הפירסומת של בזק ל-aDSL... מילא לקשקש, אבל לשקר? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפירסומת של בזק ל-aDSL... מילא לקשקש, אבל לשקר?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח athlon

נכון, וגם הענבים של השכן לא בדיוק יותר טעמים או יותר דיגיטאלים או פחות מונופוליסטים ולכן בוחרים את הרע במיעוטו וזה ADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל במקר הזה הענבים באמת חמוצים.. ולא רק זה אלא שהאיכר שמגדל אותם אומר שהם הענבים הטובים, בישראל ושהענבים הם דיגיטליים...

:nono:

lol...

So true...

ודווקא נראה לי שכל אלה עם ה-aDSL מקנאים בי...

כי אני הולך לצבא ובכל מקרה לא צריך "מהיר", בעוד להם יש דילמה קשה מאוד... לסבול בטירוף עם 56K, או להסכים למחירים החולניים (לעומת התמורה) של ל-aDSL...

זאת באמת דילמה קשה, ואני לא יודע מה הייתי עושה אם הייתי צריך לבחור בין העקרונות (לא לשלם לנזק את המחירים המוגזמים שהיא דורשת עבור החיבור האיטי כל-כך הזה שהיא מציעה, בעיקר ב-upstream) ובין הסבל הקיצוני שבחיבור 56K למשתמש כבד.. (שלמזלי, עוד מספר ימים אני כבר לא אהיה כזה..)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל במקר הזה הענבים באמת חמוצים.. ולא רק זה אלא שהאיכר שמגדל אותם אומר שהם הענבים הטובים, בישראל ושהענבים הם דיגיטליים...

:nono:

lol...

So true...

ודווקא נראה לי שכל אלה עם ה-aDSL מקנאים בי...

כי אני הולך לצבא ובכל מקרה לא צריך "מהיר", בעוד להם יש דילמה קשה מאוד... לסבול בטירוף עם 56K, או להסכים למחירים החולניים (לעומת התמורה) של ל-aDSL...

זאת באמת דילמה קשה, ואני לא יודע מה הייתי עושה אם הייתי צריך לבחור בין העקרונות (לא לשלם לנזק את המחירים המוגזמים שהיא דורשת עבור החיבור האיטי כל-כך הזה שהיא מציעה, בעיקר ב-upstream) ובין הסבל הקיצוני שבחיבור 56K למשתמש כבד.. (שלמזלי, עוד מספר ימים אני כבר לא אהיה כזה..)..

חחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחח

1. כולי "ירוק" מקנאה בגלל שלך אין ADSL ולי יש...

2. אני עוד יותר מקנא בך כי אתה מתגייס לצבא ואני כבר מזמן שכחתי מתי השתחררתי ;D

3. בכל מקרה שיהיה בהצלחה בשירות ותחזור הביתה בחתיכה אחת. :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

...לסבול בטירוף עם 56K, או להסכים למחירים החולניים (לעומת התמורה) של בזק ל-aDSL...

זאת לא דילמה קשה.

כמה אתה משלם על קו רגיל בלי הגבלה לבזק בחיבור 56K?

יפה, 99 ש"ח לחודש.

כמה אתה משלם לADSL בחודש?

יפה, 99 ש"ח לחודש.

כמה עולה לך אחזקת קו לחודשיים בקו הרגיל?

יפה, 87 שקל.

כמה עולה לך אחזקת קו ששודרג לADSL?

יפה, 87 שקל.

אז איפה פה בדיוק חוסר התמורה לכסף שלך והמחירים האסטרונימיים שאתה מתאר משמשלמים לנזק?

אולי זה ה99 שקל שהם גובים על המרת קו בחודש הראשון? תגיד לי, שאני אבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

זה 99 לחודשיים הראשונים. ואז 129, לא ?

זה העניין שלא, זה 99 ש"ח לחודש למשך תקופת התחייבות של חצי שנה ואז אתה רשאי לעזוב אותם. 129 שקל זה במידה ואתה חוכר מהם מודם כמו פראייר.

חוץ מזה, גם הספק לוקח יותר. הרבה יותר... יש לי כרגע חבילה בילתי מוגבלת ב-15 דולר.

כמה עולה aDSL הכי זול בחברה נורמלית? מינימום 30..

יופי, ועד לפני שנה הייתי מחובר ל56K עם חבילה בלי הגבלה שעלתה לי 28 דולר וזה לא שרף לי חור בארנק. כיום אני גם משלם כ15 דולר או 16 דולר לחודש לחיבור 56K. מה גם שכל הספקים גובים משהו כמו 12-19 דולר לחודש בחודשיים הראשונים, ואתה יכול לנדוד בין ספק לספק. תוסיף לזה את המבצע שנטויז'ן הולכים לצאת בו בימים הקרובים שיוזיל את ההתחברות אליהם או תיקח ספק כמו 012 שגובה רק 29 דולר לחודש(זה לא הרבה בהשוואה של מחירים של 56K של לפני שנה) ותראה שכל העסק הוא לא כזה יקר כמו שאתה עושה אותו, ואם כבר יש מחירים מופקעים אז הם של ספקי האינטרנט ולא של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה 99 לחודשיים הראשונים. ואז 129, לא ?

חוץ מזה, גם הספק לוקח יותר. הרבה יותר... יש לי כרגע חבילה בילתי מוגבלת ב-15 דולר.

כמה עולה aDSL הכי זול בחברה נורמלית? מינימום 30..

גם ה-30 דולר שאני משלם החל מהחודש עבור גלישה ללא הגבלה ב-ADSL בחברת 012 נט זה כסף קטן לעומת מה שעלה לי החיבור לאינטרנט במהירות 33.6 לפני כמה שנים. זה כסף קטן לעומת המחלבה שנקראת קו ISDN (ולצערי היה לי גם את זה) ובמקום 64K שהקו ההוא נותן, לי יש 640K והורדות במהירות של 70KB/SEC. ב-ISDN NET שהפכו לאינטרנט בינלאומי שילמתי בזמנו 35 דולר לחודש בשביל מהירות עלובה ושירות מסריח כמו ג'ורה. אז מה בדיוק לא משתלם פה ?. 99 ש"ח לבזק פעם בחודש שילמתי גם קודם (החל מחודש מאי 2000) ולחברים שלי עלה הרבה יותר כסף להשיג אותי בטלפון כי הקו תמיד היה תפוס ונאלצו להתקשר לסלולרי והיום זה לא ככה. יש לי קו פנוי לשיחות ולפקסים, מה רע בזה ? (והוא לא עולה דמי אחזקת קו כפולים כמו ב-ISDN). ה-UPSTREAM שלי הוא 96K .מה רע בזה לשלוח לאנשים עם מודם אנלוגי (שזה עדיין הרוב) דרך האיי סי קיו קבצים במהירות של 4-5KB/SEC לעומת 2-3KB/SEC עם מודם 56K שגם הוא א-סימטרי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

כשהזאב לא יכול להגיע לענבים הוא אמר שהם חמוצים...

למה לערב אותי?!

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adsl הכי זול שאני מכיר הוא 18 $ כולל מע"מ של aquanet ו 99 שח לבזק

ה 129 שח הם רק עם לוקחים את המודם בשכירותת

המחירים הם אותם מחירים כמו של אנלוגי (56k) הבעיה היא שעם קונים את המודם (רצוי) + ההתקנה זה יעלה משהוא כמו 1000 שח אבל זה תשלום חד פעמי...

מהירות הגלישה ב aquanet היא 2 mb ל 18 דולר אבל כולנו יודעים שזה לא נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, הADSL כיום הוא כבר לא כל כך יקר ולא משתלם כמו שהוא היה פעם.

לפני כשנה היית צריך לשלם לטכנאי 300ש"ח שרק יואיל בטובו ויגיע עד אליך (קצה העולם), ימסור לך את הקופסא של המודם (שמסריחה מהזעה שלו), וייסע הביתה.

היום זה עולה 147ש"ח, שגם את זה אפשר לפרוס ל-3 תשלומים.

כמו כן, דמי החיבור והשימוש ירדו בצורה משמעותית.

כמה משתמשי האנלוג משלמים היום? 160-170 ש"ח בחודש, משהו כזה, נכון?

לפי חישוב פשוט, בשביל ADSL ברוחב פס של 0.5מביט (כמעט פי 10 מרוחב הפס שלהם) הם יהיו אמורים לשלם 1600-1700ש"ח בחודש...

אבל אם תסתכלו, תראו שההפרש במחיר הוא די זניח, לעומת התמורה שמקבלים בשני המקרים.

ברב המקרים, ההפרש מסתכם בכ60-70ש"ח (וזה בלי להזכיר חברות כמו אקוונט שגובות מחיר "מצחיק" כמו 17$/חודש על פס של 1.5mbit).

מצד שני, אני בהחלט יכול להבין את ענקודר שגם אם היה רוצה להתחבר לADSL, הוא פשוט לא יכול, בגלל הפריסה העלובה של (אל תדאג, אתה לא לבד! ;))...

אגב, מה זה אמור להביע:

כשהזאב לא יכול להגיע לערנבים הוא אמר שהם חמוצים...

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אנקודר, למה לעזאזל אתה חושב שלכבלים יהיה פס רחב יותר מלADSL ?

האנשים שבניסוי שהם מעט מאוד גם ככה סובלים מאיטיות, אז תחשוב מזה כשיהיו הרבה אנשים.....

ומה קרה לT1 בשלוש שקל בקנדה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

adsl הכי זול שאני מכיר הוא 18 $ כולל מע"מ של aquanet ו 99 שח לבזק

ה 129 שח הם רק עם לוקחים את המודם בשכירותת

המחירים הם אותם מחירים כמו של אנלוגי (56k) הבעיה היא שעם קונים את המודם (רצוי) + ההתקנה זה יעלה משהוא כמו 1000 שח אבל זה תשלום חד פעמי...

מהירות הגלישה ב aquanet היא 2 mb ל 18 דולר אבל כולנו יודעים שזה לא נכון...

תיקון : 17$...

החבילה היא "לא מוגבלת" (לדברי התומכים הדפוקים של אקוואליים) אבל בפועל, היא 0.5mbit/64kbit

ניתן לרכוש את המודם הזה בחמישה תשלומים שווים, מי שיכול להרשות לעצמו לזרוק 1000 שקל במכה... אין בעיה :) אני בטוח שנזק לא יתנגדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...