גדול מספיק לי 19 אינץ אבל זה כבר טעות שלי,חשבתי זה יהיה טוב הגודל אבל זה מה יש.

בקיצור מאוכזב קשות ואני הולך להחזיר אותו ביום ראשון.

אגב המחיר שלו 1500.

אל תקנו את המסך הזה ביזיון! :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה סתם להכפיש ללא שום בסיס ולהמליץ כנגד משהו שלא מתאים לך באופן אישי אך מאוד יכול להיות שיתאים לאחרים?

1. יחס התמונה של המסך הוא נתון טכני, היית צריך לבדוק או להתייעץ בנושא לפני הקנייה אם חשוב לך מסך מרובע. הרוב המוחלט של המסכים כיום הם מסכים ביחס תמונה 16:9 או 16:10 מה שאומר שהם רחבים יותר ממסך ביחס תמונה 4:3 אליו היית רגיל כנראה.

2. כמו שאמרת בעצמך, רכשת גודל שלא מתאים לך ואין בזה מכדי להשליך על המסך.

3. עניין הצבעים. אולי וכנראה שאתה צריך פשוט לכייל את המסך לפי ההעדפות שלך (או שאולי דווקא המסך הישן שלך הוא זה שלא היה מכוייל בצורה טובה). אפשרות נוספת, אם כי קצת פחות סבירה, היא שהמסך הישן שלך היה בעל פאנל איכותי יותר (לא TN) ועכשיו קנית מסך עם פאנל TN ומכאן ההבדל.

בכל מקרה, רוב האכזבה שלך נובעת מעניין של העדפה אישית. את רובה (יחס התמונה, גודל המסך) היית יכול לבדוק לפני הקנייה רק מהמפרט הטכני של המסך, ולכן אני לא רואה סיבה מדוע בחרת כך סתם להתלהם פה בפורום ללא סיבה.

באזור התקציב הזה מומלץ לך הרבה יותר לקנות את ה- 2209WA אם אל חשובה לך רזולוציה של 1920x1080. המסך הוא ברזולוציה של 1680x1050 מה שגם עושה אותו קצת פחות רחב (יחס תמונה 16:10).

אם כן חשובה לך רזולוציה של 1920x1080 קנה את ה- U2311H אבל קח בחשבון שמבחינת רזולוציה (וגודל ורוחב) הוא זהה למסך שממנו אתה לא מרוצה עכשיו.

כך או כך, שני המסכים האלה מכילים פאנל איכותי יותר מהמסך הנוכחי שקנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פספסתי את העובדה המעצבנת הזאת שהמסך רחב פשוט כל המסכים שראיתי היו ככה! לא היה מרובע.

ואמרתי להם שאני רוצה מרובע אבל הם אמרו שלא מייצרים יותר כאלה אלא רק לרוחב.(הם משקרים או נכון? אני לא מעודכן.)

בקיצור אני מחזיר את המסך ביום ראשון. לא רוצה אותו פה גם בחינם.

עכשיו אני מבין(טיפה מאוחר) שאני צריך מסך של רזולוציה 1280-1024 זה כמו המסך הקודם שהיה לי ולזה אני רגיל ולא רוצה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין(טיפה מאוחר) שאני צריך מסך של רזולוציה 1280-1024 זה כמו המסך הקודם שהיה לי ולזה אני רגיל ולא רוצה משהו אחר.

זה שאתה רגיל לא אומר שזה טוב יותר

חוץ מיזה גם כאלו חדשים אין הרבה עם בכלל

תגיד לי על כמה רזולוציה מוגדרת המערכת שלך ?

כי יש לי תחושה שהמחשב שלך מוגדר לרזולוציה ופרמטרים של המסך הישן ובגלל זה אתה רואה חרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הייתי כניראה אולי לחוץ לקנות מהר ולסיים עם זה כמה שיותר מהר והעובדה שזה סוף שבוע עוד יותר הלחיץ כי לא רציתי לחכות ליום ראשון לקנות.

עכשיו יש לי עד יום ראשון לחשוב מה לקנות.

רציתי לקנות מסך כמו שהיה לי אבללל זה דגם קצת ישן ולא מצאתי אותו באינטרנט למכירה.

הדגם שהיה לי זה FLATRON LCD L193SA גודל 19 אינץ

מישהו יודע מאיפה אפשר לקנות מסך כזה? אם יש בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון -אני ממליץ לך בחום ליקרוא מאמרים על מסכי LCD באתר

על רגל אחת לקנות מסך ציקמוקי מלפני כמה שנים זה דבר דבילי ביותר

מאז המון דברים ישתפרו במסכי LCD

יותר רזולוציה \זמני תגובה הרבה יותר טובים \צבעים יותר טובים וכו

רוב הסיכוים שהמחשב שלך מוגדר לא נכון למסך וברגע שתסדר את העניין תיראה הרבה יותר טוב מהמסך הישן שהיה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

azaz, לא משנה איזה המלצה אתה מקבל, שזה נוגע למסכים חייבים ללכת לחנות ולראות בעצמך. כמו שאמרת, הצבעים נתפסים שונה מאוד בין אדם לאדם, ומסך שנראה טוב לאחד יראה רע לאחר.

כמו שקרירין אמר, אני מציע לך לשחק עם ההגדרות ולנסות להתרגל למסך, מי יודע, אולי תהיה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...