Call Of Duty - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משחק כיף מאוד אבל.... יש בו מין הרגשה מוזרה שאתה חסר משמעות. כל הזמן משחקים בצוותים וכולם נלחמים בכולם. הם אולי יורים גרוע אבל עדיין עושים חלק מהתפקיד שלך. היה יותר מעניין שהם היו גם יודעים להתקדם בלעדיך ולא לתת לך ללכת קדימה ומנקודה מסויימת הם גם יצטרפו, ככה תרגיש שאם כבר אתה בצוות אתה גלגל קטן שצריך להשתלב בקבוצה ולא הם בך.

הדבר שהכי כיף זה בזמן שהם עושים מלחמת הסתתרות נגד אויבים לבוא מאחורי קווי האויב ולחסל את כולם, אותה טקטיקה של freedom fightrs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת: FUN!!!!!!!!!

בקושי עזבתי את המשחק לאחר חצי שעה של משחק...והוא גם עובד יפה עם העגלה שלי..

אין מה להגיד, אחלה משחק.

LOL הרגת אותי עם המפרט שלך...

באמת משחק ענק אבל כמו שאמרו פה זה SCRIPTED ככה שעד שלא תבוא לנקודה מסוימם שום דבר לא משתנה

למשל (ספוילר למי שלא הגיע לשלב של הסירה)

כשאתה יורד למטה והורג את הנאצים שבודקים את התעודת זהות שלך קפטין פריס שומר על הכניסה ואתה צריך ללכת לפוצץ אז עד שלא תיכנס לחדר איפה שכל הפגזים לא הורגים אותו, אחרי שתיכנס תשמע שהורגים אותו ובאים 5 נאצים אחריך.

משהו מעצבן2# בחלק מהשלבים יש כאלו חיילים מהקבוצה שלך שלא מתים, החיים שלהם על הזמן על GREEN (יעני מלא)

וכל הזמן שהנאצים יורים בהם הם לא מתים.

וגם לא אהבתי את הכוונת של הסניפר בקושי רואים משהו מסך כזה קטן. לעומת מואה למשל ששם רואים הכל בגדול...

שיחקתי ב2 רמות

הכי קלה, סיימתי את המשחק תוך 5 שעות

הכי קשה, לקח לי לסיים את המשחק תוך 10 שעות

כמובן שהמנוע והממשק הגראפי מצויינים, וכל הסצינות עשו ממש טוב והשאירו אותי בפה פעור בקטע של סטלינגרד (ראיתי את הסרט אויב בשער...). הSOUND פשוט מדהים, נותנים לך להרגיש כאילו אתה במלחמה... וכמובן הרעיון של הציטוטים ממלחמות... אין מילים סוף סוף משחק שתורם גם קצת ידע

כשהמשחק מגיע ב15 לנובמבר אני קונה אותו בשביל סיריאל מקורי... (פעם ראשונה בחיים ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן משחק פצצה אבל יש לי בעיה.... האם מישהו יכול לעזור לי? נתקה לי המשחק אחרי כמה זמן..ו צריך לעשות reset

למחשב...שמעתי שזאת בעיה עם כל כרטיסי הרדיאון...איך אני פותר את הבעיה הזאת בבקשה?

יש לי רדיאון 9700

ו אני מריץ cat v3.7

ונסיתי את 3.8 ועדיין לא עזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...