Win7 - כיצד מבטלים חיפוש בתוך קבצים? ואיך לא עושים Alt+Tab לשולחן עבודה? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Win7 - כיצד מבטלים חיפוש בתוך קבצים? ואיך לא עושים Alt+Tab לשולחן עבודה?

infer73

Recommended Posts

כמו בכותרת,

מאז המעבר ל-7, ישנם שני דברים שממש מעצבנים אותי (בניגוד לשאר שמעצבנים אותי רק קצת),

הראשון, כיצד ניתן לבטל את החיפוש בתוך קבצים? אני רוצה שבתור ברירת מחדל, החיפוש יחפש רק בשמות של הקבצים, ולא בתוכם.

והשני, כאשר עושים Alt Tab ב-7, אז הוא מראה את שולחן העבודה בתור אפליקציה שניתן לעבור אליה באמצעות Alt tab.

אני מעוניין לבטל את זה, שלעולם השולחן עבודה לא יופיע שם, אבל שעדיין יהיה Preview של החלון שאליו אני רוצה לעבור

(ניתן בקלות לחזור ל-Alt tab סטייל , שבו אין את השולחן עבודה, אך אז גם מאבדים את ה-Preview של החלון)

תודה לכל מי שיוכל לעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, שכחתי לציין...

חיפשתי את שתי הסוגיות האלה של גוגל (לא נרשמתי לפורום הזה אתמול...),

ובנוגע לראשונה פשוט לא מצאתי דבר (מלבד לנסות להתקין תוכנות חיפוש אחרות, אבל אני לא ממש מעוניין בכך אלא אם כן לא תהיה ברירה)

ובנוגע לסוגייה השנייה, ישנם שני פתרונות שמצאתי,

הראשון הוא הוספה של ערך לרג'יסטרי אשר מחזיר את ה-Alt tab של (אבל אז מאבדים את ה-Preview, שאני לא מעוניין בכך)

או התקנה של תוכנה כלשהי שמחליפה את הפונקציונליות Alt tab של וינדוס (שגם בזה אני לא מעוניין)

אז... האם יש למישהו פתרון אחר כלשהו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש:

Start

Indexing Options

Advanced

File Types

תבטל את מה שאתה רוצה

למרות שאני אישית ממליץ על התוכנה Everything שעושה חיפושים מידיים לשמות קבצים בכל הדיסק.

בקשר לחלון של הדסקטופ, גם לי זה מפריע ואין לי פתרון.

פעם עבדתי עם תוכנה חלופית ומבחינת ביצועים לא הייתה בעיה אז אל תפחד להתקין אחת כזאת אם זה הפתרון היחיד שקיים. אחד היתרונות של זה שיש לה הרבה מאוד הרחבות צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...