איזה מלחם אלקטרוני טוב לתלמיד שמתחיל ללמוד אלקטרוניקה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מלחם אלקטרוני טוב לתלמיד שמתחיל ללמוד אלקטרוניקה

netanel305

Recommended Posts

שלום אני תלמיד בכיתה י שמתחיל ללמוד אחשב אלקטרוניקה ואני רוצה מלחם טוב של חברה טובה שהוא יעבוד כמו שצריך

עוד דבר האם אני צריך ראשים למלחם אלקטרוני

הנה אתר שמצאתי שיש מלחים טוב האם זה מתאים לי זה של חברת zico האם החברה שווה

http://www.dgelect.co.il/products/161449

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך מלחם פשוט של 25 - 30W לאלקטרוניקה פשוטה של בית ספר או 30-35W אם אתה רוצה להלחים גם לוחות אם הרבה שכבות של מוליכים (כמו לוחות של מחשב). אל תקנה מלחם מעל 35W

תיקח את המלחם בגודל רגיל ולא מלחמים גדולים יותר (קיים למשל מלחם של 25 W שהוא ארוך יותר ממלחם 25 W רגיל). לדעתי קשה יותר לעבוד אם הגדולים

יש מלחמים אם ראש חד / כמו מברג שטוח / כמו טוש לורד. תקנה מלחמים אם ראש חד בלבד ולא את 2 הסוגים האחרים

לי יש steel works 25W שקניתי ב 60 שקל והוא בסדר

ראים להחלפה - אם אתה יכול תקנה 1 - 2 ראשים בגודל מתאים למלחם. אבל כמה כללים שיעזרו לשמור אל הראש המקורי שלא ייהרס

מיד איך שהמללחמם התחמם בהפעלה הראשונה תכסה את כל הראש אם בדיל חדש כך שיהיה בצבע של בדיל. כשתשתמש במלחם אחר כך תודא שיהיה אל הראש צבע של בדיל כל הזמן ולא של מתכת כהה (הבדיל מכסה את הראש ומגן מקורוזיה). אם אין אז תוסיף קצת

מים אוכלים את הראש של המלחם הוא פשוט נעלם אחריי שהוא נוגע במים. אל תרטיב את הראש שלו ואל תשתמש אם ספוג רטוב למלחם גם אם אומרים לכם לעשות את זה

מלחם בסיסי שיעשה את העבודה (והרוב מתוכם דיי בסדר) - מלחם רגיל ב 30 שקל. מלחם יותר איכותי - רוב המלחמים באזור של 60 שקל. אין צורך לקנות מלחם יותר מתקדם

תמיד תקנה מלחם שיש לו אדמה בתקע (ניסיון אישי אם מלחם שקניתי ב 15 שקל שהיה לו תקע של 2 מגעים - עבד בסדר 2 שנים ואז חישמל אותי ואת המעגל שניסיתי להלחים)

מומלץ - מעמד למלחם ממתכת שיש לו צינור אם קפיץ שאליו מכניסים את המלחם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לשמוע עצה מועילה ...

עם אתה רוצה מלחם איכותי ולא חרא ואני עברתי הרבה מלחמים ונשרפו להם

הרבה ראשים שזה כול הזמן לגרד אותם למרוח פלקס ובדיל

וזה דיי מעצבן ... :pissed:

לדעתי קפוץ להר ציון וקנה לך מלחם HAKO את דגם של האקדח הוותיק שלהם .. הוא עד 120 וואט בלחיצה על הכפתור

יש לי מלחם כזה משנת 2004 לערך שעדיין עובד כמו סוס הראש כבר לא במייטבו אבל עדיין מלחים חבל"ז

בקיצור המלצה חמה

לידע כללי אין לי שום קשר לאלקטרוניקה הר ציון פשוט אני מרוצה מהמלחם הזה מאוד .....

עריכה :

דגם המלחם הוא HAKKO 981

Power Consumption 20W / 130W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קפוץ להר ציון וקנה לך מלחם HAKO את דגם של האקדח הוותיק שלהם .. הוא עד 120 וואט בלחיצה על הכפתור

יש לי מלחם כזה משנת 2004 לערך שעדיין עובד כמו סוס הראש כבר לא במייטבו אבל עדיין מלחים חבל"ז

בקיצור המלצה חמה

לידע כללי אין לי שום קשר לאלקטרוניקה הר ציון פשוט אני מרוצה מהמלחם הזה מאוד .....

אשמח אם תשאיר פרטים על המלחם (חברה, מודל, וכ'ו)

מה דעתכם על מלחם על גז?

http://www.belshop.biz/product.asp?pID=70&c=31252

המחיר לא משנה כי אני יביא אותו בחצי מחיר. :yelclap:

אגב אם לא עובדים עם מים אז איך מקררים את המלחם ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי כמה כסף אתה רוצה להשקיע..

אני משתמש ב-Hakko 936 ומאוד מרוצה. חוץ ממנו אני משתמש במלחם זול שעלה לי 30 שקל ועושה את העבודה מצויין כבר כמה שנים.

לא מקררים את המלחם ככה שאין לך צורך להביא אותו בכלל במגע עם מים.

אגב, עוד הערה חשובה בנוגע לשמירה על הראשים - אל תשייף אותם אם החוד נהרס.

על הראש (או על חלקם) יש ציפוי שברגע שהוא הולך הראש של המלחם פשוט יאכל..

אין לי ניסיון עם מלחם גז, אבל אם אתה לא מתכוון להשתמש במלחם במקום בלי חשמל אין לך מה לחשוב על לקנות את זה.

בירושלים יש את כשיוף, מ.י. וסוקלובסקי. אבל בכל אופן אני ממליץ לך לעשות סקר שוק קצר באינטרנט לפני שאתה הולך לחנויות.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה מלחם פשוט באיזה 30 ש"ח. בתיכון לא משתמשים כל כך הרבה במלחם (יש נטייה לעבוד עם מטריצה או wireup שדורשים פחות מלחם).

אתה גם הולך להלחים רכיבים יחסית גדולים ולא קטנים שדורשים מלחם טוב שנותן שליטה בטמפ וראשים שונים.

מניסיון כולם קונים מלחם פשוט ומחזיק שנים - גם אם מתקלקל או נגנב לא כזה נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחם גז מיועד לעבודה במקומות בהן אין גישה לחשמל .

מיותר לחלוטין

המלחם שDR BIT הציעה מעולה

ובנוסף...

את כל ההלחמות שלי עשיתי עם מלחם 30 ואט פשוט שעלה 30 שקל..

עובד פרפקט..

תשקיע בקטן וכשזה לא ירצה אותך תעבור לגדול , תרתי משמע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור המלצה חמה

עריכה :

דגם המלחם הוא HAKKO 981

Power Consumption 20W / 130W

מחזק, יש ברשותי את המלחם הזה כ- 10 שנים, עדיין במצב מצויין (לדעתי יחזיק עוד 10 בשקט...).

למען הגילוי הנאות -

עברו עליו 6 שנים קשות, וכ- 4 שנים בשימוש ארעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק, יש ברשותי את המלחם הזה כ- 10 שנים, עדיין במצב מצויין (לדעתי יחזיק עוד 10 בשקט...).

למען הגילוי הנאות -

עברו עליו 6 שנים קשות, וכ- 4 שנים בשימוש ארעי.

נאמר כאן הכול :xyxthumbs:

עכשיו תעשה תשיקולים שלך !!

אני לשלי היתי מחליף עכשיו רק את הראש עם התרמיל והאום שלו וממשיך לעבוד איתו אבל הוא בסדר גם ככה !!!

אני גם ככה לא חייב להחליף ראשים ככה שזה החסרון היחיד .. שלו .

כי עם הזמן אתה לא יכול להוציא אותו כי הוא נדבק שם מהחום של המלחם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...