מתי בפעם האחרונה קיבלתם משהו בחינם? בואו לפה :) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי בפעם האחרונה קיבלתם משהו בחינם? בואו לפה :)

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה באמת מפריע לגלוש באתר כמה שנים, להכנס לכל הגרלה וכל פעם ליראות שאנשים שאף פעם לא מגיבים פה זוכים בזמן שאנחנו נשארים בצד. לדעתי זה באמת יהיה הוגן לתת הרשמה כפולה למשתמשים פעילים, גם במפעל הפייס יש כרטיס מועדון, שם משלמים עליו בכסף, באתר משלמים בזמן :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי יש כח לעשות הגרלה ב1 בלילה

למחשב שעושה את ההגרלה :) המיילים נשלחו ב-1 בלילה - שעה אחרי שה"קופות" נסגרו.

הזוכים קיבלו כבר את ההודעה, ורובם (כולל כל מי שזה בלוח אם) כבר אישר את הפרטים שלו.

מה ששוב מעלה את השאלה - עד כמה זה הוגן שההגרלות פתוחות לכל אחד, כולל מי שנרשם לפורום אתמול,

בעוד שיש אנשים שרשומים לפורום כבר שנים ותורמים לקהילה מזמנם ומרצם והם לא זוכים בפרסים...?

אני לא מבין, אתה פעיל באתר כי זה תחביב שלך ואתה אוהב את זה, או שזה כי אתה מצפה לזכות בפרסים? ;)

כל הגרלה - והחוקים שלה. בעבר עשינו גם הגרלות רק לחברי הפורום הותיקים, והגרלות עם סיכוי כפול למשתמשים פעילים ומה לא - כל הגרלה, וכיוון אחר.

אני יכול להבטיח שני דברים אבל:

א. זו לא ההגרלה האחרונה ;)

ב. גם את החברים הותיקים אנחנו רוצים לצ'פר, וגם לשם אתם יכולים לצפות פגיעה, בקרוב.

מזל טוב לזוכים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, אתה פעיל באתר כי זה תחביב שלך ואתה אוהב את זה, או שזה כי אתה מצפה לזכות בפרסים? ;)

כל הגרלה - והחוקים שלה. בעבר עשינו גם הגרלות רק לחברי הפורום הותיקים, והגרלות עם סיכוי כפול למשתמשים פעילים ומה לא - כל הגרלה, וכיוון אחר.

אני יכול להבטיח שני דברים אבל:

א. זו לא ההגרלה האחרונה ;)

ב. גם את החברים הותיקים אנחנו רוצים לצ'פר, וגם לשם אתם יכולים לצפות פגיעה, בקרוב.

מזל טוב לזוכים!

האמת - כי אני נהנה להתווכח עם רוני ;D

אבל אין ספק שלזכות בפרסים זאת דרך נחמדה לצ'פר חברי קהילה ותיקים.

האמת שאני לא זוכר מתי היו הגרלות עבור חברי פורום ותיקים בלבד או דברים בסגנון (יכול להיות שזה היה לפני זמני, כלומר לפני יותר מ-6 שנים...)

אבל אני בהחלט אשמח לשמוע על הגרלות נוספות, בעיקר כאלה עם העדפה לחברים פעילים.

ואל תקחו את דברי כל כך קשה - כולה קצת התבייכנות של מישהו שרצה לזכות בפרס בהגרלה לשם שינוי ולא זכה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פה את התגובות ואני שמח על "הפרגון". למען האמת, אני חבר באתר הרבה יותר זמן מרוב המגיבים פה. רק שלפני מספר שנים החלפתי את הכינוי (אני כבר לא זוכר את הסיבה) וכיום אני מגיב הרבה פחות ממה שנהגתי, אך קורא לא פחות ואם יש לי מה תרום אני משתדל לעשות כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח וזה נכון (ולא באמת משנה אם זה נכון או לא, אלא רק הנושא העקרוני),

האם מגיע למישהו שהיה חבר בקהילה פעם והיום למעשה אינו משתתף פעיל להשתתף בהגרלה או לזכות בפרסים?

אם קודם עשו הקבלה למפעל הפיס (למרות שיש הבדל עצום, מאחר ומפעל הפיס זה עסק והפורום זה לא),

אז האם מישהו שהפסיק לשלם דמי מנוי עדיין צריך להשתתף בהגרלות רק בגלל שהוא היה מנוי פעם?

אבל שוב,

ואל תקחו את דברי כל כך קשה - כולה קצת התבייכנות של מישהו שרצה לזכות בפרס בהגרלה לשם שינוי ולא זכה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא גם איך אתה מגדיר משתתף פעיל, אני רשום באתר מ2004 ואני קורא את הפורומים שמעניינים אותי על בסיס יומי, אך אני לא נוטה להגיב רק בשביל להגיב, לרוב אם אני לא ארגיש שיש לי מה לתרום לדיון אני לא אגיב בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש פעיל זה משתמש שמגיב בפורום. ההרשמה לא הופכת אותך לפעיל ההשתתפות שלך בדיונים הופכת אותך לפעיל. משתמש שקורא ולא מגיב הוא משתמש פסיבי, הוא מחובר, הוא ניגש לתוכן אבל הוא לא פעיל בשום צורה בדיון עצמו, הוא צופה מהצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא גם איך אתה מגדיר משתתף פעיל, אני רשום באתר מ2004 ואני קורא את הפורומים שמעניינים אותי על בסיס יומי, אך אני לא נוטה להגיב רק בשביל להגיב, לרוב אם אני לא ארגיש שיש לי מה לתרום לדיון אני לא אגיב בו.

ישנן מספר דרכים שאפשר לחשוב על איך להגדיר כזה משתמש (מישהו שרשום מעל ל-X זמן + יש לו יותר מ-X הודעות, זאת תהיה דרך אחת פשוטה למדי)

אבל זה כבר פרטים ספציפיים, והפואנטה היא על מה צריכה להיות המהות של ההגרלות האלה.

וכמו שאני רואה זאת, המטרה של ההגרלות צריכה להיות לתגמל משתמשים בפורום שטורחים ונותנים מזמנם

על מנת לעזור לאנשים בפורום ולכן מישהו שרק קורא ולא מגיב בפורום לא נחשב, לפי דעתי, לזכאי להשתתפות בהגרלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אבל זה לא הולך ככה, מכיוון שהחברות שתורמות את כל הפרסים רוצות שיהיה כמה שיותר פרסום ושזה לא ישאר רק בין קהילה סגורה שכבר מבינה בנושא המחשבים.

אלא רוצות להרחיב את קהל הלקוחות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את האינטרס של החנויות שנותנות חסות לתחרויות כאלה, ולעומת זאת,

האינטרס שצריך (שוב, לדעתי) להיות לפורום זה לדחוף שהתחרויות יתגמלו משתמשים ותיקים.

ומאחר והפורום נותן את הבמה להגרלות האלה, אני משער שיש לו איזשהי אמירה בהגרלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...