לקנות 450GTS ולקנות בשלב מאוחר יותר עוד אחד משתלם? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות 450GTS ולקנות בשלב מאוחר יותר עוד אחד משתלם?

F430

Recommended Posts

הקטע שאין לי יותר מידי כסף ואני רוצה ביצועים ממש טובים הרזולוציה שלי 1280x1024. אז חשבתי להתפשר קצת עכשיו ועוד איזה חודשיים לעשות מערך כפול שהבנתי שמשתווה ל5870 מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק? לקחת HD 5870 ל 1280X768? הכרטיס הזה מומלץ על ידי TOM'S HARDWARE לביצועים יוצאים מן הכלל ב 1920X1200 וביצועים טובים ב 2560X1600!!! אל תבזבז את הכסף שלך עם אתה מתכוון לשחק ב 1280X768. גם איזה מעבד יש לך ו כמה זיכרון? ל HD 5870 אתה צריך לפחות QUAD 2 ישן ועדיף I7 920 או I5 750 שהוא יוכל למתוח את רגליו.

GTS 450 אפילו לא מגביל ל HD 5870. הוא מתחרה עם HD 5750 ן עם HD 5770 אם עשו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה חסרונות נכון הכרטיס חייה! אבל אין לו DX11 והבנתי שמערך כפול של 450GTS שווה בערך ל5870 אז לא עדיף להביא אחד עכשיו ועוד אחד יותר מאוחר?

ה5830 בגרושים 883!! ה460 לוקח אותו נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את המעבד שלך. PHENOM 2 955 BLACK EDITION הוא באמת מעבד רציני ופחות או יותר שווה ל I5 750, אז מבחינת מעבד אתה מסודר :)

הבנתי בסופו של דבר למה אתה מתכוון כאשר אתה אומר מערך כפול :-[ אתה מדבר על ;) להגיד לך אמת אני לא אוהד גדול של או CROSSFIRE, כי תמיד יש יותר בעיות עם דרייברים ואתה צריך תמיכה מיוחדת ל למשחק מיוחד. עם אין את זה אז הכרטיס השני מבוזבז, אבל שמעתי שעכשיו זה משופר ועושה פחוט צרות.

לא יודע מאיפה אתה לקחתה מידע ששני GTS 450 שווים ל HD 5870 מכיוון שהם מנצחים את HD 5850 בטוח ןאפילו GTX 470.

לפי TOM'S HARDWARE זה באמת מומלץ לקחת את כרטיס אחד ולחשוב על קניית כרטיס השני מאוחר יותר

Two GTS 450 cards will beat a single Radeon HD 5850, and will even best the GTX 470 on average. Despite this, the price is too close to a single GTX 470 to earn a pair of GTS 450 cards a clean recommendation, especially when you consider that this configuration requires an -compatible motherboard, better airflow, more space, and the other pains associated with multi-card setups.

Nevertheless, purely from a graphics hardware perspective, two GeForce GTS 450 cards offer an incredible price/performance ratio and this should be a factor for those who might be interested in purchasing a single card with an eye to a future upgrade.

האם שלך תןמכת בSLI?

לגבי HD 4890 TOXIC EDITION הוא עדיין כרטיס מטורף עם OC וקירור משופר. בכוח הנקי שלן הוא יותר חזק בקצת מ GTX 260 ומגביל לHD 5830 אצל רדיאונים דור של 5000 וGTX 460 ב שעושה אותו מציעה במחירו המצחיק של רק 668 ש"ח. החיסרון היחיד שלו זה חוסר תמיכה ב DX 11 שעדיין מספר קטן מאוד של משחקים תומך בו ובצורה מוגבלת. אני למשל נשחק BAD COMPANY 2 ב DX 10 ו ראיתי SCREENSHOT של BC 2 ב DX 11 ואני לא מסוגל לראות הבדל.

בסופו של דבר ההחלטה שלך, לכן תשקול את כל יתרונות וחסרונות. לקזולוציה שלך תהנה מ GTX 450 אני בטוח וגם עם תשדרג את המסך הוא יחזיק לך את כל המשחקים החדשים על מקסימום ב 1680X1050 לפי TOM'S HARDWARE

(Exceptional 1680x1050 performance in most games, 1920x1200 in most games with lowered details

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחינו על הפירוט אהבתי את הנימוק! חחח יש לי קצת הבנה בעניין וקצת הסתבכתי במה שרציתי ואני לא יודע עם להיות חזק ולהמשיך עם 3870 או כבר לעבור לכרטיס חדש, ראיתי בtachpuerup‏ הם עושים שם סקירה על הכרטיס, נראה לי שאני יקח מנועה מחשבים ב630

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3870 כרטיס מאוד ישן ומגביל ל9600 GT ו 240 GT אצל . תרגיש שיפור עצום בביצועים בכל המשחקים המודרניים. אם יש לך כסף ואתה משחק ולא רק משתמש במחשב לצורכי גלישה באינטרנט, בדיקת אמייל ועבודה באופיס, אז בטח פנק את עצמיך בכרטיס הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה מאמין שאני ילך על הכרטיס מסך מנועה מחשבים :] יש לי עוד שאלה...

ATI Hybrid Graphics Technology support

מזאת התמיכה הזאת? והלוח שלי תומך בSLI? כי באתר של גיגהבייט זה לא מוזכר ל GA-MA780G-UD3H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...