שתי מחשבים ניידים לסטודנטים- תקציב 10K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי מחשבים ניידים לסטודנטים- תקציב 10K

ymss69

Recommended Posts

אני צריך שתי אחד לי ואחד לחברה שלי-

התקציב- 10K

הדרישות-

מחשבים 12-13 אינץ

אחד מסדרה עסקית והשני בייתית.

שלוש שניים אחריות חובה.

באחד חובה מסך מאט.

אין כוונה להריץ משחקים או דרישות יותר מידי.

מה שחשבתי זה על הN3010 ועל הX201.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הוא כמובן לשתי המחשבים יחדיו.

השימושיים מאוד בסיסיים, ואופיס לא יותר מידי אבל בכל זאת אין התפשרות על נטבוק.

המחשב שלי חשוב שיהיה מסך מאט וסוללה של מעל 5 שעות, לא יותר גדול מ13 אינץ ואיכות בנייה כמה שיותר גבוהה, אני גם מעדיף TRACKPOINT, המחשב יהיה איתי רוב היום הן בלימודים הן בעבודה והן בבית.

המחשב לחברה שלי צריך להיות קל, אם של 3 שעות בערך וזהו אין דרישות מיוחדות, למכללה ולבית, לא יהיה כל היום בתזוזה.

לקנות מחו"ל אפשרי גם כן, אבל כנראה שלא את שניהם, אז איפה שזה באמת יצא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שתשקול מחשב כמו ה-N3010 בתקציב כזה, אפשר למצוא משהו הרבה יותר איכותי. לא בדיוק ברור לי למה אתה מחפש שני דגמים שונים, אותו הדגם יכול להתאים לצרכים שהוגדרו כאן (שהם סה"כ דומים מאד זה לזה). ציינת שאתה מחפש ספציפית מחשב מסדרה צרכנית, למה? אני מניחה שזה קשור בעיצוב או בחיבורים מסויימים? אחרת אני לא רואה סיבה להתעקש דווקא על מחשב צרכני.

ה-X201 הוא בהחלט מחשב מומלץ לדעתי והוא יתן אחריות בארץ. ב-13.3" הייתי שוקלת את ה-E4310 של . זה כמובן ברכישה בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש סיבות לחלוקה בסכום, חברה שלי לא רוצה להשקיע על יותר מ4000 ש"ח, ואני לא מתפשר על איכות בנייה ומסך מאט, זה אומר שבכל זאת יהיו פה שני מחשבים שונים.

בדקתי קצת את המחירים בארה"ב והם לא כאלה רחוקים המחירים בארץ, 1000 שקל יותר במחירי מדף ואפילו 1500, בהנחה שזה מחירים עוד לפני בדיקה לעומק זה סכומים הגיונים, חריטה מתאם חשמל ולוודאות שהאחריות תקפה בארץ לא שווים את ההפרש.

אז בכל זאת כמו שאמרתי בהתחלה, צריכים להיות פה שתי מחשבים שונים, אחד ביתי השני עסקי למטרות די זהות, כאשר המחשב שלי יהיה בתנועה רצינית יותר עקב העבודה שלי ודרוש זמן ארוך יותר.

השאלה מבחינתי בין הX201 לE4130 היא כמה האיכות של הE4310 טובה, אני מכיר את הX כי היה לי X40 במשך תקופה ארוכה.

זהו, אני ישמח לתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...