איפה נמצאת השמירה למשחק עם אני רוצה להעביר אותו למחשב השני שאני משחק בו? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה נמצאת השמירה למשחק עם אני רוצה להעביר אותו למחשב השני שאני משחק בו?

F430

Recommended Posts

^^

זה ברור גם לי שהוא יכול לחפש בגוגל, אבל אם הוא בחר לרשום את השאלה בפורום אז הוא מבקש את העזרה של המשתמשים (אולי האנגלית שלו לא טובה או כל סיבה אחרת). אם לא התכוונת לענות לו על השאלה, עדיף שלא תגיב בפעם הבאה.

לפותח הדיון:

אני מניח שהתכוונת ל-Starcraft 2. השמירה שלו נמצאת כאן:

C:\Users\שם משתמש\Documents\StarCraft II\Saves

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא יגיב? אני חושב שהתגובה שלו ממש במקום.

אם יש למישהו שאלה - מן הראוי שקודם הוא ינסה למצוא תשובה לבד ורק אחר כך אם יעזר באחרים ובפורומים.

לפחות שיציין שהוא ניסה למצוא תשובה ולא הצליח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא התכוונת לענות לו על השאלה, עדיף שלא תגיב בפעם הבאה.

left]

תשתה הרבה מים ותרגע. התפקיד שלך הוא לא לסתום פיות שלא לצורך.

זה מסוג השאלות שגם בלי לדעת אנגלית, תוך 10 שניות יש לך תשובה.

בנוסף, הוא לא ילד בן 9, זה משתמש עם מאות הודעות בפורום.

למה שלא יגיב? אני חושב שהתגובה שלו ממש במקום.

צודק ותודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא רוצה לשאול פה הוא ישאל, הרי זה המקום לשאלות לא?

ואם מה שאתה רוצה לרשום לא עוזר לו עדיף שלא תרשום בכלל. יכולת בכיף לענות לו על התשובה הפשוטה הזו אבל לא,העדפת להיתחכם ולא לעזור, וזה לא משנה בן כמה הוא או כמה הודעות יש לו,לא היית צריך להגיב,נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הפורום הוא אכן המקום לשאלות - אבל בתור משתמש וותיק מצופה ממך שלא תשאל כל דבר קטן בפורום אלה תנסה להפעיל קצת את השכל ולמצוא תשובות לבד.

התשובה שe.t. רשם אכן עזרה - היא העמידה את פותח הדיון במקום וגרמה לו להבין שלשאלה כזאת קטנה הוא יכול לקבל תשובה בגוגל תוך פחות מדקה.

אישית כשאני נתקל בשאלות כאלה ישר עולה לי שאלה לראש: "מה אני עובד אצלך?" אם אני יכול תוך חיפוש אחד בגוגל למצוא תשובה מדויקת - למה פותח הדיון לא יכול?

אם זה משתמש חדש וכניראה צעיר אז מילא ובשמחה הייתי עוזר. אבל כשרואים משתמש וותיק, בן 20+ זה ניראה לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא עובד אצל אף אחד אתה מגיב מבחירה ,לא צריך להעמיד אף אחד במקום ובפעם הבאה הוא ידע איפה השמירות נמצאות ולא ישאל שוב.

קורהה ששוכחים או לא יודעים דברים קטנים לא צריך לעשות מזה סיפור ואם אתה מגיב לא לעיניין עדיף שלא תגיב בכלל,זה לא תורם לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא מגיב לעניין?

הוא הפנה אותו למנוע חיפוש בו הוא יוכל לקבל תשובה על השאלה שלו. הדרך בה הוא עשה זאת (ציניות) נתונה לוויכוח.

כשאני נתקל בשאלות כאלה אני שם לינק לגוגל עם המשפט חיפוש כדי להבהיר את הרעיון בצורה יותר "בונה"

הנקודה היא שאם על כל שאלה מסכנה יפתח דיון איכות הפורום תפגע

כמו שלא פותחים דיון על כל נושא - אלא משתדלים לרכז הכל בדיונים הראשיים

דיון שעוסק באיפה נמצא X במשחק Y לא תורם לאף אחד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתה הרבה מים ותרגע. התפקיד שלך הוא לא לסתום פיות שלא לצורך.

זה מסוג השאלות שגם בלי לדעת אנגלית, תוך 10 שניות יש לך תשובה.

בנוסף, הוא לא ילד בן 9, זה משתמש עם מאות הודעות בפורום.

צודק ותודה...

שתיתי מים, נרגעתי ועכשיו- אני רוצה להודות לך על ההודעה שלך שתרמה רבות לדיון וענתה בצורה מושלמת לפותח הדיון. :yelclap:

הדיון הזה מיצה את עצמו.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...