המלצה למסך דק "17 וכן מספר שאלות בנוגע... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך דק "17 וכן מספר שאלות בנוגע...

ISmile4U

Recommended Posts

הובכן השבוע התחלי סוף סוף ללמוד (זה לא קל אבל אני מקווה שיהיה בסדר) בכל אופן המסך מחשב הונכחי שלי תופס מקום וחשבתי אולי לקנות במקומו מסך דק "17 עכשיו שאלותי הם, איזה מסך הכי מומלץ? ושנית מה ערכו של המסך הקיים שלי (Samsung SyncMaster 757DFX) האם לדעתכם ניתן לקבל עליו משהו, עד כמה שאני יודע הוא גם תחת אחריות עדיין.

נ.ב. אני יודע שכבר דיברו פה ושם על מסכים כאלו אבל באמת ההיתי רוצה המלצה למסך טוב שאוכל להינות וליהיות מרוצה ממנו כפי שאני מהנוכחי שלי שהסיבה העיקרית שאני חושב להחליפו זה עצם העיניין שהוא תופס מקום שאני צריך בכדי שהשולחן יתפנה לי ללימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב תקציב מדויק כרגע אין לי כי יתכן וזה יהיה ליום הולדתי או משהו כזה אז כרגע בו נגיד לא יותר מ 3000 ורצוי כמה שפחות אבל אני פשוט רוצה לדעת איפה אני עומד מפחינת דגמים ומחירים וכאלו שאני אדע עם זה בכלל כדאי לי ואם זה אפשרי.

נ.ב.

ערך המסך שלך היום הוא 868 ש"ח, ב PCH אבל חדש, כך שתצטרך להוריד קצת במחיר לפי הזמן שהוא נמצא אצלך...

ובקשר למxך החדש, מה התקציב?

המסך שמופיע ב PCH הוא לא הדגם שלי אלא הוא הדגם הפשוט.

שלי הרבה יותר טוב ממנו, שמה מופיע דגם 753DF ושלי זה 757DFX שהוא הרבה יותר מקצועי ואיכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הכי טוב לדעתי הוא VIEWSONIC VP171B LCD.

זמן תגובה של 16Ms - כך שהוא מתאים גם למשחקים וסרטי .

מבחינת איכות אין אף מסך אחר בגודל הזה שמתחרה בו.

נמכר באתר olsale במכירה רגילה ב 3000 ש"ח כולל משלוח.

המחיר שלו בארה"ב בחנויות הוא 500$ כך שהמחיר שלו בארץ מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הכי טוב לדעתי הוא VIEWSONIC VP171B LCD.

זמן תגובה של 16Ms - כך שהוא מתאים גם למשחקים וסרטי .

מבחינת איכות אין אף מסך אחר בגודל הזה שמתחרה בו.

נמכר באתר olsale במכירה רגילה ב 3000 ש"ח כולל משלוח.

המחיר שלו בארה"ב בחנויות הוא 500$ כך שהמחיר שלו בארץ מצויין.

בהחלט נראה מסך טוב . מישהוא עוד ממליץ, מכיר את המסך הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מסכים עם זמן תגובה של 16MS ... אלו מהם אשר בנויים על פנל של AU Optronics (כידוע ישנן רק חברות ספורות אשר ממש מיצרות פנלי LCD , כל השאר פשוט מרכיבות מסכים על בסיס הפנלים הללו) עובדים אך ורק ב 262,000 צבעים!!! בעוד שאלו שמשתמשים בפנלים של היונדאי עם 20MS עובדים ב 16M צבעים . בפנל AU , אם הצבע שהמסך צריך לא מופיע בטבלת הצבעים,

אז הוא עושה ערבוב של שני צבעים (גוונים האמת...) שונים.

באתר הבית של כל יצרן צריך להיות מפרט שאומר עם איזה פנל הוא מגיע...(אז תבדוק טוב לפני שתקנה)

אתה יכול לפנות להסבר מדוייק פה:

http://www4.tomshardware.com/display/20030626/lcd-05.html

והשוואה קטנה פה:

http://www4.tomshardware.com/display/20030626/index.html

סה"כ ה-Hyundai Q17 כנראה הכי ממולץ (לא מנסיון!) והמחיר טוב

עד כמה שאני הצלחתי לבדוק (באתר לא כתוב) אז ה VP171b גם עובד עם פנל של AU Optronics

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עכשיו אני כבר די מבולבל כי עד עכשיו מכל הנתונים שבדקתי ה ViewSonic נראה הכי מקצועי והכי טוב מכולם גם מפחינת התדרים וקצבי הרענון שלו

הוא אפילו נראה על פי נתוניו הרבה יותר טוב מה Samsung 172T והאתר החומרה של תום פתאום מעלה ספקות לגבי איכות הצבעים וכ"ד.

על כן צרפתי קישור למפרט הטכני של המסך אני אשמח לקבל את דעתכם ומה אתם חושבים.

http://www.viewsonic.com/pdf/View-ds290.VP171bs.r1.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...