חיבור VPN לתיקיות משותפות... - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור VPN לתיקיות משותפות...

KoM

Recommended Posts

הצלחתי להקים רשת בין שרת XP לבין מחשב נייד עם וינדוס 7, אני מתחבר עם המחשב הנייד דרך נטסטיק ואני מצליח להתחבר ל-, אבל מה שקורה בזמן החיבור הוא שאני מאבד את חיבור האינטרנט, ה- מצליח לקבל כתובת IP כולל גטווי, ואני לא מצליח לראות את שאר המחשבים שאליהם אני רוצה לגשת עם ה- ברשת...

מה אני עושה לא נכון ?

אגב כרגע פיירוול מכובה לחלוטין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה התקדמות, הבנתי שכדי לגשת למחשב הספציפי אני חייב להקליד את ה-IP ולא את שם המחשב ואכן ככה זה עובד ואני רואה את השיתופים של המחשב ומצליח להעביר קבצים.

רציתי לדעת אבל מה אני צריך לעשות כדי לראות מחשב נוסף שמחובר לאותה רשת, האם אני חייב להתחבר רק דרכו, איך אני יכול לראות את כל המחשבים המחוברים לרשת דרך ה- ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה התקדמות, הבנתי שכדי לגשת למחשב הספציפי אני חייב להקליד את ה-IP ולא את שם המחשב ואכן ככה זה עובד ואני רואה את השיתופים של המחשב ומצליח להעביר קבצים.

אתר את קובץ ה-HOST במחשב :

c:\windows\system32\drivers\etc

ערוך אותו (טקסטואלי) - ותכניס את שמות המחשבים לפי כתובות ה-IP ושלום על (רק שים לב שתקבע את הכתובות של המחשבים ב-DHCP או ב-IP ידני)

את החלק השני לא הבנתי - פרט

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה Server אתה משתמש?

כשאתה מתחבר לVPN, אתה מקבל כתובת IP מהPool של כל הרשת של השרת?

או שנוצרת נפרדת רק של השרת והקליינט?

אם אתה מקבל כתובת מאותו pool - לא צריכה ליהיות בעיה לגשת למחשבים אחרים ברשת של השרת.

אם נוצרת נפרדת בין הקליינט לסרבר, אתה צריך להגדיר ניתוב סטטי בשרת לרשת המקורית שלו, ובGW של השרת, לרשת של הVPN.

ואז תוכל להגיע לשאר המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כל כך SERVER, יש פשוט מחשב XP שכרגע מוגדר לקבלת תקשורת נכנסת, לא יודע אם לזה התכוונת כשרת .

אכן מבדיקה של מאיפפיני החיבור אני רואה את ה-IP הנכון של רשת היעד כולל אפילו הגטווי. אבל מקום מה אין אינטרנט במחשב שמתחבר ל- וגישה לשיתוף ברשת יש רק למחשב ה- שעליו מותקן שרת ה-VPN...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...