פתיחת פורטים לאימיול - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתיחת פורטים לאימיול

ekmo

Recommended Posts

Multicore, אני מבין שאתה מנסה לעזור אבל (תקן אותי אם אני טועה) אני לא חושב שלהתקין דרייבר מעודכן יותר זה יזיק.

מעבר לכך, לכל שאלותיך בנוגע ל-DNS וכו' אני אשמח מאוד לענות אבל תצטרך להדריך אותי מה עליי לעשות בשביל לענות על השאלות שלך.

Pongo, הנושא הוא כבר לא IP סטטי אלא שאני פשוט אוכל להתחבר לאינטרנט, אחר נדאג לשאר הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מצפה שאנשים שקוראים את התגובות שלי לפחות יחשבו טיפה...

מולטיקור, אני מצפה מאנשים שרוצים להגיש עזרה שיעשו את זה בלב שלם ומתוך רצון ולא מתוך הטפת מוסר וגישה מתנשאת (ובטח שלא ע"י שימוש במשפטים של מורה בכיתה ב'). ישנם אנשים שלא ממש מבינים ברשתות ועד כמה שזה עלול להיראות לך מחוץ לטווח ההיגיון זו אכן המציאות הקשה. ישנם אנשים שעבורם DNS הוא רצף של שלוש אותיות ולא יותר. מוזר, אני יודע.

לא ברור לי מי אתה מדמיין שנמצא מצידו השני של המסך אבל רוב הסיכויים שאתה טועה בכל הפרמטרים. אתה יודע יותר ממני בתחום הזה, אין ספק, אך אם זו הגישה שאיתה אתה מתכוון להמשיך אז תודה רבה על העזרה עד עתה אבל אני מוותר על ההמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בכדי לעדכן, אולי הפיתרון הזה יעזור למישהו:

בגדול הבעיה המקורית לא נפתרה, אני עדיין מקבל מזהה נמוך באימיול ותיקיית חיבורי הרשת עדיין ריקה (אין שום Local area connection למרות שבמחשב שלי ישנם 2 כרטיסי רשת, אחד מובנה ואחד שהותקן בנפרד) אבל כנראה שזה כן היה עניין של כי בשלב מסויים אחרי שניסיתי מספר ומספר גירסאות התחלתי לקבל את הסימן הצהוב המרגיז על אחד מחיבורי הרשת שלי ואז חזרתי חזרה למקור ונתתי לו לחפש לבד את מה שחסר לו בדיסק הדרייברים המקורי של לוח האם. בדיעבד מה שכנראה לא היה תקין זה ה-Network Bus Enumerator.

בקיצור, חזרתי לבעיה המקורית - מזהה נמוך באימיול ואין שום Local area connection בתיקיית חיבורי הרשת.

תודה למי שניסה לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...