צריך המלצה למגירה לכונן קשיח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למגירה לכונן קשיח

Jack_g

Recommended Posts

אני מחפש מגירה לכונן קשיח עם קירור סביר ולא יקרה מדי.

השימוש בא הוא לכונן קשיח שימצא בא כל הזמן והמחשב דלוק 24/7 ובגלל זה אני רוצה שהמגירה תהיה עם ממשק של ATA 133/100 ו תמיכה לאחור.

וכמון שהיא תהיה נשלפת שאם אני יצתרך לחבר עוד כונן אני יכול לנתק את הכונן הנמצא כרגע בא, להוציא את המגירה בקלילות ולחבר את הכונן הקשיח האחר מבלי לפתוח את המחשב.

נ.ב אם למגירה יש ממשק של ATA 133 ואני מחבר דרכה הביצועים יהיו זהים למצב שהכונן קשיח מחובר ישירות ללוח האם נכון?

יש את המגירות הפשוטות מפלסטיק שעולות 80ש"ח ובאות עם מאוורר או אפילו שניים והן ATA 100 לפי מה שזכור לי, האם הן יעשו את העבודה ואם הביצועים יהיו זהים לאלו שבחיבור ישיר ללוח האם?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגירות "קירור" האלה לא ממש מקררות .

אז אתה יכול לקחת מגירה בשביל הנגישות של הכונן(השליפה שלו)

בקשר לביצועים,לדעתי זה לא אמור להפריע זה פשוט מתחבר דרך החיבור של המגירה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מתחבר דרך החיבור של המגירה בגלל זה גם אני חושב שלא תהיה פגיע בביצועים.

השאלה היא האם הקירור של המגירות הרגילות שיש להן מאוורר קטן בצד האחרוי שלהן יספיק לכונן קשיח 7200 נגיד בגודל 40 גיגה ,הכונן כפי שכבר אמרתי יהיה בתוך המחשב כל הזמן והמחשב עובד 24/7.

אני מפחד שתהיה לי בעיית התחממות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מתחבר דרך החיבור של המגירה בגלל זה גם אני חושב שלא תהיה פגיע בביצועים.

השאלה היא האם הקירור של המגירות הרגילות שיש להן מאוורר קטן בצד האחרוי שלהן יספיק לכונן קשיח 7200 נגיד בגודל 40 גיגה ,הכונן כפי שכבר אמרתי יהיה בתוך המחשב כל הזמן והמחשב עובד 24/7.

אני מפחד שתהיה לי בעיית התחממות.

יש לי שני ארד-דיסקים אחד של maxtor 80 ואחד 40 , המחשב שלי עובד גם 24/7 כבר למעלה משנה (אפילו ביום כיפור ;D(הורדות) )ואין שום בעיות עם הארד-דיסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קצת מוזרה, בעידן ה-PLUG N PLAY אין מגירות שאפשר להוציא מהן את הכונן ולהחליף או להחזיר מבלי הצורך להדליק את המחשב מחדש?

יש לי מגירה חדשה עם שני מאווררים מקדימה. עד כמה זה עוזר לשמור על טמפרטורה נמוכה אני ממש לא יודע. אבל אני יודע שהיא עולה 100 שקל בערך כמו מגירה בלי מאוורר. החסרון היחיד שלה זה הרעש הקליל של המאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קצת מוזרה, בעידן ה-PLUG N PLAY אין מגירות שאפשר להוציא מהן את הכונן ולהחליף או להחזיר מבלי הצורך להדליק את המחשב מחדש?

יש לי מגירה חדשה עם שני מאווררים מקדימה. עד כמה זה עוזר לשמור על טמפרטורה נמוכה אני ממש לא יודע. אבל אני יודע שהיא עולה 100 שקל בערך כמו מגירה בלי מאוורר. החסרון היחיד שלה זה הרעש הקליל של המאווררים.

בטכנולוגיית ה PATA שזה מה שיש לך ה ATA100/133 אז לא אתה לא יכול לעשות HOT WHIRE שזה חיבור חם של הכונן הקשיח ושהוא יזוהה בווינדוס כמו התקן של נגיד, אבל ב SATA כן אפשרי לעשות זאת למרות שבחיים לא יצא לי אני לא כל כך אוהב את המחשבה של חיבור מתח לכונן קשיח בזמן עבודה של המחשב.

לגבי המגירה שלך אתה יכול בבקשה להגיד איפה קניתה אותה (אם לא פה אז בפרטי) ואם היא תומכת ב ATA100 (אני משאר שכן מכיוון שהיא נקתנה עכשיו אבל בכל זאת ליתר דיוק).

ואם יש לך דיגיטלית אז לפרסם פה צילום זה ממש יעזור.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה:

אני חייב לציין שהמאווררים יחסית רועשים (מאווררים מדגם זול יחסית אולי) אבל פתרון קליל אם המערכת שלך גם ככה מאווררת הוא פשוט לנתק את שני המאווררים מהחשמל או אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...