מומחה לאמנויות לחימה הוכה, התוקף מאושפז - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מומחה לאמנויות לחימה הוכה, התוקף מאושפז

RGod

Recommended Posts

לא יתכן שכששודדים אותנו אנחנו נהיה בסכנת חיים, אבל הפושעים עצמם יהיו במשחק .

אם יש משפחה או אנשים חסרי הגנה בסביבה הקרובה אז אתם נדרשים לעשות הכל, אבל הכל!!! כדי לנטרל את התוקף באופן החריף והמיידי ביותר גם אם זה יביא להריגתו.

אם ידכם על העליונה והתוקף עדיין בחיים אז תוודאו שכך ישאר המצב גם אם צריך להמשיך להכות עם עצם קשיח או לשבור לו את הרגליים והידיים.

אם הוא מת, זב"שו, עדיף הוא ולא אתם או אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שאחרי שאתה שובר לבנאדם את הרגל ודוחף אותו לרצפה, אם תכה אותו מעבר לכך זה שימוש מוגזם בכוח.

מהסיבה הפשוטה שעם רגל שבורה בנאדם לא יצליח לזוז (במיוחד אחרי שדחפת אותו לרצפה, תנסו לקום עם רגל שבורה I DARE YOU), ואתה יכול ללכת לבית קפה, לקנות קפה ומאפה, לעשן סיגריה בפארק, ללכת לסידורים בבנק ואז לחזור למקום התקיפה ולהתקשר למשטרה שתבוא לקחת את התוקף.

טוב, אז אולי לא מומלץ לצאת לירח-דבש לפני כן, אבל בהחלט אחרי ששברת לו רגל אתה יכול בראש שקט להתקשר למשטרה, להסביר ברוגע את המצב, ובזמן שאתה מחכה להם - לנהל שיחה עם השודד (תפסתי פעם גנב בבית שלי, בתור ילד בן 14 מול רוסי בן 30~ לא בדיוק התקפתי אותו, אבל ווידאתי ששום דבר לא נלקח. מאוד הייתי רוצה לנהל שיחה עם הבנאדם, מעניין אותי ומסקרן אותי). מי יודע, אולי הוא עוד יקבל תובנה חדשה על החיים ויפסיק לשדוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא איזה מומחה לאומנות לחימה או בנאדם מאוד חזק שיודע לשלוט בעצמו - צא עליו. זה לא שאם נגיד לך לשמור על קור רוח אתה תעשה את זה. תשתדל להפעיל שיקול דעת, ולא לירות בו אם הוא לא חמוש. אם הוא חמוש, WELL, שבור לו ת'ידיים.

אבל אם אתה כן יכול לשלוט בעצמך, פשוט תנטרל אותו וקרא למשטרה. אחרי ששברת לו רגל, תסרוק אותו ותחפש כלי . אם אין - קרא למשטרה. אם יש - תרחיק אותם וקרא למשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני חמוש אני יורה לו בברך בכל מקרה.

אם התוקף היה מת מה היו אומרים ?

אני יודע מה אני הייתי אומר.

הבן אדם היה חלאה, הוא תקף אנשים וגנב מהם ועשה נזקים למאות אנשים, אולי אפילו רצח.

אני שמח ומאושר שהוא מת.

אני לא אומר שצריך להרוג אותו במכוון אבל לא צריך להתחשב בו בשום אופן לא מראש ולא אחרי שהוא מנוטרל.

מה אתה תגיד אחרי שהוא ישבור את העצמות ויאנוס את הבת שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע,אם אתה הגעת לרמה גבוהה מאוד באומנות לחימה אז זה נחשב כנשק וחלות עליך מגבלות מסויימות,אני לא בקי בעניין הזה.אבל אתה מצהיר שיש לך ,(רישיון וכו'..)

חחח לא.

לגבי כל הילדים שבילבלו את המוח מקודם על זה שהם היו הורגים את השודד,אז בבקשה. גם שי דרומי הוציא 3 שנים מהחיים שלו כשכל הנסיבות והראיות היו לטובתו.

אדם מומחה באומנות לחימה יודע לנטרל אדם אחר בד"כ ללא בעיה. במידה והאדם האחר היה כנראה ללא כלי תקיפה,הוא יכול לנטרל אותו בלי הרבה בעיה.

לנטרל מישהו למי שלא הבין זה לשלוח אותו לישון או לשבור לו איבר. גם יד שבורה מנטרלת בן אדם,לא ראיתי את הרמבו (ובטח ובטח את הAVERAGE JOE) קם וממשיך להכות אותך עם יד שבורה.

לכן המשטרה מעכבת אותו,כמו שהיא יכולה לעכב כל אדם אחר. כמו שעשו בארה"ב למשל ששם אף הרשיעו אנשים שתקפו חזרה על תקיפה. שוב,כי כפי שנאמר יש הבדל גדול בין להגן על עצמך לבין לשבור לאדם את כל העצמות (ותאמינו לי שזה מאוד קל למי שיודע איך),גם התפקיד של בתי המשפט להגן על זכותם של אחרוני השודדים לחיות,גם אם זה חורה לנו מאוד.

אז תנו קצת אמון במערכת החוק,לפעמים גם היא צודקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שהבן אדם יותר נחוש ומסוכן, צריך יותר כדי לנטרל אותו.

דווקא כשאדם נחוש מסוכן נפגע הוא נהיה יותר בלתי צפוי ומסוכן.

ולכן אסור לתת לאנשים כאלה הזדמנות להזיק לכם.

גם אם הוא נופל על הריצפה וצועק, גם אם מתקפל בכאב ולא זז, תמשיכו לנטרל אותו עד שתהיו בטוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהוא על הרצפה, התגובה של בנאדם שפוי שלא תהיה לו בעיה אחר כך עם מערכת החוק היא לקחת את הרגליים ולברוח, תוך כדי להתקשר למשטרה.

לא.

זאת תגובה של בן אדם פחדן וחסר אחריות חברתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המציאות הישראלית נכון להיום : כול "גיבור" מקבל עונש כבד יותר,וגם הפושע שניסה לפני רגע לעשות בך מעשה הופך לפתע לקורבן.

בגדול אתה צודק, אבל יש לזה צידוק מסויים (לא להתרגז, אמרתי מסויים) והוא שפתאום כל אחד שמכה מישהו אחר או יורה בו הופך ל"גיבור" שהותקף בעל כורחו. לכן גם יש את עניין המידתיות לדוגמה אם אדם תוקף אותך באגרופים זה יהיה לא מידתי לירות בו עם חצי אוטומטי, זה הופך אותך לתוקף. כנ"ל לגבי אדם שכבר נוטרל, אחד שכבר לא מהווה סכנה ואתה עדיין ממשיך "לנטרל" אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אם זה שתוקף אותך באגרופים הוא גורילה בגודל שני מטר על מטר ואתה סתם אדם מן היישוב, יהיה זה מידתי ועוד איך לירות בו מנשק חצי אוטומאטי.

דבר שני, למה צריכה להיות מידתיות? האם התוקף נוהג במידתיות כאשר הוא פונה לשדוד אדם אקראי ברחוב, או סתם נטפל אליו כי הוא לא בא לו טוב בעין? האם על המותקף לדעת להעריך מיידית את יכולות התוקף בכל רגע נתון, כדי להפעיל רק את הכוח המזערי שדרוש להדוף אותו?

מבחינתי, ברגע שאדם פשע אלים (תקיפה פיזית או שליפת לצורך תקיפה) ללא כל התגרות מצד הקרבן, כל דבר שקורה לו כתגובה מיידית על כך הינו במסגרת המקובל בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...