צריך המלצה לנתב אל חוטי חדש + עזרה עם הנתב הישן - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לנתב אל חוטי חדש + עזרה עם הנתב הישן

riddick00

Recommended Posts

טוב אז קודם כל יש לי נתב אל חוטי EDIMAX 6204BR נתב שהחלפתי לו את האנטנה ל 10-9 DBI אני לא זוכר בדיוק, אבל בזמן האחרון כל פעם שאני בא למחשב נגיד בבוקר או אפילו באמצע היום אחרי איזה כמה שעות אני רואה שאין חיבור לאינטרנט דרך ה TROUBLESHOOT הוא עושה ריסט לנטב והכל מסתדר. וגם יש מצבים שפתאום אני מרגיש שהאינטרנט בקושי זז יחסית למצב הרגיל ואני מחבה את כל תוכנות ההורדה ועדיין אין שיפור הנתב מחובר למדפסת למחשב לשתי מחשבים עם כבל ומחשב שנמצא 15 מ' בערך מהנתב שביניהם 3 קירות. ואחרי הסיפור יש לי שאלה האם זה בכלל הנתב אשם או שאולי הבעיה במשהו אחר לפי דעתי זה הנתב למה אני נוגע בו ומרגיש שהו די חם ואולי בגלל זה הוא עושה את הבעיות האלה.

אם מדובר בנתב אני רוצה הצעות לנתב חדש כזה שיוכל לחדור 3 קירות עם אות סביר ויש לי למחשב כרטיס חיצוני של TP-LINK תקן N אבל אני מעוניין לשמוע את הצעות שלכם גם לתקן G.

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, היום החלפתי את הנתב שלי edimax br-6204wg לtp-link tl-wr1043nd לאחר שהיו לי בעיות חיבור לאינטרנט,

כרגע הtp-link עושה את העבודה מצויין ואני יכול להמליץ עליו, לקחתי אותו לאחר שקראתי המון ביקורות, כי קונים פעם ב4 - 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש לי כמה שאלות אליך לגבי הנתב

1. מה נותן החיבור ? למה הוא משמש?

2. ומה זה התקן הזה "תקן תקשורת- N-MAX " במה הוא יותר טוב מתקן N?

אני ראיתי של TP LINK TL-WR941ND הוא בעל 3 אנטנות של 5DBI ולא של 3DBI כמו בדגם שלך והוא בעל תקן N יש הבדל של בערך 100 שקל בינהם, אני רוצה להבין אם זה שווה את הכסף או שזה סתם חידושים לא רלוונתים בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות:

1. לחיבור כונן אחסון חיצוני ושיתוף אותו ברשת

2. תקן N אמיתי שמגיע ל300 מגה, לחלק מהנתבים היום התקן N מגיע ל150 מגה,

האנטנות שלו אותו הדב ר לפי האתר הרשמי:

http://www.tp-link.com/products/productDetails.asp?class=wlan&content=spe&pmodel=TL%2DWR941ND

אין לו חיבור USB

הוא לא תומך במהירות קווית של ג'יגה, ואני לא יודע מה עוד השוני ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז לגבי ה זה לא רלוונטי ולגבי האנטנות אתה צודק אני לא זוכר איפו קראתי אבל הם טעו.

והנתב הזה הוא גם תקן N-MAX ואתה אומר שהוא תומך באינטרנט עד 1 גיגה?

אז כל ההבדל זה הUSB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...