איזה מלחם אלקטרוני טוב לתלמיד שמתחיל ללמוד אלקטרוניקה - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מלחם אלקטרוני טוב לתלמיד שמתחיל ללמוד אלקטרוניקה

netanel305

Recommended Posts

בדיל נקי לא ממש מתאים להלחמה אז מוסיפים לו חומרים אחרים שמשנים את הטמפרטורת התכה / תכונות חיבור למתכות אחרות / מתח פנים וכדומה כדיי שניתן יהיה להלחים איתו

חומר אחד כזה שעושה את העבודה הוא עופרת

עופרת היא חומר רעיל שמתחילים להוציא מחוץ לתקן את השימוש איתו. במקומו מוסיפים לבדים מתכות אחרות שמביאות לתוצאה דומה (נחושת כסף וכו)

הבדיל ללא עופרת (החדש) נותן הלחמות טובות לא פחות מבדיל אם עופרת ואם אתה יכול להשתמש איתו אז בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיל נקי לא ממש מתאים להלחמה אז מוסיפים לו חומרים אחרים שמשנים את הטמפרטורת התכה / תכונות חיבור למתכות אחרות / מתח פנים וכדומה כדיי שניתן יהיה להלחים איתו

חומר אחד כזה שעושה את העבודה הוא עופרת

עופרת היא חומר רעיל שמתחילים להוציא מחוץ לתקן את השימוש איתו. במקומו מוסיפים לבדים מתכות אחרות שמביאות לתוצאה דומה (נחושת כסף וכו)

הבדיל ללא עופרת (החדש) נותן הלחמות טובות לא פחות מבדיל אם עופרת ואם אתה יכול להשתמש איתו אז בכיף

זה ממש לא נכון.

ההלחמות של פעם עם העופרת נתנו הרבה יותר שקט נפשי (פחות תקלות של הלחמות)

מאשר היום עם התקנים הנוקשים שאוסרים על שימוש בעופרת בבדיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לשמוע עצה מועילה ...

עם אתה רוצה מלחם איכותי ולא חרא ואני עברתי הרבה מלחמים ונשרפו להם

הרבה ראשים שזה כול הזמן לגרד אותם למרוח פלקס ובדיל

וזה דיי מעצבן ... :pissed:

לדעתי קפוץ להר ציון וקנה לך מלחם HAKO את דגם של האקדח הוותיק שלהם .. הוא עד 120 וואט בלחיצה על הכפתור

יש לי מלחם כזה משנת 2004 לערך שעדיין עובד כמו סוס הראש כבר לא במייטבו אבל עדיין מלחים חבל"ז

בקיצור המלצה חמה

לידע כללי אין לי שום קשר לאלקטרוניקה הר ציון פשוט אני מרוצה מהמלחם הזה מאוד .....

עריכה :

דגם המלחם הוא HAKKO 981

Power Consumption 20W / 130W

יש לי כזה מלחם שיוצר בשנת 84, הוא קיים עוד לפנייי ועוד עובד מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קצת יקר

זה קצת חסר פרופורציות...

המלחם+משלוח כפול 3.8 (שיותר גבוהה משער הדולר הנוכחי יוצא 500₪+-

http://cgi.ebay.com/HAKKO-936-RC-G-936-13-Large-Iron-version-936-12-NEW-/380103604931?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item587ff0bac3#shId

1450₪ זה פשוט מחיר שחיטה!

אין לי מושג מאיפה באי מחירים מטורפים כאלה1!!

אם אתה הולך להשקיע בזה ברצינות שווה לקנות מלחם טוב.

היה פעם ב DX חיקויי של ה 939 עכשיו כבר אין :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבלבלת קצת.

ה-936 היא תחנה אנאלוגית ועולה לקרת ה-100$ בעוד ה-937 היא תחנה יקרה יותר בהפרש ניכר גם בארה"ב והיא דיגיטלית, ומהירה ומדויקת יותר. קח בחשבון שה-936 כבר לא מיוצרת, ישנו דגם חדש שמחליף אותה (כנראה בגלל כמות החיקויים הגבוהה).

אגב, המחיר שאמרו לך הוא מחיר מחירון בלבד ואפשר לקבל בפחות. אני בערך באותו הסכום רכשתי בארץ את ה-FX951.

דבר נוסף, יש לא מעט חיקויים של ה-936 וה-937 ברחבי הרשת במחיריפ נוחים מאוד. יש לדוגמא את חברת Aoyue שמקבלת ביקורות דיי טובות ברוב המקומות והמחירים שלהם נוחים יותר. להבנתי הם גם תואמים לחלקים חילוף וראשים מקוריי שם HAKKO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך קשה לגשת לגוגל או איביי?!

הנה משהו שקפץ בחיפוש קצר. לא שולח לישראל, אבל המחיר בקנטים:

http://cgi.ebay.com/AOYUE-937-Digital-Soldering-Station-/120545542541?pt=BI_Electrical_Equipment_Tools&hash=item1c1113018d

אגב, אני חושב שגם מוכרים ציוד של החברה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...