Pro Evolution Soccer 2011 -הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2011 -הדיון הראשי

alexc32

Recommended Posts

מישהו יכול להסביר לי מה קורה במשחק הזה?

מ2004 אני משחק כל שנה ועכשיו אני מרגיש כאילו זה משחק אחר לגמרי.

אפילו לבעוט לשער אני לא מצליח...

יש שיטה מסויימת שהכדור לא יעוף תמיד מעל השער?

בעיטות עם רונאלדו, מצד שמאל אלכסוני (שתמיד הבקעתי משם) לא נכנסות לי...

צריך למלא את הפס של הבעיטה עד צבע מסויים או לשלב את זה עם עוד כפתור כדי שבכדור ילך למסגרת?

ואיך משנים אסטרטגיות תוך כדי משחק? איך שולחים את כל השחקנים למעלה או למטה תוך כדי משחק?

בכלל , בתפריט של הסידור קבוצה לא ממש הבנתי את האופציות.

אודה לכם אם תסבירו או תביאו איזה סרטון...

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רואה שאתם שואלים הרבה שאלות לגבי השינויים במשחק,אני התחיל לעבוד על סרטון הסברה ושם הסביר את כל השיטות החדשות.

אם יש לכם שאלה ספציפית או שאתם רוצים מידע ממוקד יותר לגבי נושא מסויים תרגישו חופשי לפרסם.

הסרטון יפורסם כבר מחר,בתקווה שהכל ילך חלק.

לגבי הבעיטה במשחק KONAMI שוב שינו לנו את השיטה כמו בכל שנה,מצד אחד לוקח זמן להתרגל וגם זה לא תמיד עוזר ומצד שני זה מחייה את המשחק

הרי שגם שחקנים גדולים לא תמיד מבקיעים מאותם מצבים שהבקיעו בהם בעבר.

העיניין בגרסא של השנה הוא יותר כיוון הכדור בעט תעופתו זאת אומרת שכשאתה בועט ולוחץ שמאלה או למעלה או כל כיוון אחר הכדור ישנה את כיוונו לאותו כיוון

העיניין של גוף השחק לכיוון השער קיבל משמעות ברורה יותר השנה,ככל שתיהיה עם הפנים לשער בזווית הגיונית יותר הסיכויים לבעוט למסגרת גדלים.

(זה מוסיף המון לגבי בעיטות מרחוק אפשר להבקיע שערים מדהימים ועוד ועוד...).

סיימתי את הסרטון מוקדם מכפי שחשבתי :)

תהנו:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ מאוד להשתמש ב R2 בבעיטה לשער.

אתה צודק אומנם זה מוסיף לדיוק הבעיטה אבל המשמעות היא שהשחקן מסובב את הכדור וזאת לא טקטיקה לכלל הבעיטות מכל מצב או זווית,"טיל" כמו שנקרא בימנו לא טבעת ב R2,ה R2 טוב לבעיטות סגנון 70-90 מעלות מקו ה16 לכיוון השאר...פעמים אחרות זה רק מחליש את הבעיטה ומקל על השוער לעצור את הכדור :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטון קצר שהעלתי ל- של כמה גולים שהבקעתי

http://www.youtube.com/watch?v=PmFWllsSI-c&feature=youtube_gdata

הסרטון לא מושקע מי יודע מה ,בעתיד כשיהיה לי אוסף של גולים יותר גדול אני אשקיע ויעלה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תשכחו מPATCHים ממקורות זרים!!!

במשחק אפשר להכנס ל EXTRA CONTENT ובכל פעם שיהיו שינויים KONAMI מאפשרים להוריד ישירות לתוך המשחק את השינויים(DATA PACK),ללא התקנה מסורבלת.

הם פירסמו ממש עכשיו 10/2010 תהדכנו לכם ותהנו.

העידכון כולל כמה WALLPAPERS חדשים

3 סוגי נעליים (אפשר לשנות ב EDIT לשחקנים)

וכמובן כל העברות השחקנים מינואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תשכחו מPATCHים ממקורות זרים!!!

במשחק אפשר להכנס ל EXTRA CONTENT ובכל פעם שיהיו שינויים KONAMI מאפשרים להוריד ישירות לתוך המשחק את השינויים(DATA PACK),ללא התקנה מסורבלת.

הם פירסמו ממש עכשיו 10/2010 תהדכנו לכם ותהנו.

העידכון כולל כמה WALLPAPERS חדשים

3 סוגי נעליים (אפשר לשנות ב EDIT לשחקנים)

וכמובן כל העברות השחקנים מינואר.

כן אבל זה עדיין לא מעדכן את כל השמות של הקבוצות לשמות מקוריים (כי אין זכויות יוצרים משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שנה עברה ועוד אכזבה מבחינתי.

לא מצליח להנות מהמשחק לא מצליח להנות מהבקעת שערים

אולי התפריט נחמד וידידותי ואולי השקיעו מאמצים רבים בלהפוך את המשחק ליותר מציאותי

אותי המציאות ממש לא מעניינת ואני רק רוצה את PES06 עם גרפיקה טובה :-[

מה כבר ביקשתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה מהנה מאוד אחרי שמתרגלים אל הרגש של המשחק אחרי כמה משחקים וגם מציאותי אבל עדיין לא מושלם:לחלוצים לוקח הרבה זמן להשתלט על הכדור,הקטע של המספרת נחמד אבל ממש לא מציאותי כשכל שחקן יכול לעשות מספרת ולהכניס גול מחוץ לרחבה,יש מצבים בהם אתה לא יכול להחליף אל שחקן שכן קרוב אל הכדור,פאולים שלא נשרקים,הסאונד במשחק נורא מעצבן הגיע הזמן שיתחילו להקליט שירי קהל אמיתי שייתן אוירה אמיתית ולא כאב ראש ויש עוד דברים קטנים אבל בסך הכל משחק מהנה לא כמו הפיפא שמרגיש כמו סרט אנימציה.

אני ממליץ לכולם להוריד ה-pes edit 0.3 הוא פשוט מתקן את כל הדברים שקונאמי לא עשו כולל הרישיונות:

http://www.pes-patch.com/2010/10/pesedit-2011-patch-0-3.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשמות של הקבוצות- אפשר מהתפריט לשנות שמות של קבוצות ושחקנים. אשפר לעדכן העברות ןעוד מלא אפשרויות.

אני עדיין תקוע עם שינוי אסטרטגיה תוך כדי משחק.

ב2010 למשל הייתי מגדיר שכפתור משולש זה התקפה מתפרצת- תוך כדי משחק הייתי לוחץ על L2 ועל משולש ושזה היה מפעיל את האסטרטגיה הזו. איך עושים את זה עכשיו ב2011???

ב2010 גם הייתי תוך כדי משחק לוחץ על L2 ביחד עם R1 או R2 וזה היה גורם לשחקנים לעלות יותר להתקפה או לרדת להגנה.

איך עושים את זה עכשיו???!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...