הפירסומת של בזק ל-aDSL... מילא לקשקש, אבל לשקר? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפירסומת של בזק ל-aDSL... מילא לקשקש, אבל לשקר?

Milford Cubicle

Recommended Posts

כן, אני מדבר על הפירסומת שאומרים "כשאתה VIP אתה מקבל יותר" או משהו כזה...

מילא להגיד "קו פרטי" לאינטרנט, למרות שזה מטופש.. קו פרטי אעלק.. כאילו שבמרכזיה שלהם זה לא מתחלק בין המשתמשים, וכאילו המהירות פי-20 של הכבלים [לרקורד: שסביר להניח שתתחלק בד"כ בין 10 אנשים] לא תעבור את החבילה "הסטנדרטית" שלהם בקלות..

אבל לשקר ולהגיד "לאינטרנט הדגיטלי המהיר בישראל" ??

שו דגיטלי? מה דגיטלי ?

אתם חושבים שאם תגידו "דגיטלי" אז הישראלי המצוי יתלהב מכם ?

סביר להניח שכן... אבל מה שאני שואל את עצמי - האם האנשים שם בבזק מודעים לעובדה שאין שום קשר בין aDSL לבין המילה "דגיטלי" ??

כל הרעיון של ה-DSL הוא שימוש בקווי הנחושת האנלוגים הרגילים שיש בקו הטלפון....!

ה"המרה" של הקו היא לא "המרה לקו דגיטלי" (כמו ב-ISDN, שזה כן קו דגיטלי), אלא פשוט הוספת ממיר אותות שיודע לקרוא את השידורים מהתדרים שבהם טכנולוגית ה-DSL משתמשת !

ושוב,

שו דגיטלי? מה דגיטלי ?

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון שהתקשורת בין המודם למרכזיה אנלוגית לחלוטין (בתדרים שבני אדם לא יכולים לשמוע) אך בכל זאת קוראים לטכנולוגיה -

Digital Subscriber Line

זה לא משהו שבזק המציאה אז אי אפשר להאשים אותה בזה... :)

ובקשר לזה שמעלי, למה אתה משאיר את הISDN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטוויז'ן מסיבה מסויימת לא גובים ממני יותר ממה שהם גובים על מודם רגיל, ואני משלם על הקו(שזה הקו היחיד בבית שלי) 40 ש"ח לחודש במקום 90(זה אמור להיות המחיר).

לא יודע איך אבל ככה זה רשום בחשבונות שלנו, למרות שבאתר של הן אומרים שזה עולה 180 לחודשיים(=90 לחודש).

אף פעם בעצם לא הייתי על 56k, מההתחלה התחברנו ל-isdn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהתקשורת בין המודם למרכזיה אנלוגית לחלוטין (בתדרים שבני אדם לא יכולים לשמוע) אך בכל זאת קוראים לטכנולוגיה -

Digital Subscriber Line

זה לא משהו שבזק המציאה אז אי אפשר להאשים אותה בזה... :)

ובקשר לזה שמעלי, למה אתה משאיר את הISDN?

מה לעשות... הבנאדם צודק ! ::)

ומכיוון שכך נקראת הטכנולוגיה, אי אפשר להאשים את בשום הטעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לך לבטל את הISDN לגמרי. (אלא אם אתה משתמש בשרותי המרכזיה שלו או משהו)

ממילא אילו שתי טכנולוגיות נפרדות.

יתכן ואפילו הISDN לוקח יותר רוחב פס מהADSL מאשר POST .

(מקצים יותר מקום עבור הערוצים שלו על קווי הנחושת)

אבל אני לא בטוח איך זה מיושם בישראל. כנראה שזה המצב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

כן, אני מדבר על הפירסומת שאומרים "כשאתה VIP אתה מקבל יותר" או משהו כזה...

מילא להגיד "קו פרטי" לאינטרנט, למרות שזה מטופש.. קו פרטי אעלק.. כאילו שבמרכזיה שלהם זה לא מתחלק בין המשתמשים, וכאילו המהירות פי-20 של הכבלים [לרקורד: שסביר להניח שתתחלק בד"כ בין 10 אנשים] לא תעבור את החבילה "הסטנדרטית" שלהם בקלות..

אבל לשקר ולהגיד "לאינטרנט הדגיטלי המהיר בישראל" ??

שו דגיטלי? מה דגיטלי ?

אתם חושבים שאם תגידו "דגיטלי" אז הישראלי המצוי יתלהב מכם ?

סביר להניח שכן... אבל מה שאני שואל את עצמי - האם האנשים שם בבזק מודעים לעובדה שאין שום קשר בין aDSL לבין המילה "דגיטלי" ??

כל הרעיון של ה-DSL הוא שימוש בקווי הנחושת האנלוגים הרגילים שיש בקו הטלפון....!

ה"המרה" של הקו היא לא "המרה לקו דגיטלי" (כמו ב-ISDN, שזה כן קו דגיטלי), אלא פשוט הוספת ממיר אותות שיודע לקרוא את השידורים מהתדרים שבהם טכנולוגית ה-DSL משתמשת !

ושוב,

שו דגיטלי? מה דגיטלי ?

:P

צודק, וזו באמת נק' ההנחה שממנה הם יוצאים... הם יודעים שכרגע הם הברירה של הלקוח לאינטרנט מהיר כביכול וכל בולשיט שהם יאמרו ייקלט.

לא צריך לחזור על ההטעיות שלהם מהעבר כגון "מהיר עד פי 250 ממודם אנלוגי", "האינטרנט המהיר ביותר בישראל (כשמדובר על חבילת ה 0.5 ביט..)" ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

השיטה של ADSL דומה בעקרון שלה לשיטה של ISDN, והסיבה שכדי להתחבר לADSL אתה צריך להיות קרוב למרכיזה זה כי אתה מתחבר אליה באופן ישיר-דיגטאלי, כי האות הדיגטאלי עובר בצורה ישירה ולא עובר המרה לאנלוגי. אני יכול לשלוח לך סריקה של הסבר על זה מספר שיש לי שמסביר על סוגי מרכזיות ומודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהאות מאופנן לתחום התדרים שנמצאים מעל לתדרים שמשמשים ל-VOICE ופקס וגלישה במודם אנלוגי, לא אומר שהשיטה היא לא דיגיטלית. לכן ADSL הוא דיגיטלי ועד כמה שלכולנו יש התנגדות פנימית גבוהה לבזק והנזק שהיא גורמת לכיס שלנו פעם בחודשיים כשמגיע החשבון, מותר להם להדגיש מונחים כאלה כדי לפתות את הלקוח הממוצע להצטרף לשירות. ומאז שהשירות הזה הושק המחירים ירדו בצורה יפה ולכן זה יותר משתלם מאשר בעבר. מי שלא צריך וממילא לא מעוניין להיות מחובר 24 שעות ביממה לרשת, לא צריך ADSL גם אם המחיר יהיה נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל זה לא דגיטלי ולא בטיח.

בקשר ל"פי-250", הם התייחסו למגבלות של הטכנולוגיה 8mbit אם אני זוכר נכון, ו"שכחו לציין" שהחבילה המהירה ביותר שהם יציעו תהיה 1.5mbit, וגם זה במחיר GOD DAMMN חולני.

בקשר ל"אינטרנט המהיר בישראל", שים לב שהם אומרים "האינטרנט המהיר, בישראל"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

גם בתנאים אופטימליים (של 8 מגהביט), המהירות היא לא פי 250.

היא אפילו נמוכה מ200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...