נייד לסטודנטית לעריכה גרפית עד 3,800ש"ח (+חוות דעת על אופציה קיימת) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד לסטודנטית לעריכה גרפית עד 3,800ש"ח (+חוות דעת על אופציה קיימת)

LazyCat

Recommended Posts

אני זקוק לחוות דעת ואופציות נוספות לנייד לסטודנטית לעריכה גרפית בעיקר 2D (פוטושופ וכו').

מעבד חזק, זיכרון לפחות 4GB ודיסק כ- 500GB, מסך 15"~

מעבר לעריכה גרפית ישמש המחשב לעבודה משרדית.

התקציב הוא עד 3,800ש"ח, וקיימת אופציה שנשקלת כרגע - Toshiba C650-179

האם ניתן למצוא יותר משתלם מהטושיבה ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי, אם אכן תיכנסי לעומקו של תחום הגרפיקה הדיגיטלית, התקציב שלך קטן מידי וחבל להיכנס להוצאה מיותרת (כי בסוף תיאלצי לקנות מחשב נוסף אחר).

אין דוגמא טובה יותר לכוונתי, מאשר אותו מחשב (חברה ממש טובה) שעליו שאלת.

הוא בא עם מסך מבריק (מאוד לא מדויק בפרטים, צבעים ועוד) עם השתקפויות ללא סוף, "כרטיס גרפי" מובנה שמתאים יותר לתוכנות משרדיות מאשר לגרפיות ועוד כהנה וכהנה.

אגב, יש שסבורים שניתן לעבור את הלימודים עם מחשבים אף ישנים יותר (אולי יד שניה) שעולים פחות. קראתי פה מישהו שעובד בפוטושופ 5 עם 2 כמדומני... ומבסוט (טוב, הוא חייל ויש לו סבלנות ו-3 שנים לשרוף..).

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקרא את לשון הניסוח ותסתכל מצד ימין בפרופיל שלי (איפה שכתוב "מין"), תראה שאני גבר. אני מתעניין בשביל ידידה שהיא סטודנטית...

אני לא מסכים עם דבריך, כל עוד אין רינדור ב- 3D, שילוב של מעבד חזק זמין בשפע ודיסק גדול, יתנו את המבוקש. לא יהיה צורך להחליף כלום (מעבר להתיישנות טבעית של מחשבים).

השאלה הנשאלת היא, האם יש במחיר שציינתי מחשב חזק יותר מהאופציה הקיימת, או לחילופין מחשב עם אותו מפרט במחיר זול יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...