הפיגוע נכשל, אבל לפחות צילמו משהו כדי להפיץ עוד שינאה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיגוע נכשל, אבל לפחות צילמו משהו כדי להפיץ עוד שינאה

o07

Recommended Posts

אחלה תרחיש על הבוקר.רק שזה לא ממש יתפס כהלם בצד שלנו ואני מניח שהתגובה של צה"ל תהיה הרסנית.

אבל שוב השאלה היא לא כיצד יתנהגו אוייבנו במלחמה.אלא כיצד יתנהג השמאל הקיצוני כאן.כל אותם מבריחי פלשתיניות,משיטי הספינות וגרוסמנים למינהם.ועיתונאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל הזה עובר כל גבול,השב"כ צריך להתייחס לאירגוני השמאל כאל אירגוני טרור.כולל חקירות חשאיות וסוכנים סמויים.

ושוב נשאלת השאלה.כיצד יפעל השמאל במקרה של מלחמה/תקיפה באירן.יש מישהו בארץ שחושב שהשמאל אינו יצא מדעתו.כמו ההוא(לא זכור לי שמו) שהשתתף במשט האחרון.הוא עצמו ניצול שואה והוא עוזר לאלו שמכחישים את השואה.לא טירוף.

השב"כ צריך לפעול בכל מקום,להקים יחידה מיוחדת ולהעביר לה תקציבים.המאלנים יקראו לזה פשיסטים,אני קורא לזה פעילות נגד עבריינות שמאל,כי מה שיש לנו כאן זה ניסיון לרצח,חד וחלק

צודק 1000% אחוז אחי.. בשבילי שמאל הוא ערבי לכל דבר,

צריך להתנהג אתם כמו ערבים , אני פונה לשמאל !! הערבים לא סובלים אותכם

ורוצים להרוג אותכם על זה שרתם בוגדים ביהודים ..!! הם צוחקים אליכם מפגרים תמותו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל גרוע פי 1000 מכל טרוריסט/ רוצח / פושע או כל דבר רע אחר.

סיבה פשוטה - הוא הסרטן שאוכל את החברה מבפנים.

הם סוג של וירוס עטוף בבועה שדואג להרוס ולדכא כל מהלך או החלטה מדינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי באמת כוח להיכנס לדיון הזה, כי זה עניין סמנטי בלבד, אבל אני חושב שלקרוא לכמה ילדים שזורקים אבנים על מכוניות "פיגוע" זה קצת הגזמה.

יש הבדל בין לדרוס אנשים ומכוניות עם טרקטור לעומת זריקה של אבנים - ורואים את זה בכמות ו"איכות" הנפגעים.

כמו שכבר כתבתי - אני לא טוען שיידוי אבנים זה בסדר, או שזה אמצעי מחאה לגיטימי או כל דבר שכזה, ואני כן חושב

שהעבריינים צריכים להיענש במלוא חומרת החוק, אבל לקרוא לזה פיגוע אני חושב שזאת הגזמה

ואם זה היה תינוקות עם חגורת נפץ? אז זה לא היה פיגוע בגלל שאלה תינוקות?

ומה עם מבוגרים שזורקים אבן בעצמם(במקום לשלוח את ילדיהם כמקובל)? הם מחבלים או לא? הם הרי ניסו לרצוח יהודים ישראלים בגלל שהם יהודים ישראלים, אבל הם לא עשו את זה עם חומר נפץ/סכין/רכב....אלא בסך הכל עם אבן.

זה אולי נראה לך מוגזם כי בחדשות עוד לא אמרו את המושג "פיגוע סקילה", אבל אין הבדל.

אם זה לא פיגוע, אז גם מישהו ש"בסך הכל מתעצבן על המדינה אז הוא מכניס סכין ללב של יהודי" זה לא פיגוע.

ויש קטע סאטירי חדש של "לאטמה", של ראיון עם במאי סצנת הדריסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אלה היו תינוקות עם חגורת נפץ זה בעיקר היה מצחיק

וכמו שכתבתי:

"אין לי באמת כוח להיכנס לדיון הזה, כי זה עניין סמנטי בלבד"

אתה רוצה להמשיך את הדיון? בבקשה, אתה מוזמן לדסקס עם עצמך עד שישעמם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...